Sport

WRC (World rally championship)

fila2208 ned 25.4.2021 20:21
sseennoonn kaže...

butthurt people ...Covjek da si zaustavi borbu za svjetsko prvenstvo i pobjedu zbog parsto eura štete na autu. Čitam komentare što ovdje što na 24h  i stvarno nismo zaslužili da se išta dešava u ovoj državi osim seoskih zabava na cecu i lepu brenu. Jel pogriješio ? Možda je kriv on možda vozač  bmwa, kako god šteta će biti 100% podmirena i riješena dok je čovjek eto otišao i osvojio titulu prvaka....A i što se ja bojim,sutra će već bit  hit vijest Milanović bio u Jasenovcu i nije mahnuo lokalnoj baki znači da je komunist (il nešto tome slično)

 Otovri pola tema po forumima ili fcb, sve veliki wrc stručnjaci, a do jučer nisu znali šta ta skraćenica znači, već otišli po story za instagram di drže pivo i smetaju ljudima koji zbilja prate taj sport.

ne vrijedi objašnjvat.

vrinho ned 25.4.2021 20:24

Bio kod Pušća danas ujutro, uploadao sam jedan video, imam ih još i u slow motionu ali posvuda mi izbacuje u normalnoj brzini. Tražio sam s frendom neko dobro mjesto na zavoju i mislili da gore neče biti nikoga jer baš i nije pristupačno a na kraju se skupila veća rulja jer je malo gore bio i skok, svi su se snalazili kako su znali s mjestom. Glavno da nisi blizu ceste i na opasnom mjestu, dobra je bila organizacija, više puta prolasci safety cara s razglasom i policija jednom.

Uglavnom.. to sve se treba doživjeti uživo, preko tv-a i youtubea nije to to. Taj zvuk ko da sama sotona vrišti kroz auspuh tih strojeva i vibracije, naježio sam se svaki put i na kraju miris ''raketnog goriva'' kak sam ga nazvao danas San svakog oktanoljupca. Oduvijek sam htio vidjeti wrc uživo i ostvarilo se. Idem i druge godine a nadam se da bude ali onda na neku ravnicu gdje budu pedal to the metal

 

https://www.youtube.com/watch?v=BZzwZACBST4

vrinho ned 25.4.2021 20:30
sseennoonn kaže...

butthurt people ...Covjek da si zaustavi borbu za svjetsko prvenstvo i pobjedu zbog parsto eura štete na autu. Čitam komentare što ovdje što na 24h  i stvarno nismo zaslužili da se išta dešava u ovoj državi osim seoskih zabava na cecu i lepu brenu. Jel pogriješio ? Možda je kriv on možda vozač  bmwa, kako god šteta će biti 100% podmirena i riješena dok je čovjek eto otišao i osvojio titulu prvaka....A i što se ja bojim,sutra će već bit  hit vijest Milanović bio u Jasenovcu i nije mahnuo lokalnoj baki znači da je komunist (il nešto tome slično)

 Čudi me da naše clickbiterske novine i neke velike rvat'ne (pa i one iz vlasti) ništa ne komentiraju kaj je jedan od najvećih sportskih događaja organiziranih u HR završio u Titovu rodnom kraju. To mene najviše šokira

dax-lax ned 25.4.2021 22:36
vrinho kaže...

Bio kod Pušća danas ujutro, uploadao sam jedan video, imam ih još i u slow motionu ali posvuda mi izbacuje u normalnoj brzini. Tražio sam s frendom neko dobro mjesto na zavoju i mislili da gore neče biti nikoga jer baš i nije pristupačno a na kraju se skupila veća rulja jer je malo gore bio i skok, svi su se snalazili kako su znali s mjestom. Glavno da nisi blizu ceste i na opasnom mjestu, dobra je bila organizacija, više puta prolasci safety cara s razglasom i policija jednom.

Uglavnom.. to sve se treba doživjeti uživo, preko tv-a i youtubea nije to to. Taj zvuk ko da sama sotona vrišti kroz auspuh tih strojeva i vibracije, naježio sam se svaki put i na kraju miris ''raketnog goriva'' kak sam ga nazvao danas San svakog oktanoljupca. Oduvijek sam htio vidjeti wrc uživo i ostvarilo se. Idem i druge godine a nadam se da bude ali onda na neku ravnicu gdje budu pedal to the metal

 

https://www.youtube.com/watch?v=BZzwZACBST4

 Ovak nekaj si tražio. Današnji SS20 200m prije cilja. Ravnica je takva da su niže klase udarale u limiter malo prije cilja. Znači, kolko god je išlo, tu je išlo. Evans i Ogier sekunde prije kraja CRO WRC-a

sosta pon 26.4.2021 08:01
Pezer kaže...

ja sam platio wrc+, 8eura mjesec dana, ali vrijedi platit makar pogledao samo ovaj vikend...
na hrtu ce biti samo dva brzinca i to mislim jedan sutra i jedan prekosutra, a vjerujem i na Areni slicno... Presmijesno i premalo s obzirom koliko se vozi, a doslo u Hrvatsku...

 Jel na pretplati ima on demand video za svaki od brzinaca koji su se vozili kod nas?

loky4i4 pon 26.4.2021 08:53
fila2208 kaže...

 Otovri pola tema po forumima ili fcb, sve veliki wrc stručnjaci, a do jučer nisu znali šta ta skraćenica znači

 kao i sad vi svi što se javljate, dvije stranice ima na forumu u više godina, a pogledajte temu o f1 

fila2208 pon 26.4.2021 11:29
loky4i4 kaže...
fila2208 kaže...

 Otovri pola tema po forumima ili fcb, sve veliki wrc stručnjaci, a do jučer nisu znali šta ta skraćenica znači

 kao i sad vi svi što se javljate, dvije stranice ima na forumu u više godina, a pogledajte temu o f1 

 Neam potrebe dizat mrtvu temu na random kikiriki forumu baziranom na fortniteu.

Sry što više ljudi prati i komentira f1 koji me apsolutno ne zanima. Vjerojatno si bio u pelanama dok je F1 bio zanimljiv i dok se vodile borbe po boksovima, nestajale gume i završavalo utrku 6-8 vozača.

 

nebitno, lijep event, nadam se dogodine još većem.

Boris grozni pon 26.4.2021 12:15
fila2208 kaže...
loky4i4 kaže...
fila2208 kaže...

 Otovri pola tema po forumima ili fcb, sve veliki wrc stručnjaci, a do jučer nisu znali šta ta skraćenica znači

 kao i sad vi svi što se javljate, dvije stranice ima na forumu u više godina, a pogledajte temu o f1 

 Neam potrebe dizat mrtvu temu na random kikiriki forumu baziranom na fortniteu.

Sry što više ljudi prati i komentira f1 koji me apsolutno ne zanima. Vjerojatno si bio u pelanama dok je F1 bio zanimljiv i dok se vodile borbe po boksovima, nestajale gume i završavalo utrku 6-8 vozača.

 

nebitno, lijep event, nadam se dogodine još većem.

 Di ces veci jucer u Kumrovcu je bio apsolutni zastoj od 2 sata, doslo je valjda 50,000 ljudi

fila2208 pon 26.4.2021 13:27
Boris grozni kaže...
fila2208 kaže...
loky4i4 kaže...
fila2208 kaže...

 Otovri pola tema po forumima ili fcb, sve veliki wrc stručnjaci, a do jučer nisu znali šta ta skraćenica znači

 kao i sad vi svi što se javljate, dvije stranice ima na forumu u više godina, a pogledajte temu o f1 

 Neam potrebe dizat mrtvu temu na random kikiriki forumu baziranom na fortniteu.

Sry što više ljudi prati i komentira f1 koji me apsolutno ne zanima. Vjerojatno si bio u pelanama dok je F1 bio zanimljiv i dok se vodile borbe po boksovima, nestajale gume i završavalo utrku 6-8 vozača.

 

nebitno, lijep event, nadam se dogodine još većem.

 Di ces veci jucer u Kumrovcu je bio apsolutni zastoj od 2 sata, doslo je valjda 50,000 ljudi

  Vidio sam snimke, bolesno koliko raje...dobro će doći stožeru da opravda velike brojke corone reći će to zločasti rally kriv.

Dogodine kad ne bude mjera, to će bit strašan event i još 5x više love će se okrenuti. Sam se treba bolje pripremiti što se tiče cesta, parkinga i logistike.

 

rambox kaže...

Da se malo prisjetimo, rally utrke u prošlosti ili opasan cirkus bez ikakvih sigurnosnih ogrančenja.Iz današnjeg kuta gledanja, u prošlosti očito nikoga nije bilo briga za sigurnost publike.

 

https://youtu.be/ULZOgcHXwXw

 

 

Pa jasno, napredovali su svi sportovi pa tako i taj, publika po stazi je bila dio gušta i adrenalina, nažalost mnogi su to platili životom.

Grupa B je najevći pokazatelj...sigurnost nebitna, samo čista snaga i malo kg

dax-lax pon 26.4.2021 14:10
Boris grozni kaže...

Organizacija nula, u Kumrovcu doslovno jedan lokalni štand s vodom i domacim proizvodima i jedna birtija a ljudi 100000

 Onaj s vakumiranim suhim mesom i gemištom? 

Boris grozni pon 26.4.2021 14:41
dax-lax kaže...
Boris grozni kaže...

Organizacija nula, u Kumrovcu doslovno jedan lokalni štand s vodom i domacim proizvodima i jedna birtija a ljudi 100000

 Onaj s vakumiranim suhim mesom i gemištom? 

 da covjece, da njega nije bilo nas 5 bi pocrkavalo od silnog uzbudenja jer smo se vozili s wrc autima skoro pola puta nismo uzeli dovoljno hrane i cuge jer trebalo je to sve doziviti, snimitihehe

volegradele pon 26.4.2021 17:26

Mi smo se fino opskrbili sa cugom cak smo i dali nekoj ekipi par komada..naravno bilo je i papice..ma bilo je ekstra..sljedece godine ako bude bolje stanje sto se corone tice bit ce standova sa pivama i hranom!

Pa mislim da sad publika i nije bila dozivoljena,pogotovo u ovolikom broju!Ali ipak je to na otvorenom!

walentkane uto 27.4.2021 22:52

Službeno nam je ponuđen ugovor za sljedeće 2 godine WRC-a.

Svi koji ste propustili, ovo morate vidjeti uživo, koliko god snimke izgledale dobro, kad doživite WRC automobil 2m od sebe to je nešto neopisivo. 

Toliko dobro da sam nakon nekoliko snimanja prolazaka prestao snimati i samo se koncentrirao na gledanje i doživljaj.

loky4i4 sri 28.4.2021 12:13
fila2208 kaže...

 Neam potrebe dizat mrtvu temu na random kikiriki forumu baziranom na fortniteu.

Sry što više ljudi prati i komentira f1 koji me apsolutno ne zanima. Vjerojatno si bio u pelanama dok je F1 bio zanimljiv i dok se vodile borbe po boksovima, nestajale gume i završavalo utrku 6-8 vozača.

 

nebitno, lijep event, nadam se dogodine još većem.

 da ali zato prosipaš pamet na drugim temama na tom random kikiriki forumu 😅 ... tako je bio sam u pelenama dok je Senna vozio ali kakve to veze ima s ovim što sam napisao, a ovo o čemu ti pričaš se desilo i prošle sezone 😂

60nine ned 23.4.2023 14:53

navodno Slovenac i Čeh - kretenizam na najjače... zbog ovakvih stvari se može izgubit domaćinstvo WRC-a

zabranit im ulaz u državu na par godina, ako ništa - bar za vrijeme trajanja rally-a...

 

ps: žalim ljude kojima je ovak nešto smiješno

rambox ned 23.4.2023 14:57
60nine kaže...

navodno Slovenac i Čeh - kretenizam na najjače... zbog ovakvih stvari se može izgubit domaćinstvo WRC-a

zabranit im ulaz u državu na par godina, ako ništa - bar za vrijeme trajanja rally-a...

 

ps: žalim ljude kojima je ovak nešto smiješno

 To je još sitnica, ili dječiji vrtič na nekadašna stara WRC pravila ili gdje nije bilo pravila za publiku.Kad pogledaš ovo dole, totalno luda vremena bez pravila=ljudi su potrošni pa eto nek stoje di hoče.

 

https://youtu.be/ULZOgcHXwXw