Xiaomi

Redmi Note 7 / pro

mcf sub 26.1.2019 14:12

Pred par dana je predstavljen Xiaomijev novi mid range mob. Prvi iz serije pod vlastitim Redmi brandom. Meni izgleda dobro :)

Gorilla glass 5, 4000 mAh, sd 660, meni osobno dobar dizajn , 6.3 incha, 48+12 mpx straznje kamere.

Cijena je oko 200$ za prvi model, a uskoro bi trebala doci pro verzija na indijsko trziste, navodno sa sony senzorom. Obicna verzija ima samsungov.

https://www.racunalo.com/xiaomi-redmi-note-7-unboxing-i-prvi-dojmovi-jako-jako-pozitivni/amp/

dejan1471 uto 12.2.2019 17:59
mcf kaže...
Jesi probao gcam mozda?

 Jesam, imam je instaliranu. slike su bolje sa g cam. Ali ni sa ovom predinstaliranom stvarno nisu loše. Video još nisam probao tako da ne mogu nisšta o tome komentirati. Ima po netu da neke aplikacije neće da rade na rn7 jedna on njih je tripadvizor. Sve drugo što ja koristim od novina drutvenih mreža radi bez problema. Danas popodne sam punio bateriju nakon 2  dana i par sati korištrenja mobitela. 

Korisnik1251 pon 18.2.2019 07:34
dejan1471 kaže...
mcf kaže...
Jesi probao gcam mozda?

 Jesam, imam je instaliranu. slike su bolje sa g cam. Ali ni sa ovom predinstaliranom stvarno nisu loše. Video još nisam probao tako da ne mogu nisšta o tome komentirati. Ima po netu da neke aplikacije neće da rade na rn7 jedna on njih je tripadvizor. Sve drugo što ja koristim od novina drutvenih mreža radi bez problema. Danas popodne sam punio bateriju nakon 2  dana i par sati korištrenja mobitela. 

 Tripadvisor ne radi ni meni na Mix 3 ni na Redmi note 3 pro, mislim da je do MIUI-a

jayella uto 26.3.2019 12:11
Hornet_93 kaže...

trebala bi stići i global verzija, uvijek prvo dolazi čajniz - koja je očajna jer je prepuna bloata i reklama (ma da su reklame počeli i gurati nakon miui i na global rom...)

 Čitala negdje da pro neće u globalnu... :( 

Pero uto 26.3.2019 13:25
jayella kaže...
Hornet_93 kaže...

trebala bi stići i global verzija, uvijek prvo dolazi čajniz - koja je očajna jer je prepuna bloata i reklama (ma da su reklame počeli i gurati nakon miui i na global rom...)

 Čitala negdje da pro neće u globalnu... :( 

 Na dosta portala piše da ništa od globalne verzije. Čak se i na gsmareni spominje izvor iz xda koji potvrđuje. link