omomomomoomm pet 7.4.2023 16:19

Pozdrav. Radi se o xiaomi 11T. Dal se dogada kome da mu telefon automatski smanjuje svjetlinu? Znaci auto svjetlina mi je ugasena ali telefon mi sam smanji svjetlinu iako mi je u notifikacijskom centru narihtano na 100%.  I onda je odjednom opet dobro i tako ukrug. Mobitel je takoder dosta laggav. Trzaju mi animacije. Pogotovo scrollanje po forumima i youtubeu. Jel moguce da je ovaj telefon tolko smece nakon godinu dana? 

kekec01 pet 7.4.2023 18:24

Pozdrav. Imam Mi 11 Pro već godinu dana. Uređaj je fantazija. Imam isto problem sa ekranom i to od prvog dana ali sam uvijek mislio da je razlog nešto drugo. Uglavnom, kad sam vani na suncu, uređaj je na max svjetlini i nakon par minuta ekran se zatamni i što god radio svjetlina se ne može pojačati. Ima li kakvog rješenja za to ili je to na tom uređaju jednostavno tako?? Hvala unaprijed!!

Apachy sub 8.4.2023 10:10

Lol. Naravno da to nije normalno. Oneplus 7t pro, a52s, s23, iphone 11 - te sam posjedovao zadnjih 4 god i nikad ni jedan nije pregrijavao u toj mjeri da se sam "hladi" na način da smanjuje svjetlinu ekrana, čak ni ljeti.

To je preskup mobitel da ima takav dječji problem. Ili ne radi fotosenzor kako treba ili ima kakav drugi defekt, ali sigurno da nije normalno stanje "kakvo imaju i drugi mobiteli"...

d666sermek sub 8.4.2023 10:53

nisi ti taj mob koristio na plaži, po ljeti +35, gledao F1 ili neku tekmu na 4G/5G pa zato neznas da je to norrmalna pojava kad se mob zagrije i pocne dimmat zaslon kako se nebi pregrijao...

i sad, u kuci mi se mob kod streamanja na mobilnim podacima bilo ceg ugrije (ali sad ne spusta svjetlinu, po ljeti zna spustat)

SD 8 Gen. 2 je prva generacija procesora koja se ozbiljno pozabavila sa zagrijavanjem, A52s necu komentirati jer je midranger, internet je pun zalbi na pregrijavanje IP11 na suncu

dalja46 sub 8.4.2023 11:06

Sd 888 je i sam po sebi pečnica a kamoli kad sunce pići u njega, normalno da se grije i pregrijava. Da smanjuje brightness je normalno, da je ne smanjuje riknuo bi. Pricam iz iskustva jer i sam imam ultru i topla je kad se optereti vec i sad a kamoli kad će početi vrućine.

kekec01 sub 8.4.2023 11:41

Hvala na odgovorima. Nije baš da često koristim mobitel u takvim uvjetima, ali eto, prije par dana imao lufta malo prije posla, sjeo na terasu da popijem kavu i onda ništa ne mogu napraviti. Donio sam odluku o zamjeni mobitela. Nadam se da će ovaj biti bolji po tom pitanju. Odlučio sam uzeti Nubiu Z50. Možda se čak protegnem do Z50 pro.

omomomomoomm sub 8.4.2023 18:47

Sumnjam da se pregrijava. Mob se npr ne koristi uopce sat-dva otkljucam ga i ima dimman ekran. Koristim ga dvije minute i svjetlost se pojaca sama od sebe na par minuta i onda opet smanji. Evo nor danas cijeli dan radi sasvim normlano. 

Najbrži sri 19.4.2023 11:28

Htio otključati na Mi11 Lite (4G odnosno kodno - courbet) bootloader da mogu staviti EEA (EU) ROM međutim popušio sam temp-ban, a ne znam zašto. Ženin Mi 11 (venus) je otključan, staviti ću na njezin EU-ROM jer trenutno ima 14.0.23.4.10.DEV (developer) verziju. Na svome bi isto htio staviti EU-rom, ali neću moći pristupiti bankovnoj aplikaciji iz AT stoga ću to odgoditi.