Vijesti by forumaši

Dr. Disrespect permaban na twtichu!

Tallahassee ned 28.6.2020 11:33
Everest.the.Yeti kaže...

Hitno organizirat Hod za streamere!!

#streamerslifesmatters

 

 ... u stvari nisi puno ni fulao... da se sve to desava u ovoj prciji, imao bi taj lik asistenata i krvopija kolko hoces... ak je onaj kepec shroud presao na propali mixer za 10 milja zelembaca, kolko je onda doc zaradjivao od twitcha... di je para tu je i bagra, ovo bi kod nas bila vijest br. 1... neka stranka bi se isla okoristit ovime ma 100%...

hahhaajaads ned 28.6.2020 17:48
Kill Frenzy kaže...

lik je nesto gando zajebao kad su ga insta odjebali

 je, bacil je macku i dal joj malo viskija  Nije da uopce gledam twitch i sl..., ali kad vidim sta zenske na tom rade i sta je sve dopusteno odma mi dodje podne 

rambox ned 28.6.2020 18:06
hahhaajaads kaže...
Kill Frenzy kaže...

lik je nesto gando zajebao kad su ga insta odjebali

 je, bacil je macku i dal joj malo viskija  Nije da uopce gledam twitch i sl..., ali kad vidim sta zenske na tom rade i sta je sve dopusteno odma mi dodje podne 

I kaj onda, ako su prirodno dudate i zgodne+po mogučnosti polu gole nek rade kaj oče.

 

https://www.twitch.tv/melina

hahhaajaads ned 28.6.2020 18:24
rambox kaže...
hahhaajaads kaže...
Kill Frenzy kaže...

lik je nesto gando zajebao kad su ga insta odjebali

 je, bacil je macku i dal joj malo viskija  Nije da uopce gledam twitch i sl..., ali kad vidim sta zenske na tom rade i sta je sve dopusteno odma mi dodje podne 

I kaj onda, ako su prirodno dudate i zgodne+po mogučnosti polu gole nek rade kaj oče.

 

https://www.twitch.tv/melina

Ma dobro te, ajd ova linkana se sad kad sam i gledal normalno ponasa. Ak vec nisi, onda si ukucaj na yt "Alinity" pa da vidis kaj je thotica bezmozgaca, isto preporucujem da cujes kak doticna zavrsava neke rijeci 

 

Evo kaj ti doticna radi zivotinjama, kao sve je to "slucajno" znas, a twitch normalno ne reagira 

cvaja997 ned 28.6.2020 19:48

Kaj ona radi to zivotinjama? Opusti se, sve je to show. Ima takvih kod nas po društvenim mrežama koliko hoćeš, samo kaj ne znamo za njih. Mene iskreno niti ne zanimaju. To što je cucak šnjofao preko tajci meni ne predstavlja problem po životinju, već po njezin mentalni sklop. Glupa je, al ima hordu ljudi koji plaćaju taj oblik zabave. 

Kad si spomenuo životinje, ako si zainteresiran za pomoć, mogu ti dat više kontakata ljudi koji volontiraju i pokušavaju spasit napuštene ljubimce. Alinity-ne životinje imaju sve što im treba. 

hahhaajaads ned 28.6.2020 19:56
cvaja997 kaže...

Kaj ona radi to zivotinjama? Opusti se, sve je to show. Ima takvih kod nas po društvenim mrežama koliko hoćeš, samo kaj ne znamo za njih. Mene iskreno niti ne zanimaju. To što je cucak šnjofao preko tajci meni ne predstavlja problem po životinju, već po njezin mentalni sklop. Glupa je, al ima hordu ljudi koji plaćaju taj oblik zabave. 

Kad si spomenuo životinje, ako si zainteresiran za pomoć, mogu ti dat više kontakata ljudi koji volontiraju i pokušavaju spasit napuštene ljubimce. Alinity-ne životinje imaju sve što im treba. 

 Nije stvar zivotinja samo, nego je stvar da to twitch dopusta. Da muski isto to napravi, twitch bi reagirao u roku od par sati/dana i pitanje je dal bi taj lik dobio unban.

 

 Edit: evo sad sam bas naisao na jednu stvar... jedan lik na twitchu je gledateljima htio pokazat svoju ribu, iskocila mu je iz ruku i dobio je perm ban 

Čitatelj pon 29.6.2020 08:36

Nemam pojma tko su ti ljudi - ne pratim Twitch itd, al sto sam gore vidio, da macki pljune votku u usta,

koliko glup i bezosjecajan moras biti, da zivotinji ides napraviti izrazito zlo - moze joj ostetiti njuh,

zeludac i jetru, te naravno zivcani sustav - macke nisu gradjene kao ljudi i primati, da im tijelo

lako podnosi i probavlja alkohol.

 

Glupe li zene.

SuperHeroj pon 29.6.2020 22:52

Lazne vijesti! Pitaj doticnog autora gdje je twitch ili drdisrespect izjavio da je dobio PERMA ban? Nigdje. Kako vam ne dosadi raditi vijesti bez jedne ili druge strane, samo gledate trecu, a to je bilo tko drugi. Evo ja izjavljujem da je drdisrepect sam sebi dao ban jer je postao vlasnik twitcha, ajde sada stavite ovo za vijest -.- 

 

Stvarno ne mogu shvatiti, jeli ovo namjerno radite za clickbait ili sto?

cvaja997 uto 30.6.2020 08:33

E neka si mu rekao, neka. Neće tebe niko prozivat za otvaranje tema o američanskim striiimerima, niko! Reddit je ogledalo svijeta, samo najbolje od najboljeg se tamo može naći. Strah me koliko je tamo inteligentnih ljudi. Još taj striiimer kreće pričat o bolestima i zavjerama, a njegova publika su djeca od 13-16 godina, čast iznimkama. Prekrasno.

sexytoiletpaper uto 30.6.2020 08:37
filipvk1000 kaže...
What. The. Fuck.

Ne znam dal mi je gori ovaj sto je morao napraviti temu kako je netko sasvim nebitan dobio ban na necem sasvim nebitnom,ili ovaj sto se uspalio pa brani sasvim nebitnog u nadi da ce on postat bitan?

Who gives a fuck?

 To ti se zove forum mileni. A predivno je kod foruma sto ne moras u svaku temu nos gurati, guras tamo gdje te nesto interesira i to je to. Bacati komentare da te nesto ne interesira na temu koja te ne interesira je samo "edgy" nacin za doci do paznje. Kao i koristnje engleskog kad god mozes na 'rvackom forumu. Un. Ne. Ces. Sary.

SimeKZ uto 30.6.2020 09:07
cvaja997 kaže...

E neka si mu rekao, neka. Neće tebe niko prozivat za otvaranje tema o američanskim striiimerima, niko! Reddit je ogledalo svijeta, samo najbolje od najboljeg se tamo može naći. Strah me koliko je tamo inteligentnih ljudi. Još taj striiimer kreće pričat o bolestima i zavjerama, a njegova publika su djeca od 13-16 godina, čast iznimkama. Prekrasno.

 Cekaj. Stani malo.

Naslov teme te ne zanima, covjek koji streama te ne zanima. Udes u temu i komentiras. U koju grupu ti spadas?

Naisao sam na vijest, prepisao ovdje i gotovo. Koga zanima super. Koga ne zanima, zaobidi. 

Koda ja sad udem u temu o nekoj igri i govorim svima kako su budale jer to igraju klinci od 10g. Koga boli kurac za moje misljenje u toj temi ako su u toj temi ljudi koji uzivaju u toj igri.

 

Po cemu je DrDisr. Cancer? Po tome kaj je odlucio sve donacije koje dodu u lipnju donirati u dobrotvorne svrhe? Ljudi koji su subani na njegov kanal 2-3g u komadu? Oni su po tebi idioti? I riba je idiot jer se ne zna popet na drvo? Kakvih vas sve zatucanih ima, to je cudo. 

cvaja997 uto 30.6.2020 10:56

Naprotiv, tema mi je super jer trolam i ludo se zabavljam. To što on radi sa svojim novcem je njegova stvar. Pohvalno, u najmanju ruku. Novac nije svima mjerilo uspjeha, al da ne filozofiram jer mi je nivo inteligencije malo veći od tvoje ribice na drvetu O&O.