mzopg ned 24.7.2022 21:36
CyberDemonVZ kaže...
JuXo kaže...

mi 10t pro 5g mi je nudio 5g na obje kartice

 Je, tako je. Izgleda da nudi na obje kartice, ali u jednom trenutku samo na jednoj - onoj označenoj kao podatkovna kartica.

Thanks!

SD865 ti je dual 5G+4G, nema mogućnosti 5G+5G. Mislim da Qualcomm još uvijek nema chip koji omogućuje 5G+5G dok MTK ima, npr. Dimensity 1200.

thebatman sub 22.10.2022 08:31

Nabavio sam jedan mi10t pro i moram vam rec da sam odusevljen kako je telfeon sazreo.

Stavio sam eu rom na njega i niti jednog buga nema. Cak i proximity radi kako spada.

 

Kamera je bas dobro popeglana i daje vrlo dobre fotke, a kad se upogoni gcam fotke se unaprijede u izvrsne.

 

Rugaju mi se sad svi kako sam ja xiaomi hater, hater velikih mobitela i mobitela bez zum kamere, hater ips ekrana, odusevljen 2 god starim xiaomijem, ogromnih gabarita, ips ekrana, bez zum kamere :)

MedO1337 uto 25.10.2022 10:55
andreas11 kaže...

Ima netko da je mijenjao bateriju na mi10? Ili zna gdje kupiti original bateriju?

 

Hvala

 Ja sam mijenjao bateriju u servisu Imob na Trešnjevci u Zagrebu, doduše na Mi 9. Sve je dobro prošlo, isti dan sam to obavio.

andreas11 pet 28.10.2022 21:53
Crocopzmaj12 kaže...

da ti ne pravi 5g problem. 

 

meni puna ujutro do 16 sati nije izdržala, ali samo na poslu gdje je očigledno 5g jako slab, pa troši bateriju nenormalno.

 

vratio natrag na 4g ide baterija dan i pol

 na bonbonu sam tako da nije do 5g kad ga niti ne koristim..

 

MASVA kaže...

meni isto baterija koma

Naručio s njuškala za 10 i 8

Danas promjenio na mi 8, sve ok

Ovih dana ću i na 10...

 javi nakon zamjene dal je ista bolje i gdje si uzeo..

 

 

CyberDemonVZ sri 2.11.2022 09:47
MASVA kaže...

meni isto baterija koma

Naručio s njuškala za 10 i 8

Danas promjenio na mi 8, sve ok

Ovih dana ću i na 10...

 Evo ga, i meni drastično pao kapacitet baterije u posljendjih 2-3 tjedna na Mi 10.

Kako do ovog ekrana s kojeg si stavio screenshot i koje vrijednosti gledati (i kako vijdeti da su loše)?

MASVA sri 2.11.2022 13:14

promjenio i na 10

isto se grije ali baterija je sad bolja

napraviš bug report 

moj uređaj-sve specifikacije-5 puta klikaj na CPU

raspakiraš bug report u jednu mapu

unutar mape imaš novi zip, i njaga raspakiraj

datoteku naziva bugreport-umi-SKQ1 itd preimenuj u t.txt i kopiraj na unutarnju memoriju moba

ja kroz terminal emulator radio

cd sdcard

ls

grep -an "battery capacity" t.txt

 

vrijednosti navedene su trenutno stanje baterije

stara je bila 2600, nova 4886