makopos sub 30.5.2020 08:48

Pazite svi koji kupujete one Windowse i Office ključeve koje renomirani BUG reklamira i koje je preveo na hrvatski upućujući na podršku itd itd.

Čitajte si review na TrustedPilot od ljudi koji govore da je to ogroman SCAM !!!

 

Ocjena na Trustedu je najbrijana od onih kineza što imaju na stolu po 500 mobitela i sl. pa otvaraja accounte i šalju PLAĆENE reviews da je sve super.

 

Prema uputama BUG-a probao sam slati mail koji su BUG-ovci stavili, taj email ne postoji vraća mi se nazad sve. NE uplaćujte novce na taj oglas, imate samo sreću ako imate PayPal da si možete povratiti novce jer srećom PayPal vraća.

 

Zašto BUG ne provjerava ovakve stvari ne znam, oni se kao ograđuju a napravili su PRIJEVOD za taj oglas.

Bur33k sub 30.5.2020 09:15

2 windows 10 pro i office 2016 sam kupio preko te stranice, plaćanje preko paypall.

1. Put sam dobio odmah win key na email
2. Put sam se morao registrirati i na svojem računu sad imam sve prijašnje kupovine i sve win i office key pregledno.

Napiši svoje iskustvo i zašto je scam, jer kod mene za sad sve radi na 2 različita računala bez problema.

ansha sub 30.5.2020 09:21
Bur33k kaže...
Napiši svoje iskustvo i zašto je scam, jer kod mene za sad sve radi na 2 različita računala bez problema.

Scam je jer traze 11€ za Windowse dok na drugim slicnim siteovima idu po 3€...

segregator sub 30.5.2020 09:46
makopos kaže...

 

 

Ocjena na Trustedu je najbrijana od onih kineza što imaju na stolu po 500 mobitela i sl. pa otvaraja accounte i šalju PLAĆENE reviews da je sve super.

 

 

 

 

Vjerojatno istina, jer je većina pozitivnih one lineri poput "worked . thanks" ili "worked fine 5 stars"

R36 sub 30.5.2020 10:22

Office 365 kupio za 1 dolar na ebayu (i to za 5 racunala - skinuo office paket)...a Win10 za 5 dolara isto preko ebaya prije godinu dana.Sve radi bez problema.

 

Ova stranica je skupa...kakvih 30-50 dolara...jesu oni na drogama.

Čitatelj sub 30.5.2020 20:33

Uostalom, ne prolaze provjeru legalnosti jer nisu distributirani

od Microsoftovog partnera za regiju, nemas racun niti retail kljuc,

jer te VL vrijede samo za firmu, a OEM kljucevi samo za OEM racunala

i pre-build racunala.

 

Jeftinije ti je za 0Kn koristiti free-insider program, besplatno je za svakoga.

Čitatelj sub 30.5.2020 20:56

Tako to ide u zivotu, para vrti ljudi. To je jedan od razloga sto sam prestao s pretplatom Bug casopisa.

Od 150 stranica imam 50 stranica teksta, 30 stranica fotografija i 70 stranica reklama.

 

Uzmem njemacki casopis, tipa PCG Hardware, koji je fokusiran vise ne HW nego SW,

i imam od 150 stranica nekih 90 stranica teksta, 50 stranica fotografija i 10 stranica reklama.

 

I te reklame necem i sluze, jer dobijam kljuceve za free igre, kupone sa pravim popustima,

a ne popustima za VIP/A1 pretplate, i nema ogranicenja koliko cu kupona koristiti - ako kupim 4

dodatna primjerka casopisa, mogu kupiti 5 uredjaja sa 5 istih kupona.

 

Al gle, mislim da Microsoft HR ne moze nista ovoj web trgovini sa ilegalnim kljucevima,

jer ne spada pod HR regiju - za tu stranicu, kao i eBay, Amazon, AliExpress itd,

se treba brinuti MS od te regije.