2happy2beu čet 26.8.2021 10:48

Ja sam prije godinu dana koristio mi10 i nikakvih bugova nisam primjetio (doduse na EU romu sam bio). Sad sam na mi10pro, global 12.5.2, sve bez greske, osim proxy senzora tokom razgovora koji zna upalit ekran koji put.

gnomisa čet 26.8.2021 11:21
2happy2beu kaže...

Ja sam prije godinu dana koristio mi10 i nikakvih bugova nisam primjetio (doduse na EU romu sam bio). Sad sam na mi10pro, global 12.5.2, sve bez greske, osim proxy senzora tokom razgovora koji zna upalit ekran koji put.

 Kažeš osim te male sitnice....

gnomisa čet 26.8.2021 12:06
Brki1994 kaže...

Xioami će sada promjeniti dobavljača tog "proxmity senzora", ali nikada s time nisam niti na jednom Xiaomi-u imao problema. 

 

Valjda imam veću glavu i uši pa giroskop bolje očita poziciju 

 Mislim da je i do softvera, tu su najtanji. Sretno.

CPU pet 27.8.2021 21:52

Imam Mi 10T nakon zadnjeg update-a iz čista mira ne reagira touch i to traje par sekundi i onda sam od sebe proradi, to se dogodi nekoliko puta svaki dan, zove te netko ne možeš se javit. Prvom prilikom ga prodajem i uzimam blaženi huawei i bez google servisa. Sa Huawei nikad nisam imao ama baš nikakvih problema, a sa Xiaomijem doslovno čim ga otvoriš iz kutije, odmah neki klinac.

 

Mene je počeo nervirat do te mjere da mobitel kresnem o pod i je*em mamu onome ko je nesposoban napravit softver da radi kako treba.

Pa sa promixity senzorom, pa se na suncu vanka samo od sebe svjetlina ekrana smanji, kasne notifikacije, ko da namjerno to rade.

 

Ovo mi je zadnji Xiaomi. Od redmi 1s, Mi A2 lite, Redmi note 7, 9, 9S.

Prvi mi je bio Xiaomi Redmi 1S, a Mi 10T će bit zadnji.

Stvarno ne vidim smisla da se nerviram ko pas, a platim toliko, a posao pati.

WackyZG sub 28.8.2021 17:37

Koristiš li backup slika na Google photos? Moguće je da si prčkajući po aplikaciji Fotografije odabra "oslobađanje memorije" gdje ti je sve slike koje su backupane na gdrive obrisane s mobitela. Drugi puta paziti što radiš i čitaj što stišćeš. 

gnomisa ned 29.8.2021 09:50
CPU kaže...

Imam Mi 10T nakon zadnjeg update-a iz čista mira ne reagira touch i to traje par sekundi i onda sam od sebe proradi, to se dogodi nekoliko puta svaki dan, zove te netko ne možeš se javit. Prvom prilikom ga prodajem i uzimam blaženi huawei i bez google servisa. Sa Huawei nikad nisam imao ama baš nikakvih problema, a sa Xiaomijem doslovno čim ga otvoriš iz kutije, odmah neki klinac.

 

Mene je počeo nervirat do te mjere da mobitel kresnem o pod i je*em mamu onome ko je nesposoban napravit softver da radi kako treba.

Pa sa promixity senzorom, pa se na suncu vanka samo od sebe svjetlina ekrana smanji, kasne notifikacije, ko da namjerno to rade.

 

Ovo mi je zadnji Xiaomi. Od redmi 1s, Mi A2 lite, Redmi note 7, 9, 9S.

Prvi mi je bio Xiaomi Redmi 1S, a Mi 10T će bit zadnji.

Stvarno ne vidim smisla da se nerviram ko pas, a platim toliko, a posao pati.

 Od kako sam prešao nazad na samsunga (snapdragon verzija) moj duševni mir je opet pod ravnotežom.

WadeWilson sub 18.9.2021 16:40

Ima li tko problema sa Instagram aplikacijom na Mi 10 Lite?

Znaci prvo pokretanje aplikacije i sve radi ok, čim je minimiziram, ugasim ekran ili nešto slično slijedeće pokretanje dočeka me smrznuti ekran, nemogu praktički ništa ili jaaako sporo. Onda aplokaciju moram ručno ugasiti it ako sve u krig. Prvo pokretanje Instagrama sve ok, svako iduce ne radi, do ručnog gašenja aplikacije i RAMa. Probao clear cache, reinstall/update appa, restart moba.

user3468 pet 1.10.2021 00:43
CPU kaže...

Imam Mi 10T nakon zadnjeg update-a iz čista mira ne reagira touch i to traje par sekundi i onda sam od sebe proradi, to se dogodi nekoliko puta svaki dan, zove te netko ne možeš se javit. Prvom prilikom ga prodajem i uzimam blaženi huawei i bez google servisa. Sa Huawei nikad nisam imao ama baš nikakvih problema, a sa Xiaomijem doslovno čim ga otvoriš iz kutije, odmah neki klinac.

 

Mene je počeo nervirat do te mjere da mobitel kresnem o pod i je*em mamu onome ko je nesposoban napravit softver da radi kako treba.

Pa sa promixity senzorom, pa se na suncu vanka samo od sebe svjetlina ekrana smanji, kasne notifikacije, ko da namjerno to rade.

 

Ovo mi je zadnji Xiaomi. Od redmi 1s, Mi A2 lite, Redmi note 7, 9, 9S.

Prvi mi je bio Xiaomi Redmi 1S, a Mi 10T će bit zadnji.

Stvarno ne vidim smisla da se nerviram ko pas, a platim toliko, a posao pati.

 

kupovao si sve redom odrone od xiaomi linije, kupi si MI liniju koja im je flagship pa ces se uvjerit da idu bok uz bok sa Huaweiom i Samsungom. MI 10 , MI10 pro, Mi11, Mi11 pro. Ostalo ne vrijedi gledati niti mozes usporedivat sa primjerice S21, p40 pro itd.

zabranjeniples pet 1.10.2021 13:51

Imao Mi10T PRO, problematičan uređaj, ali hajde, ti kažeš odron.

Prijatelj ima Mi10, kaže nevjerovatno koliko je softver bugovit.

 

Da ti telefoni idu bok uz bok sa Samsung i Huawei uređajima, može izjavit samo netko tko navedene nije koristio, a tu prvenstveno mislim na visoku klasu i na sam softverski dio.

2happy2beu pet 1.10.2021 16:15

Bome moj Mi10pro ne ide uz bok sestrinom S21, daleko je iznad njega, a bogami i sestra je pozalila sta je potpisala ugovor na 2 godine uz nemalu cifru.

Baterija joj katastrofa, otisak prsta neupotrebljiv, dok pricam s njom cujem jeku svog glasa (kazu ispravit ce novi software).

Hvala lijepa, daj ti meni Xiaomi.

Huawei je vec druga prica i za P40pro nisam imao nikakve zamjerke, uredjaj je 2 koplja iznad konkurencije po izradi.

user3468 pet 1.10.2021 16:28
zabranjeniples kaže...

Imao Mi10T PRO, problematičan uređaj, ali hajde, ti kažeš odron.

Prijatelj ima Mi10, kaže nevjerovatno koliko je softver bugovit.

 

Da ti telefoni idu bok uz bok sa Samsung i Huawei uređajima, može izjavit samo netko tko navedene nije koristio, a tu prvenstveno mislim na visoku klasu i na sam softverski dio.

 Pa vidi se da pojma nemas...nemoj rekla kazala nego si kupi mi10 pa vidi jel ima bugove i sta ja znam...ja imam doma redom sve i mogu ti reci da mi je xiaomi mi10 najbolji, nikakvih bugova, problema itd...ja ti govorim iz prve ruke za flagshipove a za ove mid range uređaje neću komentirati.

P40pro bi mi bio draži da ima normalne google servise ,odnosno riješio sam i to ali ne radi google pay koji redovito koristim. Samsung na zadnjem mjestu.

 

U svakom slučaju mislim da sam objektivan jer redovito mijenjam flagship uređaje pa ih imam u kućanstvu i mogu uspoređivati, uz to sam osoba kojoj bi bilo kakav bug izrazito smetao itd...

 

zabranjeniples pet 1.10.2021 20:23

Ti govoriš iz prve ruke i pouzdaniji si mi od prijatelja, koji govori iz "druge ruke" ? :)

 

Emui i One UI su miljama ispred MIUI-a i nemaju ni približno takav broj problema.

Kako god, nema smisla dalje raspravljat, ne slažemo se i to je pošteno.

 

ocean77 pon 4.10.2021 23:07
user3468 kaže...

 Pa vidi se da pojma nemas...nemoj rekla kazala nego si kupi mi10 pa vidi jel ima bugove i sta ja znam...ja imam doma redom sve i mogu ti reci da mi je xiaomi mi10 najbolji, nikakvih bugova, problema itd...ja ti govorim iz prve ruke za flagshipove a za ove mid range uređaje neću komentirati.

 

 

 

 

Ovo je istina, ja sam od proljeca do kraja ljeta koristio Mi10 PRO i nikakvih bugova nisam imao.

Jedina zamjerka na taj mob mi je bila sto se dosta grijao ljeti kada su i vani bile visoke temperature.

Paralelno sam koristio Poco F1 koji je hladan kao kamen sto god radio s njim, a Mate 20 PRO se tek malo ugrije...to je jedina stvar koja mi je smetala na Mi10 PRO, sve ostalo vrhunski.

zabranjeniples uto 5.10.2021 10:05

Prijatelj koristi Mi10, nakon mjesec dana korištenja riknila matična (jamstvo) i ogromnih problema s notifikacijama ima, vodi borbu na tom polju.

Isto ste svi govorili općenito za Xiaomi, dok nisam osobno kupio Mi10T PRO i nakon nekog vremena shvatio da se radi o problematičnom uređaju.

 

Kako god, očito nemamo svi jednaka iskustva s njihovim telefonima, ali dovoljno je prošaltat par foruma i vidjet koliko je žalopojki na Xiaomi telefone.

Tako da je teško pričat što je istina, kad smo stvari doživjeli totalno drugačije.

 

 

R36 uto 5.10.2021 14:12
zabranjeniples kaže...

Prijatelj koristi Mi10, nakon mjesec dana korištenja riknila matična (jamstvo) i ogromnih problema s notifikacijama ima, vodi borbu na tom polju.

Isto ste svi govorili općenito za Xiaomi, dok nisam osobno kupio Mi10T PRO i nakon nekog vremena shvatio da se radi o problematičnom uređaju.

 

Kako god, očito nemamo svi jednaka iskustva s njihovim telefonima, ali dovoljno je prošaltat par foruma i vidjet koliko je žalopojki na Xiaomi telefone.

Tako da je teško pričat što je istina, kad smo stvari doživjeli totalno drugačije.

 

 

 Govorim konstantno da je to poluproizvod - bi i ostao.

gnomisa uto 5.10.2021 20:44
user3468 kaže...
CPU kaže...

Imam Mi 10T nakon zadnjeg update-a iz čista mira ne reagira touch i to traje par sekundi i onda sam od sebe proradi, to se dogodi nekoliko puta svaki dan, zove te netko ne možeš se javit. Prvom prilikom ga prodajem i uzimam blaženi huawei i bez google servisa. Sa Huawei nikad nisam imao ama baš nikakvih problema, a sa Xiaomijem doslovno čim ga otvoriš iz kutije, odmah neki klinac.

 

Mene je počeo nervirat do te mjere da mobitel kresnem o pod i je*em mamu onome ko je nesposoban napravit softver da radi kako treba.

Pa sa promixity senzorom, pa se na suncu vanka samo od sebe svjetlina ekrana smanji, kasne notifikacije, ko da namjerno to rade.

 

Ovo mi je zadnji Xiaomi. Od redmi 1s, Mi A2 lite, Redmi note 7, 9, 9S.

Prvi mi je bio Xiaomi Redmi 1S, a Mi 10T će bit zadnji.

Stvarno ne vidim smisla da se nerviram ko pas, a platim toliko, a posao pati.

 

kupovao si sve redom odrone od xiaomi linije, kupi si MI liniju koja im je flagship pa ces se uvjerit da idu bok uz bok sa Huaweiom i Samsungom. MI 10 , MI10 pro, Mi11, Mi11 pro. Ostalo ne vrijedi gledati niti mozes usporedivat sa primjerice S21, p40 pro itd.

 O čemu ti pričaš, imao sam odvratne bugove na Mi9, MI10 i na F3 nakon kojeg sam odustao do Xiaomija. Samo na Mi8 nisam. I još postoje. MIUI sranje je sa svojim odvratnim bugovima prisutno na skoro svim modelima. Osim toga svi ti žaomiji su imali sranje ili srednju žalost od kamere uključujući i top modele sve do MI10 koji ima dobru kameru ali opet sranje od softa i algoritama. O videu da ne pričam tu ga samsung dere ko životinju. Da, Xiaomi nudi dobar hardver za cijenu ali softver je smeće a znaju podvalit i neko smeće od komponente jer negdje se mora štedjeti pa su im tako proximity senzori sranje živo na ovim zadnjim modelima. Znali su podvalit i njesra od zvučnika dok je npr. Huawei kuburio sa ekranima, podvaljivao škart.

Kupovao sam xiaomije kad pola foruma nije nikad čulo za Xiaomi i naručivao iz Kine pa se patio sa otključavanjem i instalacijom ROMova da bi mi radilo ali uvijek ću reći "govno" ako vidim govno.

Osim toga sad su tako digli cijene da to više nema smisla kupovat kineza za te pare. Nije to više povoljno a ne nudi ništa bolje, dapače, nudi sranje od OSa.

MasterOfDisaster uto 5.10.2021 21:22
gnomisa kaže...

 O čemu ti pričaš, imao sam odvratne bugove na Mi9, MI10 i na F3 nakon kojeg sam odustao do Xiaomija. Samo na Mi8 nisam. I još postoje. MIUI sranje je sa svojim odvratnim bugovima prisutno na skoro svim modelima. Osim toga svi ti žaomiji su imali sranje ili srednju žalost od kamere uključujući i top modele sve do MI10 koji ima dobru kameru ali opet sranje od softa i algoritama. O videu da ne pričam tu ga samsung dere ko životinju. Da, Xiaomi nudi dobar hardver za cijenu ali softver je smeće a znaju podvalit i neko smeće od komponente jer negdje se mora štedjeti pa su im tako proximity senzori sranje živo na ovim zadnjim modelima. Znali su podvalit i njesra od zvučnika dok je npr. Huawei kuburio sa ekranima, podvaljivao škart.

Kupovao sam xiaomije kad pola foruma nije nikad čulo za Xiaomi i naručivao iz Kine pa se patio sa otključavanjem i instalacijom ROMova da bi mi radilo ali uvijek ću reći "govno" ako vidim govno.

Osim toga sad su tako digli cijene da to više nema smisla kupovat kineza za te pare. Nije to više povoljno a ne nudi ništa bolje, dapače, nudi sranje od OSa.

Blago rečeno pretjeruješ. Ovo što je Huawei imao u jednoj seriji loše ekrane (koje i ne proizvodi i nisu ih oni shebali) spominjati kako Huawei ima loše komponente i mobove apsolutna smijurija i tvoje neznanje, da Huawei ima Google servise danas bi bio br. 1 svijetski proizvođač mobitela (i to zasluženo), ali eto desio se Trumpić koji je to sve riješio na "sreću" nas korisnika i kupaca. Nadalje sada imam Mi 10T Pro i sve osim proximity senzora radi kako treba (znači vrh komponente i mob) za 3.000 kn, molim te mi reci koji bi Samsung, iPhone ili Sony dobio za te novce (u trgovini ili kod nekog operatera), molim te ne budi smiješan. Ljudi prihvaćaju kompromis da im OS nije savršen i da zna imati bugove sve radi omjera cijene i dobivenog i oni su i dalje best buy. Ako imaš para na bacanje i nije ti suludo davati 1.000 - 1.500€ za premium mobitele onda uzimaš Samsung, iPhone ili Sony, jer budimo realni toliki novci za takav uređaj koji mnogi nemaju ni dvije godine nije baš normalno osim ako ti novci rastu na grani ili moraš biti glavni baja u selu.

zabranjeniples sri 6.10.2021 10:12
MasterOfDisaster kaže...
Nadalje sada imam Mi 10T Pro i sve osim proximity senzora radi kako treba (znači vrh komponente i mob) za 3.000 kn, molim te mi reci koji bi Samsung, iPhone ili Sony dobio za te novce (u trgovini ili kod nekog operatera), molim te ne budi smiješan.

S20FE je cijenom bio u tom rangu i ako mene pitaš, u ovom dvoboju nemjerljivo bolji (sve osim baterije).

Meni btw nije radio ni step counter kako treba, dakle ne samo proximity sensor.

Inače, imao sam i brdo drugih bugova, ali ićemo pretpostavkom da je nešto ispravljeno, nešto manje primjetno i sl., kao npr. softverski loše odrađen adaptivni refresh rate.

 

I najjače mi je kad kažeš ''sve osim proximity senzora radi kako treba'', a radi se o najbitnijoj stavci na telefonu, osim ako telefon ne koristiš za razgovaranje ili ti to nije primarna stavka.

Osobno sam na momente toliko znao izludit, da je to strašno.

 

MasterOfDisaster sri 6.10.2021 11:11
zabranjeniples kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Nadalje sada imam Mi 10T Pro i sve osim proximity senzora radi kako treba (znači vrh komponente i mob) za 3.000 kn, molim te mi reci koji bi Samsung, iPhone ili Sony dobio za te novce (u trgovini ili kod nekog operatera), molim te ne budi smiješan.

S20FE je cijenom bio u tom rangu i ako mene pitaš, u ovom dvoboju nemjerljivo bolji (sve osim baterije).

Meni btw nije radio ni step counter kako treba, dakle ne samo proximity sensor.

Inače, imao sam i brdo drugih bugova, ali ićemo pretpostavkom da je nešto ispravljeno, nešto manje primjetno i sl., kao npr. softverski loše odrađen adaptivni refresh rate.

 

I najjače mi je kad kažeš ''sve osim proximity senzora radi kako treba'', a radi se o najbitnijoj stavci na telefonu, osim ako telefon ne koristiš za razgovaranje ili ti to nije primarna stavka.

Osobno sam na momente toliko znao izludit, da je to strašno.

 

Žena mi baš ima S20FE i košta ipak malo više od 3.000 kn, ali ok, blizu je. Znači taj famozni S20FE ima najveće sranje od čitača otiska prsta da ja to u životu nisam vidio, znači od 10 puta ako uspije 3 puta očitati prst onda sam i puno rekao, znaš kada mi ga žena više ne upotrebljava već zaključavanje i otključavanje na uzorak, dok kod Mi 10T Pro otvara instantno baš svaki put. Nadalje taj Samsung ima 6GB rama Mi 10T Pro 8GB, Samsung 128GB memorije, a Mi 10T Pro 256GB, Exynos 990 naspram Snapdragon 860, bolja baterija, brže punjenje baterije na Mi 10T Pro. Jedino što bolje Samsung ima je proximity senzor (koji kod mene na Mi 10T Pro valja i radi kako treba u nekih 80% slučajeva) i OLED ekran.

Ekran mi je na 144Hz i baterija uopće ne pati, a podosta igram igre i to mi je najveći gutač baterije na mobu, ujutro u 5 kada se budim i skidam sa punjača do navečer oko 23 sata kada ga dajem na punjač nikada nije bio ispod 45% baterije, a mučki sam ga maltretirao. Najčešće nakon cijelog dana mi je baterija između 55%-60% baterija.

Meni osobno je Mi 10T Pro odličan mob i imam stvarno malo zamjerka, a dolazim sa Huawei P30 Pro koji je bio definitivno jedan od najboljih uređaja koje sam koristio i dalje bi koristio Huawei samo da imaju Google servise.

gnomisa sri 6.10.2021 14:31
MasterOfDisaster kaže...
zabranjeniples kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Nadalje sada imam Mi 10T Pro i sve osim proximity senzora radi kako treba (znači vrh komponente i mob) za 3.000 kn, molim te mi reci koji bi Samsung, iPhone ili Sony dobio za te novce (u trgovini ili kod nekog operatera), molim te ne budi smiješan.

S20FE je cijenom bio u tom rangu i ako mene pitaš, u ovom dvoboju nemjerljivo bolji (sve osim baterije).

Meni btw nije radio ni step counter kako treba, dakle ne samo proximity sensor.

Inače, imao sam i brdo drugih bugova, ali ićemo pretpostavkom da je nešto ispravljeno, nešto manje primjetno i sl., kao npr. softverski loše odrađen adaptivni refresh rate.

 

I najjače mi je kad kažeš ''sve osim proximity senzora radi kako treba'', a radi se o najbitnijoj stavci na telefonu, osim ako telefon ne koristiš za razgovaranje ili ti to nije primarna stavka.

Osobno sam na momente toliko znao izludit, da je to strašno.

 

Žena mi baš ima S20FE i košta ipak malo više od 3.000 kn, ali ok, blizu je. Znači taj famozni S20FE ima najveće sranje od čitača otiska prsta da ja to u životu nisam vidio, znači od 10 puta ako uspije 3 puta očitati prst onda sam i puno rekao, znaš kada mi ga žena više ne upotrebljava već zaključavanje i otključavanje na uzorak, dok kod Mi 10T Pro otvara instantno baš svaki put. Nadalje taj Samsung ima 6GB rama Mi 10T Pro 8GB, Samsung 128GB memorije, a Mi 10T Pro 256GB, Exynos 990 naspram Snapdragon 860, bolja baterija, brže punjenje baterije na Mi 10T Pro. Jedino što bolje Samsung ima je proximity senzor (koji kod mene na Mi 10T Pro valja i radi kako treba u nekih 80% slučajeva) i OLED ekran.

Ekran mi je na 144Hz i baterija uopće ne pati, a podosta igram igre i to mi je najveći gutač baterije na mobu, ujutro u 5 kada se budim i skidam sa punjača do navečer oko 23 sata kada ga dajem na punjač nikada nije bio ispod 45% baterije, a mučki sam ga maltretirao. Najčešće nakon cijelog dana mi je baterija između 55%-60% baterija.

Meni osobno je Mi 10T Pro odličan mob i imam stvarno malo zamjerka, a dolazim sa Huawei P30 Pro koji je bio definitivno jedan od najboljih uređaja koje sam koristio i dalje bi koristio Huawei samo da imaju Google servise.

 Samo o kojem S20FE pričaš. Ja sam za 3800kn kod nas uze S20FE snapdragon i odličan je mob. Kamera odlična, pogotovo video, ekran top, baterija traje duže nego na exynos verziji i izdrži cijeli dan iznadprosječnog korištenja. Brzinu fingerprinta su riješili u jednom od zadnjeg updejta a ja sam ga još dodatno ubrzao ugasivši one optimizacije i animacije za fingerprint tako da tu više nema problema.

MasterOfDisaster sri 6.10.2021 14:51
gnomisa kaže...
MasterOfDisaster kaže...
zabranjeniples kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Nadalje sada imam Mi 10T Pro i sve osim proximity senzora radi kako treba (znači vrh komponente i mob) za 3.000 kn, molim te mi reci koji bi Samsung, iPhone ili Sony dobio za te novce (u trgovini ili kod nekog operatera), molim te ne budi smiješan.

S20FE je cijenom bio u tom rangu i ako mene pitaš, u ovom dvoboju nemjerljivo bolji (sve osim baterije).

Meni btw nije radio ni step counter kako treba, dakle ne samo proximity sensor.

Inače, imao sam i brdo drugih bugova, ali ićemo pretpostavkom da je nešto ispravljeno, nešto manje primjetno i sl., kao npr. softverski loše odrađen adaptivni refresh rate.

 

I najjače mi je kad kažeš ''sve osim proximity senzora radi kako treba'', a radi se o najbitnijoj stavci na telefonu, osim ako telefon ne koristiš za razgovaranje ili ti to nije primarna stavka.

Osobno sam na momente toliko znao izludit, da je to strašno.

 

Žena mi baš ima S20FE i košta ipak malo više od 3.000 kn, ali ok, blizu je. Znači taj famozni S20FE ima najveće sranje od čitača otiska prsta da ja to u životu nisam vidio, znači od 10 puta ako uspije 3 puta očitati prst onda sam i puno rekao, znaš kada mi ga žena više ne upotrebljava već zaključavanje i otključavanje na uzorak, dok kod Mi 10T Pro otvara instantno baš svaki put. Nadalje taj Samsung ima 6GB rama Mi 10T Pro 8GB, Samsung 128GB memorije, a Mi 10T Pro 256GB, Exynos 990 naspram Snapdragon 860, bolja baterija, brže punjenje baterije na Mi 10T Pro. Jedino što bolje Samsung ima je proximity senzor (koji kod mene na Mi 10T Pro valja i radi kako treba u nekih 80% slučajeva) i OLED ekran.

Ekran mi je na 144Hz i baterija uopće ne pati, a podosta igram igre i to mi je najveći gutač baterije na mobu, ujutro u 5 kada se budim i skidam sa punjača do navečer oko 23 sata kada ga dajem na punjač nikada nije bio ispod 45% baterije, a mučki sam ga maltretirao. Najčešće nakon cijelog dana mi je baterija između 55%-60% baterija.

Meni osobno je Mi 10T Pro odličan mob i imam stvarno malo zamjerka, a dolazim sa Huawei P30 Pro koji je bio definitivno jedan od najboljih uređaja koje sam koristio i dalje bi koristio Huawei samo da imaju Google servise.

 Samo o kojem S20FE pričaš. Ja sam za 3800kn kod nas uze S20FE snapdragon i odličan je mob. Kamera odlična, pogotovo video, ekran top, baterija traje duže nego na exynos verziji i izdrži cijeli dan iznadprosječnog korištenja. Brzinu fingerprinta su riješili u jednom od zadnjeg updejta a ja sam ga još dodatno ubrzao ugasivši one optimizacije i animacije za fingerprint tako da tu više nema problema.

Znači pričam o S20FE u Exynos verziji kupljenom u A1, nisam ni znao da RH ima igdje kupiti Samsung sa Snapdragon procesorom (jedino ako je naručen izvana). Njoj dan danas otisak prsta ne radi kako treba i zato ga i ne koristi.