CyberDemonVZ pon 30.3.2015 09:33

Pozdrav!

Žena mi ima Tele2 prepaid karticu, i svako malo mora nadoplatiti da joj ne istekne kartica, a nikad ne potroši ni približno koliko nadoplati.

Za sve koristi ili WiFi ili službenu karticu za internet (ima dual sim mob).

Što se može s tom lovom? Znam da ako si na pretplati možeš drugima kupovati bonove, al za prepaid nemam ni jednu ideju.

Nekakve kupovine?

 

CyberDemonVZ pon 30.3.2015 10:07
Sum_of_all_fears kaže...

Parking...

 Do centra Varaždina mi pješice treba oko 5 min, tak da ne idem baš do grada s autom, a kad idem, onda su to šoping centri, rodbina ili prijatelji, ili uvijek nešto gdje je besplatni parking. A sad da baš na silu idem plaćati parking... :)

jobi123 kaže...

Neka akumulira novac na računu od 5 mjeseca i najmanji bon trajati će 3 mjeseca.........

 Nisam siguran da sam dobro skužio, pa ako može objašnjenje :)

Edit: ok, kužim, hvala!

picajzla0707 pon 30.3.2015 10:28
jozef kaže...

Samo što je sasvim moguće da će od 1.5. najmanji bon biti onaj od 100kn.

 u ovom slučaju svejedno, jer se ovdje priča o već nakupljenim kunama koje se ne stignu iskoristiti, pa ako od 1. svibnja i uzme bon od 100 kuna valjda će u tri mjeseca potrošiti taj novi bon i nešto onih nakupljenih kuna

...onda opet 100 kuna unutra i novih tri mjeseca vremena za potrošit zalihe

naPerk777 sub 8.8.2015 02:20
ameo kaže...

Da li je itko imao iskustva sa povratkom elektroničkog novca u Tele2?

Zanima me kakav je postupak, koliko traje i što mogu očekivati. 

 Neznam ukoliko ti je potrebno još. Ali možda će nekom koristiti.

Uglavnom ode se do prodajnog mjesta i zatraži se to. Potrebno je imati sa sobom puk broj ,osobnu te broj računa na koji će biti isplaćen iznos. Ispuni se neki formular i to je to. Novac bude u roku do 30 dana (meni je dosao u tjedan dana). isplacen.

Stvar je jedino u svemu ovome da je po tom broju barem jednom trebala biti iskorištena neka platna usluga (recimo parking) jer ukoliko nije nemaju osnove za isplaćivanjem novca.

MrBlc čet 13.12.2018 13:59

Misliš na lovu na kartici na bonove nakon prebacivanja broja ili nešto drugo?

 

Lovu nakon prebacivanja broja vraćaju prema uvjetima korištenja u kojima je to izrijekom navedeno bez ikakvih uvjetovanja. U praksi to ide malo teže.

 

Ja se s njima natežem već mjesec i po dana. Pa traže presliku kartice tekućeg, pa nakon upita banci i AZOP-u ipak ne treba, pa traže da napišem IBAN i potpišem (što već imaju na zahtjevu), pa pojašnjavaju da se potpisati treba kraj samog IBAN-a, pa onda traže scan osobne (kopija priložena u startu uz zahtjev). U svakom slučaju, ja im ne dam gušta, a oni izmišljaju sve za neisplatiti. Najgora stvar, dužni su mi ispod 50 kn, a do sad su sigurno imali barem 100 kn troška u vidu utrošenog vremena korisničke službe...

CyberDemonVZ čet 13.12.2018 15:35
MrBlc kaže...

Znači, mi koji imamo isti problem 3 godine kasnije bi trebali poklopiti se ušima i šutiti ili otvarati nove teme?

 Uh, dobro, dobro, oprosti ako sam te povrijedio 

Mislio sam da nisi vidio jer ga ispituješ o njegovom problemu.