Uredski alati

Outlook 2007 - outlook 2010

xDinichx čet 12.8.2010 16:38

Evo pozdrav svima... imam jedno pitanje...

na outlooku 2007 imam adresar i mailove neke (a i postavke maila) pa me zanima kako bi mogao instalirati 2010 paket a da se ništa ne mjenja? (znači da postavke, mailovi i kontakti isti)

Perica čet 12.8.2010 16:44
xDinichx kaže...

Evo pozdrav svima... imam jedno pitanje...

na outlooku 2007 imam adresar i mailove neke (a i postavke maila) pa me zanima kako bi mogao instalirati 2010 paket a da se ništa ne mjenja? (znači da postavke, mailovi i kontakti isti)

 Prilikom instalacije odabereš opciju Upgrade, i sve postavke bi trebale ostati.

Matozan kaže...

Evo da se nadovežem na temu.

Žena mi se ne snalazi u Office-u 2010, pa me zanima da li mogu na stroju imati paralelno dva office-a 2007 (za ženu) i 2010 (za mene)?

Ako da, kako da to napravim.

 kolko mi je poznato ne može se imati paralelno dva različita office paketa.

vlad0 čet 12.8.2010 16:45
xDinichx kaže...

ne kužim šta da exportam? možeš malo detaljnije objasniti?

 

Export to a file - Personal Folder File (.pst) - odabereš što hoćeš exportati...

 

Kasnije napraviš Import i to je to.

Lazarus Long čet 12.8.2010 16:57
Matozan kaže...

Evo da se nadovežem na temu.

Žena mi se ne snalazi u Office-u 2010, pa me zanima da li mogu na stroju imati paralelno dva office-a 2007 (za ženu) i 2010 (za mene)?

Ako da, kako da to napravim.

 

Moze se instalirati i mozes imati sve vrste (teoretski) Officea ali ne mozes imati vise Outlooka. Prilikom instalacije Officea odaberi custom i to je to

alfi sri 25.3.2020 14:55

Pozz

Imam problem sa Outlookom.Naime na starom laptopu mi prima i šalje sve mailove sa svih računa gmail,inet,itd.

Instalirao sam isti na kćerin i na njenom ne prima nikakvu poštu sa dva računa inet i gmail.naime neki dan kako mi 

je žena rekla da ne radi mail na tom laptopu pokrenem outlook i dođe par mailova ali ti se nisu više pokazali na starom laptopu.

Znači mailovi se pokazuju samo na onom koji prije pokrenem.

Kaj treba napraviti da se svi mailovi pokazuju na obadva laptopa

Hvala unaprijed

pozz

 

dennocro pon 2.11.2020 14:07

da ne otvaram novu temu vezano za mail vec godinama koristimo outlook i nedavno smo na novo windowse stavili te se mail koji je 20mb brzo nakrca, od uvijek je tih 20mb al se nije nikad krcao sad 1-2 dana ako neko posalje veci mail ond odma pun i ne mogu ljudi slati mailove vise. sta podesiti u outlooku da se lokalno spremaju samo mailovi da njih box ne puni, predpostavljam da je lokalno nesto krivo u podesavanju al ne znam tocno sta namjesiti. i jel problem ako isti mail imamo na vise racunala da svi mogu citati mailove?