fear619 sub 1.10.2022 22:42
jocommb kaže...
fear619 kaže...

Nemaš brige, ja uzeo 11 ultra i obični 11 i još par sitnica i svaki puta bez dodatnih droškova

 jesi stavljao eu rom?

 ne, original CN rom,sve aplikacije mi rade bez greške

bumbumzvonko pon 2.1.2023 21:45

Imam Mi 11, kupljen na njuški, sa svim zadovoljan ali mi fali beskontaktno plaćanje. Naime, kad idem dodati revolut ili skrill karticu(koje su radile na prošlom s21) izbaci mi poruku:
"Vaš telefon ne zadovoljava sigurnosne standarde za beskontaktno plaćanje. Na njemu je možda omogućen korijenski pristup ili instaliran softver koji nije potvrđen."

U čemu je problem?

MedO1337 pon 2.1.2023 22:42
bumbumzvonko kaže...
Imam Mi 11, kupljen na njuški, sa svim zadovoljan ali mi fali beskontaktno plaćanje. Naime, kad idem dodati revolut ili skrill karticu(koje su radile na prošlom s21) izbaci mi poruku:
"Vaš telefon ne zadovoljava sigurnosne standarde za beskontaktno plaćanje. Na njemu je možda omogućen korijenski pristup ili instaliran softver koji nije potvrđen."

U čemu je problem?

 Bootloader je vjerojatno otključan.

 

Trebao bi ga zaključati ponovno i sve će biti okej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=aOlV5s58DHg

mzopg ned 8.1.2023 16:30
MedO1337 kaže...
bumbumzvonko kaže...
Imam Mi 11, kupljen na njuški, sa svim zadovoljan ali mi fali beskontaktno plaćanje. Naime, kad idem dodati revolut ili skrill karticu(koje su radile na prošlom s21) izbaci mi poruku:
"Vaš telefon ne zadovoljava sigurnosne standarde za beskontaktno plaćanje. Na njemu je možda omogućen korijenski pristup ili instaliran softver koji nije potvrđen."

U čemu je problem?

 Bootloader je vjerojatno otključan.

 

Trebao bi ga zaključati ponovno i sve će biti okej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=aOlV5s58DHg

 Samo treba prvo provjeriti je li na njemu stock ROM inače će biti problema.

mzopg ned 8.1.2023 17:50
bumbumzvonko kaže...
Ma nisam se usudio to raditi kad sam pročitao par komentara da im se mob smrznuo i dalje nisu mogli ništa. A kako da provjerim jeli na koji ROM je na njemu?

 settings - about phone pa vidi što piše, koja verzija MIUIa i Androida.

DDavorin ned 8.1.2023 17:50
bumbumzvonko kaže...
Ma nisam se usudio to raditi kad sam pročitao par komentara da im se mob smrznuo i dalje nisu mogli ništa. A kako da provjerim jeli na koji ROM je na njemu?

 I bolje nemoj ništa raditi ako se ne kužiš u to pošto vidim da se ne kužiš jer ne znaš gdje pišu sve spec mobitela i koji rom je instaliran. Za tebe naj jednostavnije instaliraj app da sakrije root ako je rootan i otključan bootloader. Link od app ti dam u PP

mzopg ned 8.1.2023 18:45
bumbumzvonko kaže...
Miui verzija 13.0.5. stabilno
Android verzija 12 SKQ12110006.001

 Ovo što je kolega DDavorin napisao ti je vjerojatno najbolja opcija, preko Magiska sakriješ da je uređaj rootan za određene aplikacije...

 

Ali čisto da znamo koju verziju koristiš, tamo gdje ti piše MIUI verzija mora biti i još jedan dio oznake u zagradama, pa ga napiši.

mzopg pon 9.1.2023 19:50
bumbumzvonko kaže...
Kaže app;
SafetyNet Status
Failed

I nevezano za beskontaktno plaćanje, sad sam probao netflix i kaže mi da ga uređaj ne podržava, wtf

 To je ok, Netflix ne možeš downloadati ako ti je otključan bootloader. Sad je jedino pitanje smiješ li ponovno zaključati bootloader. Ukoliko je uređaj globalna verzija i već smo ustanovili da ima globalni MIUI ROM onda ne bi trebalo biti problema, ali ja to ne bi radio prije nego sam 100% siguran.

jopis sub 18.2.2023 20:12
Najbrži kaže...

Dobio sam OTA službeni update. Jel vam stiglo na vaš uređaj? 🤔

  

EDIT: EU 🇪🇺 rom Zadnja verzija recovery:
twrp-3.7.0_12-v7.0_A13-venus-skkk.img

 11T, stigao jučer na fon 14.0.1 miui, android 13.

Od zasad primjećenog, vidno fluidniji rad, black tema je sad isforsana u sve i jednom appu kojeg sam do sad upalio od jučer (u masu aplikacija je do jučer bila bijela pozadina), baterija nekih 10% imam više danas (imam 99% isti usage 6 dana tjedno).

Problema za sad 0.

Najbrži ned 19.2.2023 00:17
jopis kaže...

Od zasad primjećenog, vidno fluidniji rad, problema za sad 0.

Hvala na javljanju  Ja sam primjetio da mi se alarm ne aktivira uopće, push notifikacije od obje banke mi ne dolaze pravovremeno već moram ući u aplikaciju da bi ih dobio. Pretpostavljam da onaj battery optimizer preagresivno radi na te aplikacije.

Najbrži uto 28.2.2023 17:36
marxone kaže...

Jel ima netko koji od ova dva za preporuku, Xiaomi 11T Pro

 Stari mi se bavi foto/video i uzeo je njega, full je zadovoljan i baterija mu drži 2 dana. Fotke su bomba. Baš danas će naručiti si kaljeno staklo za njega, a ja moram za Mi11 lite što sam kupio za nećakinju Spigen masku te također kaljeno stalko.

passmaslom sri 29.3.2023 20:15

Imam globalnu verziju Mi11 Ultra ali još uvijek mi se ne nudi OTA update na MIUI 14.

Trenutna verzija: MIUI Global 13.0.9.0 Stable (SKAEUXM)

 

Na koji način natjerati uređaj da povuče OTA update na MIUI14?

U postavkama za update sam uključio i opciju "Receive updates early" pa opet ništa.

 

Je li moguće da jedino moj mob još nije došao na red za update jer vidim po netu kako je nekima OTA update legao još prije nekoliko tjedana?

 

Mjesta ima na mobu (zauzeto 218,3 GB / 256 GB).

 

Najbrži čet 30.3.2023 01:16
passmaslom kaže...

Imam globalnu verziju Mi11 Ultra ali još uvijek mi se ne nudi OTA update na MIUI 14.

Ovo je STABLE verzija

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MI11Pro_MI11Ultra_V14.0.6.0.TKACNXM_v14-13.zip/download

 

Source - xiaomi.eu_multi_MI11Pro_MI11Ultra_V14.0.6.0.TKACNXM_v14-13.zip izašao 2023-01-16

 

Weekly ROM zadnja verzija je 

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/V14.0.23.3.20.DEV/xiaomi.eu_multi_MI11Pro_MI11Ultra_V14.0.23.3.20.DEV_v14-13.zip/download

 

Source - xiaomi.eu_multi_MI11Pro_MI11Ultra_V14.0.23.3.20.DEV_v14-13.zip izašao 2023-03-25

 

Ovo je još jedan source gdje imaš verzije za različita tržišta

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/star/

 

npr za EEA (europa) je zadnja verzija V14.0.3.0.TKAEUXM, dok je global V14.0.1.0.TKAMIXM

dalja46 čet 30.3.2023 10:41

Moja ti je preporuka da ako ti sve ok radi na verziji 13 ostani na njoj, ja sam bio stavio stable eu 14 na ultru i ubijalo mi aplikacije, znači stavio sve permissione za appove koje hocu da mi je ubija u pozadini, maknuo i face unlock kako su preporučili na par mjesta, i dalje je bilo isto.

Vratio se na 13 stable eu natrag i tu je sad ok i sve radi zadovoljavajuće.

Najbrži čet 30.3.2023 12:55

Ono kad nađeš Mi 11 na terasi od bara. Ušao sam u mob, javio se vlasniku međutim nema odgovora od njega, zvao i zadnje propuštene pozive međutim nitko mi se nije javio, vjerovatno zbog pozivnog +385xxx. Sad čekam odgovor na e-mail što sam mu poslao, ako se ne javi ići će nećakinji. Drugi Mi 11 sam kupio prije 2 tjedna dragoj