Telemach Hrvatska (bivši Tele 2)

Spajanje pokućnog interneta putem bona

dado80 ned 26.4.2020 04:46

Nakon što mi se potrošio "start" paket (kupio sam njihov ruter bez pretplate u gotovini ravno 1000kn) ne uspijevam obnoviti račun putem bona jer nemam link gdje to učiniti pa ako neko zna neka podijeli.Znači logiram se normalno na njihovu aplikaciju gdje primam SMS poruke i štošta, ali ne vidim opciju obnove.

Inače nemam Tele2  broj u klasičnom mobitelu već samo preko rutera se spajam.

bezimeni ned 26.4.2020 06:38

Nadoplata računa putem koda s bona:

Za nadoplatu svog računa na bonove utipkajte *131* kod s bona i znak za ljestve #, te pritisnete tipku za pozivanje (*131*kod#, tipka za poziv).

Za nadoplatu nekog drugog Tele2 računa na bonove utipkajte: *140* kod s bona* Tele2 broj na bonove koji želite nadoplatiti # i tipka za poziv (*140*kod*09xzzzzzzz#, tipka za poziv)

Svoj račun na bonove putem koda s bona možete nadoplatiti i putem govornog automata, pozivom na broj 095 1000 444, te slijedeći upute izbornika (2 - 2)

Tele2 bonove možete kupiti na svim Tele2 prodajnim mjestima, maloprodajnim trgovinama, kioscima, benzinskim postajama, Hrvatskoj Pošti, te bankomatima.


Osim putem koda s bona svoj ili neki drugi Tele2 račun na bonove možete nadoplatiti i:

na Tele2 prodajnim mjestima
putem portala i mobilne aplikacije Moj Tele2
putem usluge Kupi bon u našem webshopu
putem usluge SMS sponzor

Marko :D ned 26.4.2020 09:29
dado80 kaže...

Nakon što mi se potrošio "start" paket (kupio sam njihov ruter bez pretplate u gotovini ravno 1000kn) ne uspijevam obnoviti račun putem bona jer nemam link gdje to učiniti pa ako neko zna neka podijeli.Znači logiram se normalno na njihovu aplikaciju gdje primam SMS poruke i štošta, ali ne vidim opciju obnove.

Inače nemam Tele2  broj u klasičnom mobitelu već samo preko rutera se spajam.

Ne znam jesi li svjestan toga, ali korištenje mobilne tarife i Bezbroj GB paketa kao pokućni internet, baš i nije najidealnije rješenje.

Nakon potrošenih 5 GB dnevno, veza se prekida i moraš slati SMS za dodatna 2 GB. Kada ta 2 GB potrošiš, opet moraš slati poruku za dodatni promet. To možeš napraviti neograničen broj puta, no zbog toga, korištenje u ruteru je izuzetno nepraktično.

robogo ned 26.4.2020 12:01

Osim ako koristi internet tarifu Bezbroj GB (ne govornu uslugu).

Nadoplatit kupljeni bon možeš preko Moj Tele2 web portala (ne app) na koji treba dodati broj - treba registraciju na portal obaviti putem broja kojeg se želi dodati na portal.

Marko :D ned 26.4.2020 12:21
robogo kaže...
Osim ako koristi internet tarifu Bezbroj GB (ne govornu uslugu).

Nadoplatit kupljeni bon možeš preko Moj Tele2 web portala (ne app) na koji treba dodati broj - treba registraciju na portal obaviti putem broja kojeg se želi dodati na portal.

Da, u pravu si. Nisam ni skužio da su stavili ograničenje od 1 TB za Bezbroj GB na bonove.