Xiaomi

Xiaomi 11T 5G Problem

Zdravko ned 20.2.2022 17:45

Kupljen jučer u HT-u (Arena Centar). Ne nalazi 5G mrežu, hodao po gradu, ništa...Bio u centru danas, promjenili mi SIM karticu i ništa...Iz SZK kažu da u Areni ima 5G, dođem tamo, lik kaže da nema, odnosno da ima vani i da sačekam da proradi novi SIM pa da odem van....Uglavnom ne nalazi 5G a "stručnjaci" mi preporučili da šetam po gradu tražeći signal :D

R36 pon 21.2.2022 09:49
Zdravko kaže...

Kupljen jučer u HT-u (Arena Centar). Ne nalazi 5G mrežu, hodao po gradu, ništa...Bio u centru danas, promjenili mi SIM karticu i ništa...Iz SZK kažu da u Areni ima 5G, dođem tamo, lik kaže da nema, odnosno da ima vani i da sačekam da proradi novi SIM pa da odem van....Uglavnom ne nalazi 5G a "stručnjaci" mi preporučili da šetam po gradu tražeći signal :D

Možda je problem u mobitelu. Pitaj HT da li 11T podržava njihovu 5G mrežu.

 

Primjera radi - Iphone na A1 mreži nije podržavao VoLTE do prije godinu dana. Njihova mreža nije imala certifikat VoLTE za Apple..., a na HT je VoLTE radi zadnjih 4-5 godina.

struja1911 pon 21.2.2022 11:30

A jel tvoja tarifa podrzava 5G? Koliko vidim u HT-a je 5G na tarifama L i Unlimited, ne i na S. Dok recimo Telemach ima 5G u svim tarifama.

A da recimo kupis Telemach start paket (20ak kn), ubacis ga u mob i vidis stanje? Ako ima 5G onda je tarifa problem

Zdravko pon 21.2.2022 17:44

Uključeno je sve, imam Unlimited...Bio u centru,nitko ništa ne zna, prijavljen je kvar pa će mi javit...

 

 

Problem je bio kod njih.Nije bilo uključen 5G na SIM kartici a to se ne radi na mobitelu nego oni to riješavaju....