Stolna računala

Nisam siguran jel dobar komp

fer-de-lance čet 2.1.2020 10:55

Takve stvari igraš bez problema (imam skroz istu konfu, ok je to za stare igre), samo bi ti bilo pametnije da ideš na složenac pa za istu lovu ubaciš 2200G, a vjerovatno ti ga oni tam besplatno i sastave.

 

Edit: imaš i takvih gotovih konfi:

https://www.fenix.hr/stolno-racunalo-pc-fenix-30-amd-ryzen-3-2200g-8gb-ssd-240gb-noos?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

A 2200G ti je puno jači od 200GE, tak da ak hoćeš sastavljeni dobar ti je ovaj s mog linka, a ako ideš na složenac vjerovatno se da i iskombinirat još nekaj za te pare.

 

Edit 2: isprike, zaboravih, pitaj u ovoj temi:

https://www.bug.hr/forum/topic/slaganje-pc-konfiguracija/sklapanje-pc-konfiguracija-do-3000-kn/170219.aspx

 

Mladen sri 8.1.2020 22:18
sanguine kaže...

Pozdrav, znam da se vecina ne bi odlucila za gotov PC, al me zanima, ako netko moze pomoc, vrijedi li uopce konfa u ovom gotovom HP kompu i moze li se na ovo ugraditi dodatni HDD 1TB? Unaprijed zahvaljujem!

HP ProDesk 400 G6 MT

Po veličini kućišta bi moglo stati, ako ne 3.5 onda bar 2.5" (mali, kao za laptope).

Jesi gledao na HP-ovom webu ? vjerojatno postoji stranica za taj model sa specifikacijama, a tamo obično bude i manual u .PDFu pa možeš malo prolistati.

 

Nema ništa loše u gotovom PC-u, samo cijena i ponekad nestandardni dijelovi pa je zamjena/popravak teži (skuplji).

S druge strane dobijaš temeljito testiran i dobro podržan PC (upute, driveri, ovlašteni servis).

 

sanguine sri 8.1.2020 22:30

Hvala na odgovoru. I meni se cini ok.. jedino me to brine za ugradnju dodatnog prostora jer bi mi ono bilo premalo. Nista, prolistat cu jos po netu. Vjerojatno ce biti na sluzbenim stranicama vise o tome.

Alkaline čet 9.1.2020 00:03
Mladen kaže...
sanguine kaže...

Pozdrav, znam da se vecina ne bi odlucila za gotov PC, al me zanima, ako netko moze pomoc, vrijedi li uopce konfa u ovom gotovom HP kompu i moze li se na ovo ugraditi dodatni HDD 1TB? Unaprijed zahvaljujem!

HP ProDesk 400 G6 MT

Po veličini kućišta bi moglo stati, ako ne 3.5 onda bar 2.5" (mali, kao za laptope).

Jesi gledao na HP-ovom webu ? vjerojatno postoji stranica za taj model sa specifikacijama, a tamo obično bude i manual u .PDFu pa možeš malo prolistati.

 

Nema ništa loše u gotovom PC-u, samo cijena i ponekad nestandardni dijelovi pa je zamjena/popravak teži (skuplji).

S druge strane dobijaš temeljito testiran i dobro podržan PC (upute, driveri, ovlašteni servis).

 

 Jea rajt. Takvi kompove prvi ostanu bez podrške. Oš update BIOSa s popravkom greške koji su ostali proizvođači na istom chipsetu riješili, taf lak, na stranici proizvođača nema više tog modela (I'm looking at you HP).