MUĆAK čet 16.4.2020 12:04

Mobiteli kupljeni u Tele2 na bonove dali su obadva SIM utora zaključana na Tele2 mrežu, jedan ili niti jedan .

 

Ako jesu dali ih moraju otključati kod kupnje mobitela ili kako je to sada i što napraviti .

horihoro čet 16.4.2020 12:10
MUĆAK kaže...

Mobiteli kupljeni u Tele2 na bonove dali su obadva SIM utora zaključana na Tele2 mrežu, jedan ili niti jedan .

 

Ako jesu dali ih moraju otključati kod kupnje mobitela ili kako je to sada i što napraviti .

 Evo kodmene su se probudili Telci

MUĆAK čet 16.4.2020 12:18
horihoro kaže...
MUĆAK kaže...

Mobiteli kupljeni u Tele2 na bonove dali su obadva SIM utora zaključana na Tele2 mrežu, jedan ili niti jedan .

 

Ako jesu dali ih moraju otključati kod kupnje mobitela ili kako je to sada i što napraviti .

 Evo kodmene su se probudili Telci

 Heba ti sam sebe , 

ja pitam jedno a

ti mene zahebavaš sa drugim  a jel sad se tučeš nogom u guzicu od sriće .

A vidi moje brzine sada a 100 m od mene je bazna.

 

horihoro čet 16.4.2020 13:05
MUĆAK kaže...
horihoro kaže...
MUĆAK kaže...

Mobiteli kupljeni u Tele2 na bonove dali su obadva SIM utora zaključana na Tele2 mrežu, jedan ili niti jedan .

 

Ako jesu dali ih moraju otključati kod kupnje mobitela ili kako je to sada i što napraviti .

 Evo kodmene su se probudili Telci

 Heba ti sam sebe , 

ja pitam jedno a

ti mene zahebavaš sa drugim  a jel sad se tučeš nogom u guzicu od sriće .

A vidi moje brzine sada a 100 m od mene je bazna.

 

 Tako je kodmene n a1800 mhz, a onih 80mbs je na 2100 mhz di nema nikog

acmilan2 čet 18.6.2020 09:17

Imam tarifu raspali i bezbroj GB (znaci sve neograniceno).

Za vikend idem u Sloveniju pa me zanima (ako netko zna za 100% sigurno) da li mi se pozivi iz Slovenije u Hrvatsku naplaćuju posebnoj tarifi i da li mogu koristiti internet normalno ili ce mi se i to naplacivati posebno? Hvala.