Zemljanin pet 22.1.2021 16:05
bonzai kaže...

Rok za prekid usluge je 5 dana

 Zatrazio raskid 27.12. i do 15.01. ni traga ni glasa, pa sam posloa upit i dva dana posliije dobio odgovor

 

Poštovani gospodine xxxx

zahvaljujemo se na javljanju, te se ispričavamo na duljem čekanju prilikom očekivanja odgovora.

Vaš zahtjev za raskid za pretplatnički broj 0+++++++++ je zaprimljen, te će biti odrađen u što kraćem roku. Ovim putem se ispričavamo što zbog većeg broja zahtjeva, isti nismo već odradili. Ljubazno Vas molimo za strpljenje do povratnog kontakta.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

U slučaju dodatnih upita stojimo Vam na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,

 

 

deepshitcro sub 23.1.2021 11:25

Ja sam ispunio onaj obrazac za raskid ugovora, potpisao i poslao im i za par dana je bilo sve rjeseno. Istina, to je bilo cim su smanjili promet ali ne vidim razlog tolikog cekanja ako si zatrazio raskid predvidjenim kanalima.

Zemljanin sub 23.1.2021 15:17
deepshitcro kaže...
Ja sam ispunio onaj obrazac za raskid ugovora, potpisao i poslao im i za par dana je bilo sve rjeseno. Istina, to je bilo cim su smanjili promet ali ne vidim razlog tolikog cekanja ako si zatrazio raskid predvidjenim kanalima.

 Pa rekli su su u guzvi posto nisam jedini koji je trazio raskid ugovora hehe

MUĆAK čet 4.2.2021 12:14

Ekipa , dal je netko imao ovakvu situaciju još 10.1.  nakon dobivenog  računa za cijeli 12 mjesec  a odjavu sam napravio 18.12.20.  odmah sam isti dan napravio  prigovor na njihovim stranicama  i do dan danas nisam dobio odgovor mailom što je sa tim .

Mislim si dali se oni prave blesavi pa me misle tužiti što nisam platio  taj njihov  nestvarni račun ali su se zajebali jer imam kopije zahteva odjave i prigovora .

Ne znam dali da ih zovem .....

 

MUĆAK pet 5.2.2021 09:51
gorantallica kaže...
Hey,
Jel imao netko slično iskustvo?
Kada je tele2 uveo ovu glupost do 200gb,ja sam se u 11mjesecu prebacio na a1. Od tada mi nijedan račun od a1 nije stigao za platiti.nije da se bunim,ali...

 

😂😂😂

 

Ne veseli se nisu se oni zajebali 

ako nisi odabrao papirnati račun onda ti je poslan mailom ili u app.

Moj A1  pa tamo pogledaj 

 tako je to.

A meni Tele2 ne šalje račun poslije mog prigovora na iznos računa.

Envy pet 5.2.2021 09:59
Sasoon kaže...
Gale92 kaže...

Jel se vama koji ste ostali na TELE2 Pokućnom, brzina šta poboljšala od kako je velika većina "nenormalnih" korisnika otišla....

 Ja sam primjetio da na mobitelu (u ZG) dobijam cesto brzine preko 100 mbita download i 50 mbita upload, što se prije nije događalo

Ja vam govorim kao papagaj da Telemach kupuje ili su već kupili Tele2 i imat ćete brzine kakve ste sanjali. Nije to zbog toga što je "nenormalnih" X korisnika otišlo. Samo su su ventil na jednom optičkom kablu odvrnuli do kraja.

Nije da sam lobista za Telemach jer kada sve pokupuju i cijene će rasti... ali za sada je to činjenica.

Envy pet 5.2.2021 10:05
zelenapaprika kaže...
nkdz kaže...

 

T-Com i A1 su već dobar dio plijena podijelili i imaju svoje "rajone", 

 Ako je ovo istina, onda je to koma. Jer postaješ osuđen samo na jednog providera.

Istina je da u T-Com i A1 ljudi znaju da će ih pojesti Telemach, ako ne infrastrukturom onda kvalitetom i sadržajem.. I oni to dobro znaju, ali ne znaju kako da prežive. za nekolik ogodina ljudima u T-Comu kojima je obećano da kada odu u mirovinu zaposlit će nekoga od svoje djece, od toga za pra godina neće biti ništa.
Baš kao što se sada dešava u Telecom Srbiji (susjednom državi) i u BHtelecomu.

cvaja997 ned 28.2.2021 16:00

Ovo ne može više igrat. Idući mjesec istječe ugovor, dal probat sa A1 mobilnim ili ipak zatražit neku drugu opciju? Pretpostavka je da zovem samo A1 i TCOM, živim u ruralnom dijelu kontinentalne RH, 10 km SZ od Karlovca....

Blackcastle ned 28.2.2021 16:19
cvaja997 kaže...

Ovo ne može više igrat. Idući mjesec istječe ugovor, dal probat sa A1 mobilnim ili ipak zatražit neku drugu opciju? Pretpostavka je da zovem samo A1 i TCOM, živim u ruralnom dijelu kontinentalne RH, 10 km SZ od Karlovca....

 A što se tiče mobilnog najbolja je opcija A1 jer ti je terabajt free a imaš i 14 dana probnog roka, a od ovoga što imaš sad sigurno će biti puno bolje...