plavi08 pon 27.1.2020 13:42

U pravu si. Vjerojatno ne bi bez Smajlagiča  jer je to tada bila loša situacija. I našla su se dva majstora svog posla koja se nisu voljela al su napravili čudo. Puno je tome (neterpeljivosti) kumovalo kaj se pljuvalo Červara pa se sve pripisivalo Smajlagiću. Dok je onda červar radil obrnuto ( i taj dio će ga kad tad kopkat). 

 

Možda bi bila koja medalja više da je Lino manje tvrdoglav, a možad i ne bi.

 

O ovom ostalome se da raspravljati. Dio toga se vidio u ovim godinama bez Line. Raznim izbornicima i koordinatorima (Balić i ekipa). Nije to baš tako jednsotavno. Nisu sve idje iste. Al Červarove su se pokazale vraški učinkovite. To mu ne može nitko oduzet. 

 

 

Sad ovaj njegov ostali pogled na svijet se ne sviđa ni meni. Kao ni ove političke (moralne) poruke, a sam pripada grobarima našeg društva (Zna se). No to stavljam na stranu ako gledamo (volimo) sport. Bar bi trebali. Isto kao gospe i slično. 

 

 

 

aloevera13 pon 27.1.2020 15:14

mozemo mi rec sta ocemo, ali realno svi smo ocekivali da cemo biti 5.-8. na ovom prvenstvu, malo tko je ocekivao da cemo se izgurat do polufinala.

niti smo ocekivali da ce ispast danska i francuska tako brzo..

da smo imali bolju realizaciju osvojili bi ovo bez problema, ali kako je tako je treba biti zadovoljan na drugom mjestu, svaka cast igracima i linu..

antimadridista sri 29.1.2020 00:02
plavi08 kaže...

Slično vrijedi i za Šukera koji kao i Gobac ima facu da ga bi najrađe odlamil kad ga vidiš. Al rezultati su tu.

 

 

Mamić u Dinamu..isto tak.

 

 A što je to Šuker napravio da je on zaslužan za dobre rezultate reprezentacije u zadnje vrijeme? Nije on napravio Modrića, Rakitića ili Mandžukića. A Mamić je osuđeni kriminalac koji je bježao od pravosuđa u drugu državu. To je jedino što je bitno u cijeloj priči. U niti jednoj drugoj državi se ljudi nebi ponosili takvim čovjekom. Poserem se na njegov rad ako je ispalo da je kriminalac i lopov. 

 

Mislim da ne postoji niti jedna druga zemlja na svijetu u kojoj u istom natjecanju mogu igrati prva i druga ekipa istog kluba, kao što je to kod nas.

plavi08 sri 29.1.2020 09:33

Ovo je tema rukomet i toga bi se trebali držati. Imamo sada nezgodnu skupinu za kvalifikacije za OI. Frnacuska (domačin), Portugal (divlja ekipa) i Tunis kao nasjlabiji al opet.

 

Predsjednik kao predsjenik ne stvara igrače sada niti mu je to posao . Evenutlano ulganje u nešto za budućnost ne za sada. A rade se tereni, ima toga. Samo je negativno zanimljivije plus tipično kad se djele pare niko nije zadovoljan. Naravno ima tu čuvenih projekata tipa Svetice al nije tu sigurno jedan čovjek sve zaslužan.

 

Sve ovo na stranu. Jer ovo bi mogao napsiati za koga da je predsjednik. Konkretno za Šukera. Što misliš koga su gore nabrojeni igrači gledali sa 10-15 godina? Misliš da nije imao utjecaja na rezultate u zadnje vrijeme? Što misliš tko je još uvijek jedan od najprepoznatljivijih brendova u svijetu?  

 

Ova demagogija sa 2 ekipe vjerojatno već samima Vama ide na jetra. Malo soli na ranu. Znaš nekog tko je svoju "drugu" ekipu pokopa, spremio tako nisko da se još nisu uspijeli vratit u istu ligu?

 

Kriminal je kriminal. Sve što se dokaže treba kažnjavat. U gore spomenutom slučaju ispada da bi taj uspijeh bio i veći da nije bilo kirminala. Jer sipada da je ošetito ono kaj je zapravo i bilo uspiješno. No otom potom.

antimadridista sri 29.1.2020 14:49
plavi08 kaže...

Ovo je tema rukomet i toga bi se trebali držati..

 Pa nisam ja prvi spomenuo ni Šukera ni Mamića, nego ti 

 

A ovo da su igrači gledali Šukera kad su bili djeca pa je to pomoglo da budimo drugi na svijetu se ne isplati komentirati. Gledao sam i ja Messija, mogao bi nazvati Barcu. Možda me prime.

plavi08 sri 29.1.2020 14:57

 

U pravu si jesam. Poslužil mi je za primjer no ti si otišao na široko ja sam samo slijedio.

 

Ovaj tvoj drugi komentar se ne isplati komentirati jer ne vidiš dalje od sebe i prsta pred nosom. A i to je upitno.

 

 

 

OT:

 

https://www.24sata.hr/sport/egzoticni-sp-urugvaj-kongo-i-zelenortski-otoci-s-hrvatima-672907

 

Otvara se mogućnost da izgubimo od slabije repke nego što je Argentina iz 2003.

 

 

Usput mislim da smo osigurali i sljedeći Euro bez kvalifikacija.

 

 

 

 

 

 

 

fighterZu sub 14.1.2023 20:49

Događa se ono što se dogodilo hrvatskoj košarci. Rezultata je bilo, zatim kreće stagnacija jer se te rezultate nije uložilo u razvoj rukometnih škola i mladih. I iz takvih sredina je jako teško da iskoči neki talent kao što smo ih imali do sada. Zamisli sad da u hr. nogometu nema više Dinamove nogometne škole. Zato bi i tu savez trebao raditi na razvoju kvalitete nog. škola po hrvatskoj da se sličan scenarij ne bi dogodio i tamo. Košarka i rukomet su u tome daleko podbacili. Novci se uložu tamo gdje ne trebaju. Treneri koji uopće ne rade dobro sa mladima, čast iznimkama.

Također igramo sa igračima koji nisu uopće spremni za svjetsko, ozbilnji kondicijski problemi. Puno igrača se ozljedilo, čini mi se da neki i igraju ozljeđeni. Sa nekim jako dobrim igračima se iz nekoga razloga izgubio kontakt i ne poziva ih se više. 

Istina je da je Egipat ozbiljna ekipa (brončani sa olimpijskih, juniori su im prvaci svijeta).  Ali svejedno, baš što kažeš, ono jučer je izgledalo kao čisti amaterizam.

PzKpfw čet 9.2.2023 11:09

@Miro

 

Nisu mislili da bu došlo toliko ljudi. Ionako je ZG sport kaj se tiče praćenja uživo na niskim granama.

 

U '90-ima, na Badelu je znalo biti nekoliko somova ljudi, Ledena je bila evropski pojam.

BBB su mogli tamo slobodno biti ono što jesu i navijati za Dinamo. Da, Badel 1862 Zagreb je bio tih godina počesto glavni klub u gradu.

 

Uvijek se tražila karta/ulaznica više, te su ljudi i čekali vani, samo da uđu u dvoranu. Bila je hrpa ljudi okolo dvorane.

Ova posljednja gužva nije ni sjena ono kako je bilo nekada. 

 

 

fighterZu sub 20.1.2024 20:39

Digao se nepotrebni hype nakon pobjede protiv Španjolske i odmah se vidimo u polufinalu... Svima sam govorio oko sebe koji su se nabrijavali nepotrebno, pričekajmo Austriju pa ćemo vidjeti stvarno gdje smo. Jedna smo od momčadi sa najviše izgubljenih lopti na prvenstvu. Sa igračem više nemamo uigrane akcije na krila. Dojma sam da smo više napada usosili sa igračem više. Trener uigrava močad mjesec dana, a jedina obrana koju igraju na turniru je 6-0. Gdje je 5-1, gdje je 3-2-1? Nakon svih ovih godina i svih naših stručnjaka u rukometu, mislim da je Goluža naš najbolji trener. I ja sam se nekada pitao šta nam on treba, ali kad gledam iz današnje perspektive, koliko sam u krivu bio. Sa njime je još bilo nekakvih uigranih akcija i obrana. Veliko razočarenje su oni takozvani "seniori" u momčadi. Koliko su lopti upropastili na ovom turniru ne mogu ni izbrojati.

I da završimo u pozitivnom tonu, brdo mladih igrača je iskočilo na ovom turniru koji bi nam mogli donijeti medalju u budućnosti. Pa se nadajmo da uz trenera koji zna što je rukometna igra se to jedan dan i dogodi.