4mal pon 6.3.2017 20:20

koristim od kad sam u magenti tj.(premium paket) skoro god. dana 

 

same rijeci hvale za aplikaciju + zgodan feature tj daljinski 

 

koristim najvise tizen app tj. gledam ga preko smarta...

 

na mobu ne pretezito ali je slika kvalitetna  

 

p.s odlican tut 

desh uto 7.3.2017 09:01

Može li se HBO GO koristiti van Hrvatske? Za Netflix znam da može, ali na T-comu nisu bili 100 % sigurni može li se tako i sa HBO GO. Naime jedan agent je rekao da može, drugi da ne može.

desh uto 7.3.2017 09:46
Marko :D kaže...

Je li HBO GO dostupan u svim zemljama?

 

Ne, HBO GO nije dostupan u svim zemljama. HBO GO možete koristiti u Hrvatskoj, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Srbiji, Crnoj Gori, Makedoniji i Bugarskoj.

 Nisam postavio pitanje kako treba. Znam da se podrazumijeva da u zemlji gdje želim koristiti uslugu, ona mora biti tamo i dostupna. 

Pitanje se odnosi na moju pretplatu, Netflix sam koristio svugdje u svijetu gdje je dostupan jer sam direktno njihov pretplatnik. HBO bi išao preko t-coma, a ja sam recimo u J. Koreji ili u Kolumbiji. Mogu li od tamo pristupiti aplikaciji i njenom sadržaju?

Marko :D uto 7.3.2017 12:28

Pročitaj moj post ponovno. U odgovoru na pitanje piše "HBO GO možete koristiti u Hrvatskoj, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Srbiji, Crnoj Gori, Makedoniji i Bugarskoj.". To valjda znači da dokle god si u jednoj od tih država i prijaviš se sa svojim računom na HBOGO.hr, trebao bi moći gledati sadržaj. Što se tiče dostupnosti same usluge u drugim zemljama, "U Europi HBO GO je trenutno dostupan u Hrvatskoj, Mađarskoj, Poljskoj, Srbiji, Češkoj, Slovačkoj, Sloveniji, Rumunjskoj, Bosni i Hercegovini i Crnoj Gori. Planiramo pokrenuti HBO GO i na drugim tržištima u Središnjoj Europi.".


Dakle, na HBOGO.hr imaš dva pitanja, ali naslovi istih su malo zbunjujuće napisani, pa je došlo do zabune.

Davor uto 7.3.2017 13:22
desh kaže...

Može li se HBO GO koristiti van Hrvatske? Za Netflix znam da može, ali na T-comu nisu bili 100 % sigurni može li se tako i sa HBO GO. Naime jedan agent je rekao da može, drugi da ne može.

 

Obratio sam se izravno HBO-u radi odgovora na tvoje pitanje, stoga sljedeću informaciju možeš smatrati provjerenom i 100% ispravnom. Evo što kažu:

 

HBO GO na koji se pretplatite u Hrvatskoj može se koristiti samo ako mu se pristupa iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Makedonije ili Bugarske.

Aplikacija i sadržaj su lokalizirani i nisu zajednički za cijeli svijet, pa se stoga ne može koristiti u ostalim zemljama.

 

Ako će netko imati još kakvih tehničkih i inih pitanja, neka javi. Iskoristit ću službene kanale da dođemo do odgovora 

Chronosus uto 7.3.2017 13:37

Na žalost, prilično nepregledna aplikacija na mobilnim uređajima. Pokušavao sam roditeljima objasniti kako da koriste i nije baš intuitivno. Drugi ogromni problem je što je većinu prošle godine streamanje na Chromecast nije radilo. Tek sa zadnjim updateom ponovno radi kako treba.

BlackM uto 7.3.2017 17:15

Ekipa imam vrlo važno (za mene) pitanje. 

 

U članku se spominje da se može uključiti u program uživo. Da li se to može uključiti u sva 3 dostupna programa za ovo područje?

Kada sam na portalu kao neregistrirani korisnik, nemam te opcije uopće na popisu.

Davor uto 7.3.2017 17:19
Chronosus kaže...

Na žalost, prilično nepregledna aplikacija na mobilnim uređajima. Pokušavao sam roditeljima objasniti kako da koriste i nije baš intuitivno. Drugi ogromni problem je što je većinu prošle godine streamanje na Chromecast nije radilo. Tek sa zadnjim updateom ponovno radi kako treba.

 

Vidiš interesantno, moj tata se bez problema snašao, a inače se isto bori s takvim stvarima. Netflix mu je bio puno teži za usvajanje 

 

Chromecast mi je radio savršeno, ali da, vidio sam na Google Playu da su ljudi ispod starijih verzija aplikacije pisali da je bilo problema. Uletio sam sa svojim testom u pravom trenutku, kad se sve riješilo 

Davor uto 7.3.2017 17:22
BlackM kaže...

Ekipa imam vrlo važno (za mene) pitanje. 

 

U članku se spominje da se može uključiti u program uživo. Da li se to može uključiti u sva 3 dostupna programa za ovo područje?

Kada sam na portalu kao neregistrirani korisnik, nemam te opcije uopće na popisu.

 

Ne, uključuješ se u njihov "glavni" kanal. Evo dolje screenshota starih dvije minute :)

sosta sri 8.3.2017 12:02

Usluga je odlična, ali ja sam imao recimo problema kod produženja usluge. Nakon što je pretplata istekla, više se ne možeš ulogirati na postojeći account, da bi upisao novi kod koji ti operater pošalje, a što je recimo normalno kod picboxa ili deezera. I tako sam se natezao nekih tjedan dana, dok nisam uspio dobiti nekoga tko kuži problem, i on je to na kraju riješio tako da mi je obrisao postojeći account i stvorio novi s istim imenom :-).

 

error_666 ned 10.12.2017 17:54

pozdrav svima , jel neko koristi mozda HBOGo  na LG WebOS ? zadnja dva dana imam problem sa aplikacijom na LG Smart tv , pru pokretanju pojavi se pocetni screen " ucitavanje " i ni makac dalje . Preko browsera  radi uredno .

m4rlboro sri 13.12.2017 11:15

Poštovani,
 
Nažalost, LG Smart TV nije podržan sa našom aplikacijom. Trenutno podržavamo samo Samsung Smart TV. Poslat ćemo zahtjev za vaš TV, kako bi bio podržan u budućnosti. Naš tehnički tim konstantno radi na usavršavanju, tako da se nadamo da ćete moći uskoro da koristite naše usluge na vašem TVu. U međuvremenu, alternativne opcije prebacivanja našeg sadržaja na vaš TV su HDMI kabal (sa računara na TV), Chromecast 1 i 2 ili Apple TV (sa mobitela na TV).
 
Hvala na razumijevanju. 
Ovo je odgovor njihove službe za korisnike. Je li neko već koristio hbo go na lg smart tv? Ja sam bez problema ranije mogao otvoriti aplikaciju na tv iako je nisam koristio niti bio pretplatnik. Od prije 3 dana ne mogu aplikaciju uopće pokrenuti. Da li neko ima slična iskustva? I koji je od gore navedenih načina najjednostavniji za gledanje sadržaja na tv-u? Hvala 

sseennoonn sri 13.12.2017 11:41

Meni je hbo radio na starom samsung TVu ,a zalosno da na sonyu XE9005 seriji nema support .Ali pokrece se preko mobitela (to je vjerovanto chromecast) .Na kompu mi radi normalno .Nadam se da ce izac i za sony posto je android tv jer fkt nema smisla zasto ne