uber_low ned 15.7.2012 20:03

evo ako bi itko htio počet igrat, molio bi vas da preko mog linka uđete... na taj način ja dobivam 10% od onog golda kojeg vi dobijete kao nagradu za pređeni lvl ili dobivenu medalju, ja za uzvrat nudim pomoć u početku igre i food/wellnes

Picoskop sub 8.12.2012 13:13
Mladen666 kaže...

mani je erep v1 bio dosta zanimljiva igra i igro sam ga do nedavno kroz sve faze pa i ovu "zlatnu" i odlucio sam se rijesit acc-a jer mi je posto teret a ne uzivancija

 

uglavnom otkrio sam novu igru koja je nastala po uzoru na erep ali s boljim  idealima ne tezi k novcaniku :)

 

admini te igre su priznali da su i sami igrali erep i da im se presto svidjat kad su uvijdjeli kamo to sve vodi

 

tamo se vise ne igra tamo se izrabljuje 

 

e pa tako je nastala i ova igra e-Sim 

 

nema ingame kupovine novca 

 

nema boostera nego je sve dinamicki izjednaceno tako da novi igrac nakon nekoliko tjedana igre stize jake igrace 

 

igra je oplemenjena normalnom ekonomijom nema botova koji kupuju proizvode na marketu, stampanja nepotrebne valute itd...

 

ima dijelove koje mnoge slicne igre nemaju a to su dionice - funkcionalne u kontroli igraca 

 

military units - vojne jedinice koje daju dodatan postotak na stetu u bitkama i mnoge druge 

 

ako netko zeli probati evo moj invite koji ce vam dati bonus da lol ako se vi regate vi dobijete bonus :)

 

igra je dosta nova i isplati se probati 

 

svima koji se regaju saljem pomoc linkove i upute kako sto brze napredovati :) 

 

nadam se da sam vas barem malo zainteresirao 

Također probao i imam samo dobro iskustvo postoje dva svijeta jedan je star 105 dana pa tko se hoće registrirat evo linka i za drugi svijet koji je star 460 dana isto tako link za registraciju. Btw tko god se registrira preko mene ima pomoć od mene za početak i može me kontaktirat unutar igre u vezi bilo čega odgovaram čim mogu ofc. Vidimo se u igri pozz {#} i samo da napomenem tko je obožavao igrat erepublik prije jedno god i pol kao ja onda će isto tako uživat i u ovoj igri jel nije slično novoj verziji erepublika nego starijoj verziji koja je po meni bila najbolja. Još jedna fora stvar je što i onaj koji se rega preko mene na lvl7 dobije dodatno 2g {#}

Scarfaceee uto 22.1.2013 21:56

Igrali se jos? kao sto vidite hrvatska ima indiju ali ne i staru teritoriju prica se otvoriti stranku za povratak stare domovine

ja sad zivim u srbiji plate su ovde bedne tek da imam za hranu i platim radnike i ode sve

Don Kihoty pon 15.4.2013 16:51

Ako ovdje ima koji aktivan igrač a da ima državljanstvo SAD-a, i nije do sada glasao na izborima,

neka mi se javi u box, preuzimamo jednu stranku u SAD-u, naš kandidat ima prednost od cca 40 glasova,

ali treba nam još barem 70 glasova za sigurnu pobjedu (dakle oko 200 glasova). 

rustweaver ned 19.5.2013 13:45
ER0 kaže...

 

Hrvatska je napadnuta!

Šta, opet? Ili si to samo iskopirao defaultni tekst za promociju? :D

 

Moram priznati da baš ne pratim što se događa sa eHrvatskom budući da sam već dugo španjolac... :P

Dvoklik mode to the max.

Don Kihoty ned 19.5.2013 13:52

HR vratila teritorije, napala Vojvodinu - po ko zna koji put, neuspješno.

Protuudar je na Dubrovnik - i naravno, bit će uspješan.

 

Ja sam sigurno godinu i više dana eUSA igrač.

 

Tamo sam u diviziji anonimaca, te član HR stranke u eUSA, koja

je zapravo bila eSrpska stranka, ali smo je PTO-ali.

royalbendas pet 12.7.2013 15:44

Lijepi pozdrav svima.

Igram erep već par godina i došlo je vrijeme da prestanem.

Imam acc lvl 63, strength 44 000, military rank Good of war**- 225 000 000 dmg.

 

Imam 471 000 kn,

firme:

food: 1 x lvl 5; 1 x lvl 1

weapon: 1x lvl7; 1x lvl6, 1x lvl5

cattle farm x 10

salpeter mine x 13

Zgrade za trening: sve 4 na max. Znači dnevno se dobija 90 strengtha treningom.

 

Uz to i oko 20 golda i hrpu oružja i hrane u skladištu veličine 99 000.

 

Ako netko želi kupiti acc neka mi se javi na mail.

Cijena 1000 kn.

Hurki čet 22.8.2013 23:09
pinc123 kaže...

Evo ja sam se danas registrirao pa me zanima kako mogu jos zaraditi kune osim poslom?

Ma bjež od te igre... pojela mi je par godina života... a sve veće smeće iz dana u dan... pay to win , a ne free to play