Sport

WRC (World rally championship)

F1-IVO ned 6.12.2009 21:47

Eto bio bi red da i ova grana motosporta dobije svoju temu.

 

Vjerojatno ce od slijedece godine biti jos vise rally poklonika jer ce Kimi Raikkonen nastupiti na WRC-u sa momcadi Citroen.

Mozda se mnogi nece slozit samnom ali ponekad im se divim vise od F1 pilota. Kad pogledam kojim brzinama jure dok ih samo par centimetara dijeli od provalija reda 100 i vise metara to jednostavno zasluzuje respekt!

 

Nazalost moga omiljenog vozaca jos iz doba dok je Subaru Impreza palila i zarila rally scenom, vise nema.

Coline pocivao u miru, velikana kao sto si ti nikada necemo zaboraviti.Plač

Takodjer sve aktualne vijesti iz svijeta rallyja mozeta pratiti na sluzbenim stranicama WRC-a.

luckyluke uto 22.12.2009 11:38

Evo da malo ozivim temu...

Ponekad kad bude na TV-u volim pogledati WRC.

Nekako mi je puno privlacniji od F1.Kad gledam WRC odmah mi se podigne adrenalin kad vidim kako perfektno voze.

Stvarno se divim tim vozacima i njihovoj hrabrosti.

Meni najbolji vozac je Sebastien Loeb.

Evo pogledajte ovaj video kad je Loeb vozio Maradonnu.

Stvarno odlicna voznja!

Svaka cast Loeb!

F1-IVO pon 15.2.2010 13:27

Sinoć sam gledao malo sažetke na Motors TV-u i primjetio sam da je Pijanac puno više opušten nego u F1. Čak je i komunicirao sa publikom te dijelio autograme sa osmjehom. Izgleda da mu puno više paše WRC okruženje koje je puno manje zahtjevnije nego F1 cirkus.

Schumix ned 18.4.2010 14:49

Preporučio bih da ne pratiš nikako WRC.

Stanje u kojem se sad nalazi je najniže otkad ja pratim, od kraja 90-ih.

Koje smeće od "Svjetskog prvenstva".

Grozno i žalosno...

Eyekool pon 19.4.2010 16:15
Schumix kaže...

Preporučio bih da ne pratiš nikako WRC.

Stanje u kojem se sad nalazi je najniže otkad ja pratim, od kraja 90-ih.

Koje smeće od "Svjetskog prvenstva".

Grozno i žalosno...

Stvarno?

F1-IVO uto 20.4.2010 19:44
Schumix kaže...

Stvarno.

Uz to bih dodao još i smiješno.

Nisam baš pratio ali nešto se spominjalo neko namještanje između Citroena i još nekoga radi boljih pozicija?!

Schumix ned 25.4.2010 13:35
Don Strongtoni kaže...
Eyekool kaže...

Na kojim TV kanalima se može pratiti WRC?

Ovo i mene zanima, nemogu ja bez Kimija...

Bude na Eurosportu svaku večer pregled dana (za vrijeme trajanja rally-ja), a na Motors TV bude sažetak, nekad tijekom slijedećeg tjedna.

trap pet 8.6.2012 13:32

Oho i WRC ima svoju temu... prije sam baš redovito pratio WRC, ona dobra vremena kada su se natjecali Peugeot, Citroen, Ford, Mitsubishi, Subaru, pa i Toyota još... McRae, Solberg, Burns, Gronholm, Makinen, Sainz... sada je sve to spalo na Citroen i pomalo Ford i Loeb. Štata da su se toliki tvornički timovi povukli.

loky4i4 sri 23.1.2013 15:50

1.Sebastien Loeb     25
2.Sebastien Ogier     18
3.Dani Sordo         15
4.Mikko Hirvonen     12
5.Bryan Bouffier      10
6.Mads Ostberg       8
7.Martin Prokop       6
8.Sepp Wiegand      4
9.Olivier Burri         2                  
10.Michal Kosciuszko   1

drkicacrew ned 10.2.2013 21:35

što se dogodilo sa tim wrc-om, sjecam se nekad kakve su to utrke bile sa pokojnim mcraeom, burnsom, pa onda gronholm, solberg, martin itd...a tek auti i momcadi normalne a ne ovo danas neznas ko pije ko placa...

bilo kako bilo, jel ima emisija ta jos di za gledat, nisam nasao na motors tvu? sjecam se jedne godine   bio je i uzivo prijenos zadnje etape relia u walesu na novoj...

drkicacrew uto 19.2.2013 18:23

i ja, samo rijetko su stavljali duze priloge, evo tek sad nesta iz svedske vidim...

  mislio sam na one reportaze sta su prije bile na kraju svakog relija na eurosportu, morat cu proucit raspored... svejedno hvala

loky4i4 sri 13.3.2013 10:05
Matoje kaže...

Jel znate mozda dal sportska tv ima prava na prijenos wrca jer je dns bio prilog o reliju u monte carlu pa ce mozda prenosit uzvio sljedeci reli?

koliko sam ja skužio samo sažetke (1h) imaju

drkicacrew pet 5.4.2013 06:24

mislim da i ne postoji uopce prijenos uzivo relija, bilo jednom u velikoj britaniji davne 2000 i neke... ugl postoje sazeci po danima ili cijelom reliju, i radio prijenos na wrc com