joskona čet 8.9.2022 17:29
jeremija73 kaže...
gregorypek kaže...

Radi li Digitalalb paket na 16e?

 Radi, radi , stabilno 

Supersport kanali sa Eng audiom za Premier League dušu dali

 Može li se dobiti test tih linija?

Da li radi Sky DE AT?

jeremija73 čet 8.9.2022 19:21

Sky DE ne radi , unazad par mjeseci

Ima neka fora sa Zgemma resiverima i icam-om, ali treba kupit resiver koji dođe sa zaključanim postavkama ,i tu valjda radi cijeli paket , neznam koliko para i ne zanima me

Isto tako ima i neki patchirani oscam za rad sa tim icamom , ali to onda radi preko stream relay , neki pišu i svi kanali , ja isprobao ali otvara samo par kanala koji i ne rade stabilno ( radi se o kanalima iz Sky DE paketa ) 

 

Ako želiš test linije mogu te preusmjerit gdje da ga tražiš 

jeremija73 čet 22.9.2022 15:43

Slabo ćeš se načitat o tome , ako se i nešto piše uglavnom sve u rukavicama i nagađanje , barem na ovim domačim forumima , strane baš i ne pratim pa neznam

Najbolji ti je primjer forum koji si spomenuo gdje još samo ime ima veze sa tematikom, i tu i tamo koja tema , o CS-u nema rasprave jer su takva pravila foruma

probaj bacit oko na 

http://novisf.com/ 

nikonja čet 22.9.2022 21:24

Nema toga više pajdo, nikome se neda više zaj... ni sa skidanjem zaštite kad imaš IPTV jednostavnije i bez puno zaj.... plus to da bjesomučno šaltanje kroz 15000 kanala nema smisla kad sve što valja dobiješ na streaming servisima i IPTV.

Ja sam definitivno odustao i uskoro pakiram opremu, a vama koji još neodustajete svaka čast!

 

walentkane sri 28.9.2022 12:15
jeremija73 kaže...

Nema odustajanja , ne vidim razlog za to 

Dokle god imam na satelitu pokriveno sve šta me zanima nikakav iptv ne dolazi u obzir

A trenutno je stanje još uvijek zadovoljavajuće , i više od toga 

 

Gdje uzimaš cs liniju?

jeremija73 sri 28.9.2022 20:17

Total ne radi kod nikog na enigmi ( zasada ) , radi kompletan paket na forever serverima koje koriste ne-enigma resiveri Starsat , Viark , i neznam ni ja koji još

Sky De radi samo par kanala, i to , preko stream relay, puno zajebancije a malo koristi

Čitam na Linuxsatsupport forumu neki se hvale da im radi cijeli paket na taj način

Sportklubove ne gledam nigdje

ZdravacVZ čet 29.9.2022 10:30

Da, na žalost, nema čarobnog štapića.

Nekak sam sklon vjerovati da se ne radi o tome da nema interesa za probijanje zaštite, nego su provideri uspjeli pronaći efektivan način kriptiranja.

 

IPTV je dobra alternativa, ali kvaliteta slike jednostavno ne može 100% biti ista, radi vrste signala. A vjerujem da bi i mnogi "sivi" IPTV provideri bili sretni da CS ponovo zaživi, jer su ulaganja u CS neusporedivo manja nego u IPTV...

A u pravilu, tko nudi IPTV, nudio je (ili nudi) i CS. :)

jeremija73 ned 6.11.2022 14:19
ZdravacVZ kaže.
 Jel radi kod njega Total? i Sky DE?

 

 

Gdje gledaš Sportklubove?

Situacija u vezi Sky DE se promjenila , ispočetka nove zaštite je radilo samo par kanala , ali negledljivo , sada ono šta mene najviše zanima sportski kanali rade odlično , ostatak paketa ne zanima me previše, iako je i to uglavnom ok

Treba imat instalirane zadnje ili Ncam ili Oscam emulatore i posebni buket kanala podešen za gledanje na ovaj način ( streamrelay )

ZdravacVZ pon 7.11.2022 11:39

Dobro je da još uvijek radi THT paket, par kanala tu fali, ali ajd, bar nešto. Inaće, ne fali mi Sky DE koliko mi fali Sky UK. Nažalost, nikakve naznake da bi se vratio, a šteta i za Total, radi raznih Pinkovih kanala (recimo Zadruga.  :)))

T.J.11 ned 20.11.2022 12:29

Dali kod nekog od vas radi na Astri 23,5 srpski M:Sat tv? Kod mene kod nekih kanala ima zvuk al nema slike. 
Mislim da su kodirani u Conaxu kao Albanski Digitalb(To isto radi u cs). Jel kod nekog radi mozda? 

hvala i lp