Xiaomi

Xiaomi Poco X3 NFC

fanaticni gejmer pon 31.5.2021 19:04

Igram tu često cod mobile i mobile legenda. U posljednje vrijeme se osjeti jak pad perfomansi, tako da razmišljam o novom mobitelu. Također mi baterija sve manje traje. Ovo je ispada mobitel za koristit pola godine i prodat. Volia bi da nije tako.

tvargek sri 2.6.2021 15:27

Meni se update-iro na 12.0.8 global i imam problema. Nekad se zamrzne u nekom izborniku pa moram restartirati uređaj, a dosad jednom mi se bilo teško javiti na poziv jer je skakao iz ekrana u ekran...

Inače je brutalan telefon, igre sve na max fluidno (ne znam što neki pišu da im nije dobro) jedino se dosta grije ali ja koristim dosta debelu zaštitu za mobitel od pada pa može biti i to... 

joka1 uto 8.6.2021 09:26

Poslao punjač na servis i vratili drugi punjač,priključio mobitel na punjenje ali ne pokazuje brzo punjenje.Čime da očistim spojeve na usb kablu i mobitelu.Mislio sam koristiti četkicu za zube a neznam koje sredstvo da upotrebim.

robogo uto 8.6.2021 12:34

Nikakvo sredstvo. Ali ako baš moraš, medicinski alkohol (IPA, izopropil alkohol).

Nikako metalne igle ili išta slično. Drvene ili plastične čačkalice i pažljivo da ne odlomiš USB port.

ukay1000 pet 11.6.2021 08:06

Isel napravit update (opet) na android 11, isprobal 2 dana, vratio se nazad na 10.
Trenutno stanje 11ice je - smece. Toliko trzavo, sporo i lose u odnosu na 10ku je za poludit.
Sama cinjenica da za dosta stvari moras raditi "workaround" je bolesna s obzirom da nismo u 2016oj.
Ostanite na 10ki i cekajte 12.5 11icu. Mozda donese neke pozitivne stvari.

joka1 pon 14.6.2021 10:35

Da,kako Krule kaže,kabel je uzrok bio što je punjač krepo i nije mogao koristiti brzo punjenje.Zapravo u kabelu je bio kratki spoj i izgara punjač.Dok još nisam iz servisa dobio novi punjač slučajno sam otkrio da je kabel u kratkom spoju,neispravan.Punio sam mobitel sa računala, i nakon punjenja sam ostavio kabel spojen sa računalom.Kad sam drugi put uključio računalo nije se mogao pokrenuti OS i stalno je vrtio u krug.Iščupam kabel iz računala i radi normalno.Kupio sam novi kabel i sada pokazuje na mobitelu brzo punjenje.Problem riješen.Kabel je loš kao novi.Tvrda plastika,i savjetujem svima da promjene kabel,jer kad tad će krepati.Mobitel sam koristio tek tri mjeseca i za vrlo kratko vrijeme da ode kabel znači da je loše kvalitete.Hvala svima na odgovorima.

Brki1994 sri 14.7.2021 12:44

Sestra si je kupila brončani model Poco X3 Pro i super je zadovoljna. Meni s NFC modelom nema neke razlike u performansama iak ose osjeti da je nešto renspozivniji. E sad, a da li je to do SoC-a ili Miui 12.5, znati ćutekaa odđe .5 ina NFC model (vodo krajemjeseca, početko kolovoza).

dec54 ned 8.8.2021 14:50

Pozdrav dobri ljudi, kako mogu na svom pocu x3 kad instaliran novi update,vratiti na staru verziju? Dali mogu jednostavno skinuti paket azuriranja i kad stavim novi,ako mi se ne svidi,da instaliram stari?

 

Hvala

ukay1000 pon 9.8.2021 07:33

Nazalost nije bas tako jednostavno. Ovisi s koje verzije ides prema dolje i koliko dolje. Xiaomi stavlja jednu "zastitu" od downgrade-a. Pokusaj istoga mobitel moze brikat i ucinit ga ciglom tako da oprez!
E sad na xda-drvelopers forumu mozes naci kako napraviti downgrade bez brikanja, ali je postupak kompliciran ako nisi ludo informaticki pismen.
Ja sam svojega x3 uredno dva puta prebacivao sa android 11 na 10 jer 11 radi izuzetno losije (nije placebo).