Marko008 uto 8.3.2022 09:51

Sinoć mi došao MIUI 13 za Mi 11T Pro i sad mi odjednom ne radi touch na samim čoškovima ekrana.

Igram Fifu Mobile 22 i Skill/Sprint button uopće ne reagira bilo kako da okrenem mobitel. Tek kad pritisnem kojih centimetar od čoška onda sve uredno radi.

Probao istu Fifu na starom Redmi Note 8 Pro koji vrti Android 11 i sve radi super.

Malo proguglo i vidim da su Pixeli imali u startu taj problem sa Androidom 12.

 

 

R36 ned 13.3.2022 08:00
brokenbrain kaže...
To što launcher trenutno ne radi i nije neki problem...uz mi11U imam mi9t i mi9t pro. Sa svima sam jako zadovoljan

2-3 posta vise od tvog kolege ne mogu odgovorit na pozove...launcher je najmanji problem.

 

Šta vise reci.

 

 

omomomomoomm uto 26.4.2022 20:44

Pozdrav. Imam xiaomi 11T 8/128 nekih tjedan dana. Imam osjecaj da bi ta "velika" baterija mogla bolja. Dal ovaj model ima neke probleme sa pojacanim trosenjem baterije? 

Zadnje sam dobio rezultat 24h od punjenja i 3h i 30min ukljuceni zaslon i bio je gotov.  Po noci od cca 22h do 6h ujutro padne za cca4% sto mi se cini OK rezultat.  Ne igram igrice. Standard koristenje pozivi,whatsapp,youtube,face,tu i tamo koji mail,forumi.  Ekran mi je na 120hz. Sad sam ga bas stavio na 60hz da vidim oce li biti neka draasticna razlika.

 

Isprike na malo duzem postu.

MedO1337 sri 25.5.2022 23:21

Gledam konačno nadograditi ovaj Mi 9 što imam već tri godine skoro. 

 

Zanimljiv mi je 11T, ali ne znam hoće li taj dimensity u njemu biti dostojna nadogradnja na SD 855?

Prema specifikacijama, riječ je o oko 30 posto boljim performansama, no koliko bi se taj upgrejd osjetio u stvarnom životu?

 

Trebam li se protegnuti na Mi 11 ili 11T Pro?

blackened_bm pon 30.5.2022 16:27

Po meni nema potrebe 11T Pro naspram 11T. Više cucla bateriju, dobit ćeš još brže punjenje (koje je ionako brzo) i nešto bolje zvučnike, evo ja sam prešao sa 11T na S21 FE i Xiaomi je u svakodnevnom radu fluidniji, a baterija osjetno duže traje na 11T nego na S21 FE. Po meni taj Dimensity procesor je pun pogodak, na S21 Fe gledam F1 tv Pro pa mi se već tu zagrije SD 888. Da mi nije do gabarita samog telefona ne bih ni prelazio na Samsung. Ajd bolja je kamera, to sigurno, ali nije loša na 11T nimalo.

MedO1337 uto 31.5.2022 08:20

Puno vam hvala na odgovorima.

Spremao sam se uzeti 11T, ali na njuškalo je naletio Mi 11 8/256 GB star nekoliko mjeseci za 2600 kuna što mi se činio kao dobar deal pa sam ga odlučio uzeti.

Zasada sam i više nego zadovoljan sa svime, jedino kaj mi je ipak za moj ukus prevelik, ali budem se naviknuo.

MedO1337 ned 5.6.2022 22:12

Koristim Mi 11 već tjedan dana, i mobitel je stvarno fenomenalan. Baterija se, doduše, osjetno troši na 120 Hz, ali brzi punjač spašava stvar. Uostalom, nisam neki power user pa mi izdrži do kraja dana.

Uglavnom, jedina mana je jačina vibracije. Znači, vibracija je gotovo beskorisna. Ništa se ne osjeti. Na Mi 9 sam imao opciju za pojačavanje intenziteta, ali tu ne mogu naći?

Postoji li kakva skrivena opcija koju očito ne mogu naći ili se moram pomiriti s ovim?

Zeppelin pet 10.6.2022 05:46

Pozz
Uzeo sam neki dan 11t pro i skuzim da mi proximity senzor cesce ne radi nego sto radi sto me izluđuje kad razgovaram na mob.
Uz malo googlanja vidim da je to pod normalno na kinezima i da nema odgovora od Xiaomija.
Pa eto 4 dana od prelaska sa samsung na Xiaomi vec sam debelo pozalio.

Popaj II pon 27.6.2022 15:57
Zeppelin kaže...
Pozz
Uzeo sam neki dan 11t pro i skuzim da mi proximity senzor cesce ne radi nego sto radi sto me izluđuje kad razgovaram na mob.
Uz malo googlanja vidim da je to pod normalno na kinezima i da nema odgovora od Xiaomija.
Pa eto 4 dana od prelaska sa samsung na Xiaomi vec sam debelo pozalio.

 Nema proximity senzor, nego koristi kameru da procjeni.

jocommb pon 26.9.2022 16:21

Ako uzmem mobitel preko Trading shenzen i sam flasham eu firmwire da njima nedajem tih 20-30 eura jer bi narucio i zeni i sebi skupa pa je duplo... Da li bi radili ote nadogradnje,pbz i te aplikacije od banke?

10alex uto 27.9.2022 10:21

Moze li mi netko tko ima iskustva sa TradingShenzhen reci mora li se bas iz EU warehouse naruciti da se izbjegne carina ili moze i iz Kine jer sam vidio ovo na njihovim stranicama:

 

IMPORTANT! If you order with Global Priority delivery, there will be no import or duty fees. It takes around two weeks to arrive, but is the cheapest way of transportation. 

jocommb uto 27.9.2022 15:28
10alex kaže...

Moze li mi netko tko ima iskustva sa TradingShenzhen reci mora li se bas iz EU warehouse naruciti da se izbjegne carina ili moze i iz Kine jer sam vidio ovo na njihovim stranicama:

 

IMPORTANT! If you order with Global Priority delivery, there will be no import or duty fees. It takes around two weeks to arrive, but is the cheapest way of transportation. 

 Ja sam pitao clana ovdje i prekjucer mi je odgovorio da je uzeo iz kine i dosao bez carine, a i na trusted pilot sam citao da su narudzbe u eu prosle bez carine... evo sinoc sam uzo i ja Mi 11 Pro i Mi 11 Ultra iz kine, i jos sam ostavio orginal rom.. nedam im 50 eura za ono sto i sam mogu napravit, tj fleshat novi eu rom