Robert_84 sri 18.4.2018 13:19
Damir22 kaže...
Tele2 nije, ili barem nebi trebao biti, vezan za nikakvu adresu ili fizicku lokaciju korisnika. I nitko ti ne brani da sim karticu koristis u bilo cemu ili bilo gdje.

Npr vipov homebox JE vezan za lokaciju, niti smijes vaditi karticu, niti router mozes koristiti na nekoj drugoj lokaciji, bez pismene promjene iste i vipove dozvole (jasno ako ces se drzati ugovora).

Ukoliko sumnjas da je tebi usluga iz nekog razloga ogranicena, probaj karticu staviti u mobitel, prosetaj malo po gradu i okolici, testiraj brzinu. Probaj sestrinu karticu u svom routeru, svoju u njenom....

Ukoliko svugdje i uvijek tvoja kartica ima male brzine, a necija ne, onda nesto nije u redu, definitivno.

Brzine drasticno variraju iz sekunde u sekundu, neke brojke testova meni i nemaju prevelikog smisla bas zbog toga, meni je brzina zadovoljavajuca, 15 je neki minimum, maximum zna biti i 80, kraci vremenski period. Kao i tebi i meni je ps store maltene svakodnevna stanica, sto igre, sto patchevi, hrpe gigabajta, i sve se skine relativno brzo, prosjecna ps4 igra se skida 2-4 sata, sto je, uz paralelno koristenje neta na 3 mobitela i kompjuteru, meni sasvim prihvatljivo.

Istestiraj malo, mozda postoji neki razlog zasto su ti brzine tako konstantno niske

 hi

 

ma necu se zezat sa time, imaju kakav takav internet, kazem ganjam vani neke strari da se posloze te kao obitelj napustano HR i to je to...

no da budem iskren, ako se mi kao korisnici ne zalimo, onda nitko nista nece ni mijenjati....

 

Opcenito je u HR problem brzina interneta, ja sam svoj posao mogao i radit od kuce.... ni ne bit stalno u Njemackoj, ali kako nemam konstantnu zadovoljavajucu brzinu interneta to jednostavno ne mogu....

 

spustio sam vezu na 3G pa cu vidit kak ose ponasa.... ako je mozda 4G problem

Legolas81 pet 4.5.2018 01:46

Ti se šališ, ne možeš vjerovat da Tele 2 ima ekipu koja piše pozitivne komentare a u stvari su prevara teška. Reci ljudima jel taj pokućni koristiš sam ili vas ima više spojenih na njega istodobno? Recimo u mom slučaju sam saznao da ga ne može koristiti više osoba odjednom, ako upalim PS 4 ta konzola je od nikakve koristi čim se recimo moja cura spoji na npr. instagram. Onako neuk, mislio da će mi netko pomoci, međutim na teži način sam shvatio da sam jednostavno izigran. Ljubazni prodavači prodali priču, evo da ga nisam pitao hoće li sve funkcionirati bez problema, gledao me u oči i lagao me da bi me naredna dva mjeseca doslovno doveli do ruba, sa laganjima i savjetima tipa, resetiraj router i sl. Samo to ponavljaju umjesto da kažu kretenu, nemaš dovoljnu brzinu neta, ako ti igras ps, cura nece moc gledat you tube. Kakvi zamaskirani prevaranti, svim silama cu se trudit to razglasiti sto dalje. A vi pisite placenici pozitivne komentare i dalje, necete nove ovce i novce. 

funny games pet 4.5.2018 07:58

Ti imas problem druge prirode.Ja imam taj ruter i prezadovoljan sam jer nemam druge opcije za internet.Ne brzljezgaj napamet ako nemas pojma o cemu pricas.Pokusaj u postavkama rutera nesto postimati jer ako si ti neznalica ne mozes kriviti odma operatera(iako sve su to lopovi da se razumimo) ja imam spojena dva kompa i 3 mobitela na ruter i nikada problema evo vec skoro dva mj i prezadovoljan sam uslugom.Za pocetak mozes nam navesti gdje se nalazis,kolike su ti brzine i kakav ti je signal...

funny games pet 4.5.2018 08:02
Marko :D kaže...
funny games kaže...

Ne raspravljamo o tome nego da li t com ima  mobilni internet.Ne trebaš mi pojašnjavati nešto šta sam ima godinu i pol dana.Ugl shvatio sam kako ću dobiti raskid ugovora bez penala i to sam napravio kad sam vidio ponudu tele 2 pokućnog interneta.Stvar je u tome da oni po zakonu imaju obvezu isporučiti minimalnu brzinu od 1 mb/s i to uključe kada potrošiš navedene megabajte brzog interneta.Meni je brzina padala i bez potrošenog brzog interenta ispod 1 mb/s pogotovo kad je nevrijeme vani.Jednostavno debili su lopovski i ne žele ulagat u infrastrukturu i kraj priče

Ne vjeruješ mi? Imaš Facebook stranicu Tele2, lijepo im pošalji poruku i pitaj ih kolika je minimalna brzina interneta kod pokućnog. Javi što su ti odgovorili.

Robert_84 kaže...

 ne mogu da ne pitam, kako bi se ti osjecao da si sebi kupio auto koji ide DO 225, no tvoj nikako preko 30????

 

vj bi ga htio vratit.... no mozda nisi u pravu jer je on tehnicki ispravan nije da ne vozi..... ti il radis za TELE 2, il imas 16 godina 

Ne možeš uspoređivati auto i mobilni internet, ali jel auto vozi 30? Vozi. Po tebi je Tele2 doslovno trebao na vrhu stranice, velikim crvenim slovima napisati kako korisnik može imati 150 Mb/s i ne mora s dodatnim tekstom "ako niste sigurni, ne uzimajte uslugu." LOL!

Robert_84 kaže...

 upravo je ovo poanta moje price....

pored velikih slova bi trebali imat i transparentno oglasavanje da su brzine uglavnom prosjecno u HR 5MB..... a ne font 200 sa brzinama od 150MB...

problem je sto se to u HR moze jer mi jedni jos uvijek ne tuzimo za lazno oglasavanje.... dusevne boli..... i doduse ni pravosude nam nije bas efikasno..... standard je da veliki gazi maloga i to...

korisnik je nitko i nista.....

DO je jedna od važnijih riječi kad je riječ od internetskim brzinama. Uostalom, daju 5 dana probe, pa ako ti valja, ostavi. Ako ne, odjaviš i gotovo. Meni nije jasno što si ti očekivao od mobilnog interneta? Brzine i stabilnost kao na optici?

 Hahaha sa kim ti raspravljas jel ti citas sta ja pisem??!?!?!?!?  Pa znam ja da je mimimalna brzina 1 mbps ali meni je brzina 30 mbps konstantno.rijetko kada pad 20 ali zato cesce radi na 35 -40.malo citaj sta pisem,a ne pisi gluposti.

Legolas81 pet 4.5.2018 10:23

Evo vidim da si ti taj koji je jako inteligentan pa ćeš mi objasniti kako se to štima? To kažu i oni kad ih zovnem, prebaci sa 4g na 3 g, isključi pa upali router, halo,jeste vi retardirani ili mislite da je svatko ostali? Dva mjeseca nas šaltaju od debila do debila, a nitko od njih, počevši od prodavača pa do onih glavnih ne znaju normalnu rečenicu složiti. Svi su trenirani samo da lažu i prodaju maglu. Cura koja vodi društvene mreže za Tele 2 briše nomralne komentare, na one loše odgovara sa drugih profila, lažnih, i piše sama sebi pozitivne komentare, ako joj nešto opsuješ ne daj Bože, onako ljut, blokira te, pa sad vidim i da ovdje rade kako rade, pišu pozitivno o nečemu što je očigledna prevara.  Inteligencijo. Oprosti ali vidim da i nisi neki znalac jer da jesi sigurno nebi pričao o Tele 2  i pokućnom u pozitivnom smislu. Nisam jedini kojeg su prevarili, naučio sam lekciju, i sad sam puno pametniji. Ako nije optika bježi od toga. Ja sam to naučio na puno teži način, opet ponavljam.  Dakle ukratko, ne koristimo svi internet kako je rekao gospodin, za facebook i takve gluposti, i svi ovdje puno pišete a ne napišete poantu. Čovječe, ne uzimaj od Tele 2 ništa, prevarili su me na Revoluciji, pa sad opet na Pokućnom, s tim da imam i PS kojeg ne mogu koristiti normalno, dakle poslije svega su nas isključili i naplatit će nam penale. Varaju ljude a takvi poput tebe im pomažu da to nastave. Kao ej, meni radi. Ako ti ne znaš ne znači da se ne može naštimat na routeru? Kako si jadan frajer ej. Aj ti slikaj pa pokaži svoju brzinu, ja da ti pošaljem sliku koju trenutno nemam na laptopu umro bi od smijeha kad bi vidio tu brzinu. Internet koji može koristiti samo jedna osoba ukoliko gleda Netflix ili igra PS. Dvoje to ne mogu raditi istodobno nikako. A taj šupak što mi je prodao je rekao da može, a ja popušio foru, i potpisao. Nemojte više lagat ovaj napaćeni narod. 

Legolas81 pet 4.5.2018 11:01

Znaš što, ne trudi se. Samo nemoj meni govorit da nešto valja kad znam 100% da to ne samo da ne valja, nego je teška prevara, treba pročitati svako slovo u ugovoru, a ja i mnogi to nismo napravili nego vjerovali na riječ ljubaznom osoblju, i popušili, da oprostiš. Samo želim spriječiti da se to dogodi nekom drugom, a svoju situaciju koja sa gospodom iz Tele2 traje već dva mjeseca ću objaviti javno, treba mi neko vrijeme da to sastavim jer stvarno puno toga ima, normalnim ljudima za ne povjerovat. Uživajte ovce, dok vam uzimaju novce. Moje više nikad neće to je sigurno.

Legolas81 čet 10.5.2018 11:12

Upravo sam dobio informaciju da ce Tele2 uskoro prestati sa radom, ili ce ih netko preuzeti, dakle prosle godine su uložili 100 000 kn na infrastrukturu pa vi gospodo koja citate ovo sami zakljucite o kakvim prevarantima se radi ovdje. 

AF139 čet 10.5.2018 12:57
Legolas81 kaže...

Upravo sam dobio informaciju da ce Tele2 uskoro prestati sa radom, ili ce ih netko preuzeti, dakle prosle godine su uložili 100 000 kn na infrastrukturu pa vi gospodo koja citate ovo sami zakljucite o kakvim prevarantima se radi ovdje. 

 ...za opremit samo njihovih već postojećih 10 baznih stanica opremom za 4g je više od te cifre koju si napisao

funny games pet 11.5.2018 12:58

logično lik priča neisitine..izgleda da je on djelatnik neke druge firme pa namjerno priča gluposti.da se razumimo svi skupa su to lopovi ali ova ponuda od tele 2 je jedina na mom područuju koja omogućava normalan internet.btw jučer je bio neki jamming šta se tiče signala(ne meni osobno ali u mojoj okolici) i svi su se požalili na brzinu mobilnog interneta.recimo meni je bio oko 15 mb(znači manje od prosjeka 25-30)..izgleda da sam na boljoj poziciji za prijam :D 

Robert_84 sub 12.5.2018 19:28
Legolas81 kaže...

Znaš što, ne trudi se. Samo nemoj meni govorit da nešto valja kad znam 100% da to ne samo da ne valja, nego je teška prevara, treba pročitati svako slovo u ugovoru, a ja i mnogi to nismo napravili nego vjerovali na riječ ljubaznom osoblju, i popušili, da oprostiš. Samo želim spriječiti da se to dogodi nekom drugom, a svoju situaciju koja sa gospodom iz Tele2 traje već dva mjeseca ću objaviti javno, treba mi neko vrijeme da to sastavim jer stvarno puno toga ima, normalnim ljudima za ne povjerovat. Uživajte ovce, dok vam uzimaju novce. Moje više nikad neće to je sigurno.

 samo da nadodam da u testonom periodu mi je brzina bila do 8mb..... sto je zadovoljavajuce.... cim je tih 5 dana isteklo pala je na 1MB....

 

isto kao i kod mene u firmi marketing lize dupe novoj musteriji dok ne kaze da zeli provizvod.... onda customer support lize dupe dok je ugovor u testnom periodu..... a kad postane aktivan i musterija mora platit ukupnu pretplatu.... jednostavnom nam se jb dalim radi proizvod il kako.... jer da dode do suda moraju snjet pretplatu do kraja.....

 

to je slucaj i u TELE 2.... puno puta su me na forumu popljuvali.... nade se netko tko je u nekom selu od 2000 ljudi i 20 racunala.... il netko 200 m od stanice..... pa mi pametuje.... a totalno zanemari gore navedeno....

 

isto sam imao od kolege u sobi pokucni u DE gdje sam...... i tu reklamiraju brzinu do 100 a mi smo imali 80..... znaci nisu reklamirali 150..... pa da mi pustaju nakon probnog roka 1MB....

 

 

i nas je 5 koristilo isti internet u isto vrijeme bez ikakvih problema... dok kod TELE 2 vjerujem da vise od 80% korisnika ne moze koristit kako treba uslugu