Stolna računala

Što izabrati? Playstation 4 ili pc

IvanLegenda čet 11.6.2020 17:30

Pozdrav dakle za mjesec dana kupujem pc ili Playstation 4,i hito bih vas pitati što odabrati?Buđet je 2220kn pc koji sam našao https://youtu.be/J1SnyYxbNFAšto se tiće Playstation našao sam jedan za 1900kn slim model koji dolazi sa tri igrice ali sada to više ne mogu naći...sada ja sam razmišljao ima na Njuškalo jedan oglas od  neke kompanije " Fidia" njihov polovni košta 1300(slim model)sada meni je plan to uzeti i onda postoje oni dell OptiPlex kompjuteri (cijena 700kn)imaju i3 4gb rama idt to bi uzeo za Internet filomove idt pa što vi kažete što da uzmem?

Edit:Sad sam se sjetio da postoji i xbox one s all digital za 1200kn sa tri igrice na to sam zaboravio

x360gamer čet 11.6.2020 18:08

Uzmi PS4, jer se za te novce sigurno nećeš moći tako igrati na PCu.
Xbox je isto dobar izbor, ali ovisi šta bi igrao.
Sony se uzima radi ekskluziva i općenito podrške.
Neke od najboljih igrica današnjice, ne možeš igrati nigdje drugdje nego na plejki.
Po meni je izbor logičan.

Međutim, sve se svodi na ono što ti igraš i što ti treba.
Također, obje konzole će ti biti odličan multimedija uređaj + što su odmah spojene na TV.

Hexfire čet 11.6.2020 19:07

U teoriji za 2200 uzmeš Xbox one X i onda recimo game pass na godinu dana za nekih 250kn preko VPN-a. Ovisno kakve te igre zanimaju.

Za single player iskustava definitivno PS4.

Doduše, nije loše ni pričekati da vidiš koliko će koštati PS5. Možda ćeš skupiti dovoljno do Božića.