Tableti

Bluetooth povezivanje s tabletom radi glazbe

Slavoner1996 uto 26.3.2019 13:30

Pozdrav,

 

Naime, želim povezati mobitel Samsung Galaxy S8 Android 9.0) s tabletom Samsung Galaxy Tab A6 (Android 5.1.1.) (T285) preko Bluetooth veze radi puštanja glazbe s mobitela (Youtube,memorija uređaja) tako da tablet predstavlja medij za reproduciranje glazbe. Tražio sam neke aplikacije i našao sam Bluetooth music player free na Google Play store-u, uspješno uparim oba uređaja preko Bluetooth veze, ali kad prebacujem pjesme tablet pušta samo jednu te istu pjesmu. Zanima me da li postoji neki drugi način ili kvalitetnija aplikacija. Naime, tablet želim postaviti u auto za slušanje glazbe i spojiti ga preko AUX kabela sa multimedijom i radiom u autu tako da samo preko mobitela puštam pjesme, kako ne bih morao prebacivati cijelu zbirku pjesama i playliste na novi tablet.
Unaprijed hvala na odgovoru.

 

 

hrka11 uto 26.3.2019 13:44
Slavoner1996 kaže...

Pozdrav,

... Naime, tablet želim postaviti u auto za slušanje glazbe i spojiti ga preko AUX kabela sa multimedijom i radiom u autu tako da samo preko mobitela puštam pjesme, kako ne bih morao prebacivati cijelu zbirku pjesama i playliste na novi tablet.

Unaprijed hvala na odgovoru.

 

 

Zasto mob ne spojis s aux-om i gotovo.

AmpMe ili Soundseeder pogledaj,nisam bas istrazivao puno ali mislim da je to sto trazis.

ps.nezz  je li mora nesto posebno imat mob ili tablet da bi ovo radilo