ZdravacVZ ned 12.12.2021 21:42

Ekipa, molim vas preporuku za CS, ako znadete nekog pouzdanog i da isprobano dobro radi, bez trzanja. (tražim za ove naše pakete, THT, Total, Pink, Sky DE)

 

Ako nekome radi A1 tim bolje. A za Sky UK mogu platiti dodatno   :)

David87 pon 13.12.2021 12:51

Total radi, samo ne savršeno i uz prekide...

Po meni bolje neki IPTV. Ako koristite enigma2 na recieveru onda X-Streamity plugin i to je to.

Za satelit jedino još MaxTV, Sky, Movistar i slični stranci koji rade dobro.

dback sub 25.12.2021 20:09

Tražim dobar cs, pouzdan i bez trzanja, za 19,2 i 13 prvenstveno sky de, moviestar, eurosport ali i ostalo što je moguće gledati na navedenim satelitima.

Enigma2 reciever, oscam preferiram.

Molim preporuku u pp.

zagarac_ čet 27.1.2022 19:53
ZdravacVZ kaže...

Ima li kakvih naznaka od upućenih da bi se Total mogao vratiti na CS?

 

Ili više ni nema interesa nego svi forsiraju taj IPTV piratluk?

Ima interesa naravno, ali trebat ce neko vrijeme da probiju trenutnu zastitu, pitanje je hoce li se uopce moci probiti. S druge strane, Iptv providera ima ko govana, ali nisam nikad bio fan toga. Radije cu placati eon tv.

ZdravacVZ pet 29.7.2022 15:45
acarnoje kaže...

Sve više crnila na satelitu. Ali ionako u doba nezflixa i sličnih usluga ni ne gledam satelitsku osim sporta. Mislim da ću staviti opremu na prodaju.

 Da, na žalost. Isto tak i ja. Nekad mi je bilo fora složiti i 10-ak satelita, sad na većinu nisam šaltao mjesecima. 

 

Ne znam jel više nema interesa, ili se ljudima neda zajebavati s time, ali baš šteta što je tako...

 

 

Inaće, ne vjerujem u one "urbane legende" koje tvrde da je sve dostupno samo "za odabrane". To jednostavno nema logike ni razuma...

ZdravacVZ sub 30.7.2022 09:57
manubis kaže...

Još se uvijek može naći dosta toga kaj se gleda. Samo treba imati motor ili neki multifeed (npr. T90). 

 Imam multifeed, baš T90, naštancane satelite, ali uglavnom je receiver na 16E, MaxTv ili Pink djelomično. Ili 19E Sky DE.

 

Šta se gleda kod tebe?

 

manubis ned 31.7.2022 22:37
ZdravacVZ kaže...
manubis kaže...

Još se uvijek može naći dosta toga kaj se gleda. Samo treba imati motor ili neki multifeed (npr. T90). 

 Imam multifeed, baš T90, naštancane satelite, ali uglavnom je receiver na 16E, MaxTv ili Pink djelomično. Ili 19E Sky DE.

 

Šta se gleda kod tebe?

 

Za nas s titlovima ili jezikom su još dobri Thor 0,8W i Polaris 1,9E. A ako voliš sport ili govoriš koji drugi jezik onda ima svega da se pronađe po svim satelitima. Npr. gledao jedini dostupni sat live prijenos Wolfsberger - Milan sad prije par dana na portugalskom NOS 30,0W Sport TV 1 HD jer su ostali prijenosi u Italiji išli preko iptv.  

David87 uto 2.8.2022 09:43
manubis kaže...
ZdravacVZ kaže...
manubis kaže...

Još se uvijek može naći dosta toga kaj se gleda. Samo treba imati motor ili neki multifeed (npr. T90). 

 Imam multifeed, baš T90, naštancane satelite, ali uglavnom je receiver na 16E, MaxTv ili Pink djelomično. Ili 19E Sky DE.

 

Šta se gleda kod tebe?

 

Za nas s titlovima ili jezikom su još dobri Thor 0,8W i Polaris 1,9E. A ako voliš sport ili govoriš koji drugi jezik onda ima svega da se pronađe po svim satelitima. Npr. gledao jedini dostupni sat live prijenos Wolfsberger - Milan sad prije par dana na portugalskom NOS 30,0W Sport TV 1 HD jer su ostali prijenosi u Italiji išli preko iptv.  

 Ja nikako da dobim signal za Polaris. Antena mi je 120, a imam 19E, 16E, 13E i 0.8W . mučio se 2 dana i odustao. LNB je INVERTO BLACK ULTRA Twin