user2206 sri 7.7.2021 14:36
CPU kaže...

Pozdrav. Kupio sam Mi 10T dostupno je ažuriranje MIUI 12.0.18.0 da li da odradim update, donosi li neko poboljšanje? Ima li netko loša/dobra iskustva nakon update-a??

 Instaliraj, to bi trebao biti stari update, Xiaomi već sada pusta 12.5 nadogradnju za mnoge modele.

CyberDemonVZ uto 27.7.2021 11:40

Ljudi, je netko od vas mjerio 5G brzinu na Mi10?

Brzine su OK, al sam očekivao više

 

Varaždin.

 

Ovo je prvi test, isprobat ću još nekoliko lokacija.

 

P.S. koliko čitam , ovo još uvijek nije pravi 5G, ali vidio sam i testiranja u ZG (s Huaweiem), gdje su dobili i blizu 1000Mbps.

 

CyberDemonVZ uto 27.7.2021 15:21
MasterOfDisaster kaže...

Pa nekako slab rezultat.

Znam da još nije aktivirana "prava" 5G mreža, ali evo na mojem Mi 10T Pro 4G brzine rasturaju, još u zatvorenom prostoru.

 E, to thanks. Onda je možda lokacija i/ili vrijeme dana.

MasterOfDisaster sri 28.7.2021 17:40
JuXo kaže...

Vodafone Irska, Mi 10T Pro na 5G 935 MBita download, 155 MBita upload, ali djabe i to kad je mobitel pun bugova i dalje

Ima par bugova, ali baš da je sav bugovit, pa ne znam baš. Koju silu bugova ti to sve imaš sa Mi 10T Pro?

big smoke pon 2.8.2021 14:44

Svakako preporuka za Messenger Lite.

Koliko mi se čini za sada, sa 12.5.3 je riješen proximity senzor, samo da ga sada ne ureknem.

Btw koji Gcam koristite na Mi 10T Pro ? Nekako mi se najboljim za sada čini BSG + vk-10tprov2.xml

EDIT

Nakon par dana korištenja mogu primijetiti da se i dalje tu i tamo zna upaliti ekran tokom razgovora ali generalno je puno bolje nego prije.

vapingguy pon 9.8.2021 20:45



Imam jedan problem koji vidim da muci dosta ljudi.
Imam Xiaomi Mi 10T pro i ne rade mi slisalice, tj ne radi adapter koji sam dobio Type C na 3,5mm jack. Probao sam i druge sluske, nije do njih.

Vidim po youtubeu da se dosta ljudi zali na taj problem, ne samo kod Xiaomia nego i Samsung, Huawei i ostali..

Navodno taj type C na 3,5 mm jack aapter koji dodje s mobitelom je “analogni” ,a “navodno” bi trebalo kupiti isti takav fizicki ali koji je DAC ili ti ga “digital audio converter.”

Uglqvnom ako jetko ima iskustva/rjesenje, ja zahvalan.

Zvao sam servis i kazu mi da dostavim mobitel, to bih izbjegao i ne da mi se biti bez mobitela mjesec, mjesec i pol da mi na kraju kazu da je do toga….

gnomisa pon 9.8.2021 21:04
vapingguy kaže...


Imam jedan problem koji vidim da muci dosta ljudi.
Imam Xiaomi Mi 10T pro i ne rade mi slisalice, tj ne radi adapter koji sam dobio Type C na 3,5mm jack. Probao sam i druge sluske, nije do njih.

Vidim po youtubeu da se dosta ljudi zali na taj problem, ne samo kod Xiaomia nego i Samsung, Huawei i ostali..

Navodno taj type C na 3,5 mm jack aapter koji dodje s mobitelom je “analogni” ,a “navodno” bi trebalo kupiti isti takav fizicki ali koji je DAC ili ti ga “digital audio converter.”

Uglqvnom ako jetko ima iskustva/rjesenje, ja zahvalan.

Zvao sam servis i kazu mi da dostavim mobitel, to bih izbjegao i ne da mi se biti bez mobitela mjesec, mjesec i pol da mi na kraju kazu da je do toga….

 Ne kužim. Nije analogni. Ja sam imao Mi9 i sad Poco F3 i adapter radi perfektno na oba mobitela.

CyberDemonVZ pon 9.8.2021 23:10
vapingguy kaže...


Imam jedan problem koji vidim da muci dosta ljudi.
Imam Xiaomi Mi 10T pro i ne rade mi slisalice, tj ne radi adapter koji sam dobio Type C na 3,5mm jack. Probao sam i druge sluske, nije do njih.

Vidim po youtubeu da se dosta ljudi zali na taj problem, ne samo kod Xiaomia nego i Samsung, Huawei i ostali..

Navodno taj type C na 3,5 mm jack aapter koji dodje s mobitelom je “analogni” ,a “navodno” bi trebalo kupiti isti takav fizicki ali koji je DAC ili ti ga “digital audio converter.”

Uglqvnom ako jetko ima iskustva/rjesenje, ja zahvalan.

Zvao sam servis i kazu mi da dostavim mobitel, to bih izbjegao i ne da mi se biti bez mobitela mjesec, mjesec i pol da mi na kraju kazu da je do toga….

 Ako se dobro sjećam, na jednoj od tema (možda i ovoj) je netko objasnio kako ovo radi.

Usb-c ima nekoliko pinova koji se kod priključka usb-c to 3.5mm koriste za prijenos standardnog analognog audio signala. Naravno, mobitel ovo mora podržavati i kabel mora biti ispravan.

bodija uto 10.8.2021 17:01
vapingguy kaže...
Neznam, meni ne radi. Probao sam troje sliusalica i nista.
Adapter je tvornicki dosao s mobitelom, i ne radi..
Probat cu prije nosenja u servis kupiti novi adapter.

 Jeli imaš maskicu na mob. Probaj je skinuti i onda priključi kabel na usb-c

gnomisa sri 25.8.2021 18:01
monsieur kaže...

Razmisljam o kupnji navedenog modela. Da li je stvarno istina da ima toliko bugova i kojih?

 Xiaomi sporadično ima softverskih bugova a znaju štedjeti i na ponekoj hardverskoj komponenti. Zato nude puno u hardverskom smislu za cijenu koju traže. Operativni sustav radi ok ali postoje na nekim modelima (kako te zapadne) jako iritantni bugovi. Meni je na Mi9 ekran sam zatamnjivao svjetlinu ekrana na 15% nakon poziva (auto brightness na off) a Poco F3 mi je palio ekran u sred razgovora (i ne samo meni). E sad, možda oni to ispeglaju softverskim updejtom ali ko to zna. Sam procijeni možeš li živjeti s tim sranjima. Ja sam mogao neko vrijeme.