Hexfire sub 25.1.2020 12:16

Sreća je sastavni dio sporta. Jučer su na terenu bile 2 top ekipe, sa dva vanserijska igrača i presudio je splet okolnosti. Netko mora ići dalje i to je to. Da je bilo drugačije niti bi bilo nepošteno niti bi našim momcima mogao išta prigovoriti.

Jedino me smetaju ovi "znalci" koji moraju spominjati suce kako god tekma završila.

toxic sub 25.1.2020 12:27
Hexfire kaže...

Jedino me smetaju ovi "znalci" koji moraju spominjati suce kako god tekma završila.

 Eto onda to reci i Metlicicu jer realno lik nema pojma o rukometu... samo corav nije vidio ovo jucer...

exer1234 sub 25.1.2020 12:32

ma kakvo guranje.. kako ste smijesni, uvijek su suci protiv nas! a kad slucajno ispadne da nama pomazu, onda sutite... 

 

btw danas (ili kad god je finale) pušimo samo tako, razvalit ce nas i to posteno, kao da prvi put igramo

toxic sub 25.1.2020 12:33
exer1234 kaže...

ma kakvo guranje.. kako ste smijesni, uvijek su suci protiv nas! a kad slucajno ispadne da nama pomazu, onda sutite... 

 

btw danas (ili kad god je finale) pušimo samo tako, razvalit ce nas i to posteno, kao da prvi put igramo

 tolko o tvojem pracenju rukometa...

treba biti samo realan...

 

pogledajte snimku, ja jesam smirene glave.. pa vidite sto se dogadalo...

exer1234 sub 25.1.2020 12:48

ne pratim rukomet, nisam niti jednu utakmicu pogledao u zivotu, niti me zanima... ali jbg kad si na fejsu ne mozes da ne pratis komentare, svakih par sekundi netko stavi .. pa onda i znas rezultat :D 

Hexfire ned 26.1.2020 08:49
toxic kaže...
Hexfire kaže...

Jedino me smetaju ovi "znalci" koji moraju spominjati suce kako god tekma završila.

 Eto onda to reci i Metlicicu jer realno lik nema pojma o rukometu... samo corav nije vidio ovo jucer...

 I eto, na kraju ispalo da smo greškom sudaca pobijedili. Toliko o tome.

VladimirLem ned 26.1.2020 09:12
Hexfire kaže...
toxic kaže...
Hexfire kaže...

Jedino me smetaju ovi "znalci" koji moraju spominjati suce kako god tekma završila.

 Eto onda to reci i Metlicicu jer realno lik nema pojma o rukometu... samo corav nije vidio ovo jucer...

 I eto, na kraju ispalo da smo greškom sudaca pobijedili. Toliko o tome.

Bilo je toliko grešaka tokom utakmice da je neozbiljno uzeti samo jednu s kraja i insinuirati da smo samo zbog nje pobijedili.

Moje mišljenje je da suci nisu navlačili za nas (onda nam ne bi svirali penal za izjednačenje u zadnjoj sekundi) niti za norvežane. Jednostavno su bili loši i nedorasli.

Hexfire ned 26.1.2020 12:27
VladimirLem kaže...

Bilo je toliko grešaka tokom utakmice da je neozbiljno uzeti samo jednu s kraja i insinuirati da smo samo zbog nje pobijedili.

Moje mišljenje je da suci nisu navlačili za nas (onda nam ne bi svirali penal za izjednačenje u zadnjoj sekundi) niti za norvežane. Jednostavno su bili loši i nedorasli.

 Jedino što je neozbiljno si ti s svojim komentarom. Gdje sam to ja molim lijepo insinuirao da smo pobijedili isključivo radi toga? Riječi stavljaj nekom drugom u usta, molim lijepo. Činjenica je da je zadnji gol bio neregularan, ali to ne mijenja apsolutno ništa. Post ranije sam jasno napisao da su obje ekipe igrale vrhunski i da bi bilo kakav ishod nakon tolike borbe bio pošten. Da je Norveška pobijedila takvim golom također bi bilo pošteno jer to nikako nije bio presudan dio tekme u cjelini.

 

Suci ako su i malo navlačili za njih je sasvim normalno pošto su domaćini. Mene samo smeta što naši "stručni" komentatori uvijek moraju pričati o sucima tokom tekme, prije tekme, nakon tekme. Suci suci suci, ko da je to najveći problem što naša repka ima. "U 100 godina što se bavim rukemetom nisam vidio takvo suđenje" i slične spike na razini birtijske rasprave. 

morbida ned 26.1.2020 18:08
Prte kaže...

Pobjedili smo sami sebe...

 Španjolcima najbolji igrač dobio 2 minute i onda baš bezveze izgubimo loptu u napadu i na kraju Karačić radi korake , obrana je bila dobra Mamić i Brozović su dosta pomogli obrani , ali bilo je nažalost nepotrebnih grešaka u napadu u ključnim trenutcima , Stepančić je imao danas previše grešaka , ali nema veze ja sam ponosan na ove dečke i znam da će to biti još bolje u budućnosti , trenutno vidim da nam je problem vanjski šut , ali Mamić će se vratiti u formu , imamo i Sliškovića koji je se nadam da će se vratiti u repku .

fighterZu ned 26.1.2020 18:55

Čestitke igračima na neoočekivanom srebru, mislim da nitko nije očekivao da ćemo ući u finale, s obzirom na sve događaje u hrvatskom rukometu. Nemojmo se zavaravati i pričati o srebru zlatnoga sjaja, ovo je srebro ku kuća. Španjolci zasluženo prvaci (pitanje je kao će to ići u budučnosti za njih, s obzirom da je većina igrača pred krajem karijere), ali kakva je to sportska nacija (prvaci u košarci, sad u rukometu, a smiješi i se i prvo mjesto u vaterpolu, ne znam jeli itko u povijesti to uspio postići).

Greške od početka priprema su nas koštale zlata, tj.nedovoljna širina klupe, 4 pivota u ekipi, nedostaju nam vanjski igrači (Pavlović, ozljeda Martinovića, Kuduz - najbolji strijelac lige prvaka), pogotvo nakon ozljede Cindrića koji nije uopće trebao igrati zadnje 2 utakmice po meni. Červar, ponekad je poput genijalca, ali kad se izgubi onda stvarno nemamo nikakvu igru (igra bez golmana gdje su Španjolci otišli na 4 razlike :(). Jedina  smo ekipa na prvenstu bez trenera golmana (isto zanimljiva činjenica, a toliko važna). Pozitivna stvar je što smo na ovom prvnestvu pokazali da imamo najbolju obranu, ali ako se ne priključe gomani ili napad (posebice mislim na krila) ne može se očekivati zlato.

Sve u svemu kapa dolje na osvojenom srebru. Jedino mi je žao Duvnjaka, nadam se da će otići iz repke sa barem jednim osvojenim zlato, pa eto neka to budu barem olimpijske igre, lik je najkompletniji igrač u rukometu, ne znam je li ijedan igrač u povijesti igrao tako dobro i obranu i napad u isto vrijeme.

morbida ned 26.1.2020 19:27
fighterZu kaže...

Čestitke igračima na neoočekivanom srebru, mislim da nitko nije očekivao da ćemo ući u finale, s obzirom na sve događaje u hrvatskom rukometu. Nemojmo se zavaravati i pričati o srebru zlatnoga sjaja, ovo je srebro ku kuća. Španjolci zasluženo prvaci (pitanje je kao će to ići u budučnosti za njih, s obzirom da je većina igrača pred krajem karijere), ali kakva je to sportska nacija (prvaci u košarci, sad u rukometu, a smiješi i se i prvo mjesto u vaterpolu, ne znam jeli itko u povijesti to uspio postići).

Greške od početka priprema su nas koštale zlata, tj.nedovoljna širina klupe, 4 pivota u ekipi, nedostaju nam vanjski igrači (Pavlović, ozljeda Martinovića, Kuduz - najbolji strijelac lige prvaka), pogotvo nakon ozljede Cindrića koji nije uopće trebao igrati zadnje 2 utakmice po meni. Červar, ponekad je poput genijalca, ali kad se izgubi onda stvarno nemamo nikakvu igru (igra bez golmana gdje su Španjolci otišli na 4 razlike :(). Jedina  smo ekipa na prvenstu bez trenera golmana (isto zanimljiva činjenica, a toliko važna). Pozitivna stvar je što smo na ovom prvnestvu pokazali da imamo najbolju obranu, ali ako se ne priključe gomani ili napad (posebice mislim na krila) ne može se očekivati zlato.

Sve u svemu kapa dolje na osvojenom srebru. Jedino mi je žao Duvnjaka, nadam se da će otići iz repke sa barem jednim osvojenim zlato, pa eto neka to budu barem olimpijske igre, lik je najkompletniji igrač u rukometu, ne znam je li ijedan igrač u povijesti igrao tako dobro i obranu i napad u isto vrijeme.

 Šta je sa Kuduzom , Pavlovićem i Jagnjacem ? Da li su oni ozljeđeni ili nisu pozvani ? Znam da Červar nije pozvao i najboljeg golmana Francuske lige , ali šta je tu je i srebo je veliki usijeh , ali nekako se ne mogu oteti dojmu da smo mogli ipak više , po meni su Njemačka i Norveška bili bolji od Španjolaca , šteta stvarno , imali smo igrača više u 56 minuti (i to im je najbolji igrač koji im je nosio napad dobio 2 minute) i mi u to vrijeme ne zabijemo i primimo gol , šteta , ali kako da im zamjeriš nešto kada su ostavili srce na terenu , jednostavno nije išlo , nažalost i Cindrić je bio ozljeđen možda smo s njime mogli nešto napraviti .

fighterZu ned 26.1.2020 20:17
morbida kaže...

 Šta je sa Kuduzom , Pavlovićem i Jagnjacem ? Da li su oni ozljeđeni ili nisu pozvani ? Znam da Červar nije pozvao i najboljeg golmana Francuske lige , ali šta je tu je i srebo je veliki usijeh , ali nekako se ne mogu oteti dojmu da smo mogli ipak više , po meni su Njemačka i Norveška bili bolji od Španjolaca , šteta stvarno , imali smo igrača više u 56 minuti (i to im je najbolji igrač koji im je nosio napad dobio 2 minute) i mi u to vrijeme ne zabijemo i primimo gol , šteta , ali kako da im zamjeriš nešto kada su ostavili srce na terenu , jednostavno nije išlo , nažalost i Cindrić je bio ozljeđen možda smo s njime mogli nešto napraviti .

Kolko sam ja upoznat sva trojica su bila spremna - Kuduz je otpao, iz kojih razloga ne znam (bio je na širem popisu, no na trećoj fazi priprema ga nije bilo). Pavlović i Jaganjac, mislim da čak nisu ni bili na širem popisu. Pavlović se taman oporavio od teške ozljede, pa možda nije htjeo riskirati sa njime, iako se vratio u formu ,ako se ne varam,  u Melsungenu nakon te teške ozljede.

kbenzema ned 26.1.2020 21:09

U cijeloj toj priči najžalosnije je kaj će ovaj klaun Lino ostat zapamćen kao jedan od najvećih trenera u povijesti.

Je*ala ga igra 7 na 6. Kad se sjetim polufinala i on 30 sekundi prije kraja ide igrat 7 na 6 i Cindrić ga totalno zbunjeno pita "jeste vi sigurni" i ovaj veli da... Cindrićeva faca nakon toga je dovoljno rekla.

Iskreno, nisam nas očekivao uopće u polufinalu, tako da je ovo stvarno uspjeh i šteta da nisu osvojili jer da mi imamo nekih ideja u napadu, a ne samo čekanje kaj će Duvnjak napravit, dobili bi Španjolce minimalno 5 razlike.

Sva sreća klaun odlazi i mislim da se trebaju potrudit i dovest Vujovića za izbornika

morbida ned 26.1.2020 21:44
kbenzema kaže...
U cijeloj toj priči najžalosnije je kaj će ovaj klaun Lino ostat zapamćen kao jedan od najvećih trenera u povijesti.

Je*ala ga igra 7 na 6. Kad se sjetim polufinala i on 30 sekundi prije kraja ide igrat 7 na 6 i Cindrić ga totalno zbunjeno pita "jeste vi sigurni" i ovaj veli da... Cindrićeva faca nakon toga je dovoljno rekla.

Iskreno, nisam nas očekivao uopće u polufinalu, tako da je ovo stvarno uspjeh i šteta da nisu osvojili jer da mi imamo nekih ideja u napadu, a ne samo čekanje kaj će Duvnjak napravit, dobili bi Španjolce minimalno 5 razlike.

Sva sreća klaun odlazi i mislim da se trebaju potrudit i dovest Vujovića za izbornika

 Mislim da on odlazi poslije Olimpijskih igara , al za budučeg trenera želim vidjeti Vujovića ili Irfana Smajlagića .

plavi08 pon 27.1.2020 12:48

U sportovima kao što su rukomet, nogomet  i sl. Rezultati su egzaktno mjerilo uspijeha/neuspijeha. Sve ostalo su priče.

 

Lino kao čovjek osobno (nema pojma), Lino kao političar (nevolim niti jednog pa niti njega), Lino kao rukometni stručnjak ( možete se požderat al jedan je od najboljih ikad)

 

Gobac (nema pojam kakv je čovjek), nemam pojma kaj radi dali se bavi kriminalom ili sl. Ali rezultati su tu kaj se repke tiče.

 

Slično vrijedi i za Šukera koji kao i Gobac ima facu da ga bi najrađe odlamil kad ga vidiš. Al rezultati su tu.

 

 

Mamić u Dinamu..isto tak

 

 

Večina ostlaih sportova di nemamo ili više nemamo takve likove su na niskim granama. (Košarka, Hajduk, tenis bez Krajana ..)

 

 

morbida pon 27.1.2020 13:00
plavi08 kaže...

Svi vi kaj rukometno govorite nekaj protiv Line možete mu znate kaj.. Lik je genijalac i legenda. Rezultati su iza njega sviđale Vam se njegove ideje ili ne. Rezultai su pokazatelj svega.

 

Nema potrebe dalje objašnjavat. Ostaviti ću tu još dvije slike pa zaključite sami

 

.

 

Ukupno 10 godina izbornik (2002-2010) i (2017-sada)

 

https://i.imgur.com/RVBT1YF.png

 

 

Sve medalje ikad

 

https://i.imgur.com/K4nqso7.png

 

 Lino Červar nebi ništa osvojio da nije imao takvu dobru generaciju i da nije imao Irfana Smajlagiča kao pomoćnog trenera , zapravo je Irfan Smajlagić zaslužan za naše zlatne medalje , kakav je to trener koji ne pozove najboljeg strijelca lige prvaka , a nismo imali vanjski šut ovo prvenstvo , kakav je to trener koji ne pozove najboljeg golmana Francuske lige (vjv i najjače lige na svijetu ) , a Gobac je zaslužan zato što nismo osvojili više medalja , mislim da je njegova odluka bila da se odreknemo Balića , a Balić je imao samo 32 godine mogao je toliko puno toga dati još repki , također je i Lacković mogao još igrat , pa pogledaj ove Španjolce njima igraju likovi od 38 godina i osvoje prvenstvo .

darkborg pon 27.1.2020 13:32

Baš i ne pratim rukomet zadnjih par godina ali kad usporedim onu igru iz vremena kad su balić, džomba i vori harali stvarno se čovjek zapita što se dogodilo. Ono je bilo uživancija gledati, lakoća, brzina, golovi iz praktički svih pozicija, kontre itd

A ovo sad je mučenje i oslanjanje na individualne kvalitete i poteze.

I kao što sam rekao, ne pratim više rukomet ali zar je moguće da nemamo bolje riješenje što se vratara tiče?

Červara ne bih komentirao, čovjek nas je odveo do puno medalja ali ono forsiranje 7 na 6, kad vidiš da ne da ne pomaže nego još primamo lagane golove zbog toga mi stvarno nije baš jasno.

No u svakom slučaju čestitke dečkima napravili su odličan posao.