Xiaomi

Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Dud ned 7.5.2023 20:58
perix231 kaže...

Za novi vanced mozes skinuti Hidden settings for miui na play storu i onda pod manage apps nades taj ReVanced i stavis da otvara linkove koje zelis u njemu

 Hvala, ja pametan zaboravio sam da već imam instaliran hidden settings, vjerojatno sam tak i složio prvi put. Idem sad probat. 
EDIT: Saga jačina svjetline u sunčanom načinu se nastavlja. Pohvalio sam ih da su popravili, a nisu tj jesu. Ima dana kad super radi i vraća se sam iz tog moda, a ima dana npr. danas kad se nikako nije htio vratiti iz sunčanog načina. 

BoTiA pon 8.5.2023 10:29
Dud kaže...
perix231 kaže...

Za novi vanced mozes skinuti Hidden settings for miui na play storu i onda pod manage apps nades taj ReVanced i stavis da otvara linkove koje zelis u njemu

 Hvala, ja pametan zaboravio sam da već imam instaliran hidden settings, vjerojatno sam tak i složio prvi put. Idem sad probat. 
EDIT: Saga jačina svjetline u sunčanom načinu se nastavlja. Pohvalio sam ih da su popravili, a nisu tj jesu. Ima dana kad super radi i vraća se sam iz tog moda, a ima dana npr. danas kad se nikako nije htio vratiti iz sunčanog načina. 

 eh ..znači ništa od ispravnog funkcioniranja sunčanog načina... uz preglasni mikrofon to me je baš živciralo

Dud pon 8.5.2023 11:54

Možda misliš na preglasni zvučnik tokom razgovora da svi čuju kaj priča onaj s druge strane, da to je malo neugodno. Sunčani način malo da malo ne  . Guglao sam i na redmi note 10 imaju taj problem i na bilo kojem MIUI-u, nisam zasad našao online rješenje problema. 
A ovo da mi otvara linkove direkt u Vancedu sam složio preko Hidden settings aplikacije. Ne znam zašto te opcije koje su tamo, nisu stavili u obične postavke  .

IvanC ned 4.2.2024 10:32

Redmi Note 9 smartphone.

 

Telefon ne reagira na pozive peko mobilnih podataka na zaključanom zaslonu.

Preko WI-FI reagira normalno i prikazuje obavijesti kada stigne poruka, ali preko Mobilnih podataka ne reagira.

Sve moguće sam uključio kao i pozadinske podatke.

 

Običan telefonski poziv i SMS poruke su u redu.

Kada je Viber ili Whatsapp aktivan (otvoren) a uključeni mobilni podaci onda reagira na pozive i poruke?

Ali na locked screen ne

 

Ima li tko ideju zašto je to tako?

Dud uto 6.2.2024 22:54
IvanC kaže...

Redmi Note 9 smartphone.

 

Telefon ne reagira na pozive peko mobilnih podataka na zaključanom zaslonu.

Preko WI-FI reagira normalno i prikazuje obavijesti kada stigne poruka, ali preko Mobilnih podataka ne reagira.

Sve moguće sam uključio kao i pozadinske podatke.

 

Običan telefonski poziv i SMS poruke su u redu.

Kada je Viber ili Whatsapp aktivan (otvoren) a uključeni mobilni podaci onda reagira na pozive i poruke?

Ali na locked screen ne

 

Ima li tko ideju zašto je to tako?

 Meni se to događa na whatsappu. Odi ovako...drži dugo na ikonu whatsappa pa klikni info o apl....obavijesti....dopusti trajne obavijesti (uključi, da bude plavo) i onda bi trebalo raditi.