Windows

Windows 11 - općenito

djigibao ned 15.1.2023 12:38
djigibao kaže...
Petar hw kaže...

kako staviti folder downloads u taskbar? drag and drop shortcut ne prihvaca

 

Malo zagooglat ili....

 

Vidi sta kaze ovo - Pin to Taskbar an App, Drive, File, Folder, or Site in Windows 11 Tutorial | Windows 11 Forum (elevenforum.com)

 

 

Petar hw kaže...

copy paste google braceki - ajmo šetnja, tražim nekog sa iskustvom jer ništa zgooglano ne radi, ne prihvaća folder downloads u taskbar, najbliže što sam uspio je staviti file explorer u taskbar

 

Evo ti specijalac nekulturni potvrda da ovo sa linka gore radi!

 

Maksimus čet 26.1.2023 09:19

Dobro jutro svima, jutros mi je stigla obavijest da nadogradim 10tku na 11cu. Isplati li se to??? Na 10tki igram igre preko Steama , malo face , email i youtube. Stariji sin ima 11cu na svom gaming laptopu (2.gen Ryzen) igre mu ne rade tako glatko kao na 10tki. Pa se pitam ima li to uopće smisla, a čuo sam da od ožujka nema više podrške za 10tku.

BlackMoon pet 27.1.2023 23:52

Slažem se, ali čemu onda krajni bezobrazluk od strane Microsrota koji ide do te mjere da ukidaju prodaju licenci pa i podršku 2025? Nije Desetka OS od 2015. godine, svaka velika nadogradnja bila je gotovo novi OS...

Softwer sub 28.1.2023 09:58

Kamo li sreće da je Windows 10 ostao zadnji OS od strane Microsofta kako su i govorili, pa onda bum, novi Windows 11. Iskreno ne sviđa mi se Windows 11 uopće jer Windows lagano gubi onaj svoj klasični stil, sve neki Gadgeti i ostalo.

Kada bi bar bilo sreće da Microsoft produži podršku i prodaju licenci za Windows 10 pa da traje kao Windows XP. To su bila neka zlatna vremena

Softwer sub 4.2.2023 14:56

Imam na laptopu Licenciran Windows 10 Professional. Zna li netko hocu li kada budem nadogradio na Windows 11(naravno ostajem na Windows 10 sve do zadnje sekunde podrske od MS) automatski dobiti Windows 11 Professional ili moram naknadno kupiti licencu za Windows 11 Pro?

AFARON sub 4.2.2023 16:16
Posmatrač kaže...

Svaki novi windows ista prica.....

 Baš...nije mi jasno zašto ne koriste win 3.11 ovi koji se stalno žale...ali ne, oni uvijek koriste predzadnju verziju i uvijek je ona najbolja.. xD

Valentin17 sub 4.2.2023 18:02
Softwer kaže...

Imam na laptopu Licenciran Windows 10 Professional. Zna li netko hocu li kada budem nadogradio na Windows 11(naravno ostajem na Windows 10 sve do zadnje sekunde podrske od MS) automatski dobiti Windows 11 Professional ili moram naknadno kupiti licencu za Windows 11 Pro?

 Ostaje ti licenca.

Posmatrač sub 4.2.2023 18:38
AFARON kaže...
Posmatrač kaže...

Svaki novi windows ista prica.....

 Baš...nije mi jasno zašto ne koriste win 3.11 ovi koji se stalno žale...ali ne, oni uvijek koriste predzadnju verziju i uvijek je ona najbolja.. xD

 A ja maltene nikad problema sa windowsima. I ako ih je bilo sam sam kriv. Tipa hackovi customizacija i sl. 

Valentin17 sub 4.2.2023 18:41
AFARON kaže...

 Baš...nije mi jasno zašto ne koriste win 3.11 ovi koji se stalno žale...ali ne, oni uvijek koriste predzadnju verziju i uvijek je ona najbolja.. xD

Ja sam samo iskomentirao ove ispred sebe. Inače imam image diska sa Win 10 i mogu ga vratiti kad poželim.

Što se tiče toga od četiri računala na samo jednom imam Win 11, ostala tri imaju Win 10 i kako sam napisao ovaj sa Win 11 imam za internet i muziku, dakle nebitno mi je skroz.

Softwer ned 12.2.2023 15:42
njuskac kaže...

Jel se može nekako pauzirati nadogradnja na win 11 u windowsu 10 ali da mi  i dalje idu drugi updejti za win 10? jer mi ne da nijedan updejt za win 10 ako ne instaliram win 11.

 A da unutar prozora Windows Update kliknes nesto tipa Ipak ostati na Windows 10 ili tome slicno? Malo logike. 

njuskac pon 13.2.2023 13:36
Softwer kaže...
njuskac kaže...

Jel se može nekako pauzirati nadogradnja na win 11 u windowsu 10 ali da mi  i dalje idu drugi updejti za win 10? jer mi ne da nijedan updejt za win 10 ako ne instaliram win 11.

 A da unutar prozora Windows Update kliknes nesto tipa Ipak ostati na Windows 10 ili tome slicno? Malo logike. 

 Ne daje mi tu opciju zato i pitam ovdje.