deadman pon 28.6.2010 20:43

Evo ždrijeba Lige prvaka:

 

Skupina A: THW Kiel (Njemačka), Celje PL (Slovenija), Barcelona (Španjolska), Chambery (Francuska), Kielce (Poljska), kvalifikant

Skupina B: Veszprem (Mađarska), Montpellier (Francuska), HSV (Njemačka), Kolding (Danska), Sävehof (Švedska), kvalifikant

Skupina C:
Čehovski Medvjedi (Rusija), Aalborg Handball (Danska), Pick Szeged (Mađarska), Valladolid (Španjolska), Schaffhausen (Švicarska), kvalifikant

Skupina D:
Ciudad Real (Španjolska), Zagreb Croatia Osiguranje (Hrvatska), Neva St. Peterburg (Rusija), Flensburg (Njemačka), Bosna (BiH), Constanta (Rumunjska)

 

U 'knock-out' fazu vode prva četiri mjesta u skupini, a D skupina križa se sa C.

Tallahasee čet 12.8.2010 11:51

Umro je velikan Hrvatskog rukometa Velimir Kljaic. RIP

 

Olimpijske igre 1996

 

EDIT: (izvor Jutarnji list)

 

"Istančanost, rafinirani duh i pozitivni stav...nisu ga napustili ni u jednom trenutku, do samog kraja. Kako se samo i tada znao našaliti na vlastiti račun. Crni humor čovjeka vedrog i blještavog duha:

 

- Došao sam doma i rekao: Ženo, dobio sam škampa.

- Kakvog škampa, pa večera je već na stolu?!

- Teško je s tim ženama, kak’ da joj ljepše velim da su mi dijagnosticirali rak na plućima? ‘Em ti, skoro je pala u nesvjest." 

 

Legenda!

Tallahasee čet 20.10.2011 12:28

Dok "proslavljeni" 'rvatski nogometasi iskacu iz svake pastete, ovakvih legendi nema nigdje dok im ne dodje zadnji cas. 

RIP Iztok.

 

EDIT: tek sam sad skuzio da sam prije godinu dana postao nakon smrti Kljuna video iz Atlante. 

hitmanovich sri 16.1.2013 21:49

zasad prezadovoljan igrom{#} iako u golužu nemam previše povjerenja{#}zakazat će sigurno u ključnim tekmama.nisam fan ,al podržavam odluku vezanu za balića.zadnjih par godina je previše kiksao i djeluje previše nadrkan,kad gubimo + stvara nervozu na klupi.lik očigledno ne podnosi golužu,što utječe na atmosferu.

 

ugl francuzi,danci i mi smo glavni konkurenti za zlato

 

jedan {#} vezan za australce:od 99. do danas zabilježili su samo 1 pobjedu{#}

 

http://www.rezultati.com/utakmica/0I3h1se7/#omjer;overall

Tommy_123 pet 18.1.2013 20:08

Ako je ikako moguće, treba pozvat Balića za drugi krug, koliko znam, može birat 2 igrača koja će pozvat. Čim Duvnjak izađe, mi nemamo ideju u napadu, previše srljamo i lopta ide dosta sporo. Nemože Duvnjak sve sam radit.

antimadridista ned 20.1.2013 17:19

zadovoljan sam dosadašnjim igrama, jučer sam mislio da smo gotovi kad smo par minuta prije kraja imali 2 igrača manje, ali obrana i Alilović su odlično funkcionirali. Španjolci su odlična ekipa a još su i na domaćem terenu, tako da je ovo velika pobjeda. Mislio sam čak i da će suci naginjati za njih pošto su domaćini, tako je to nažalost na većini prvenstava, ali bilo je dobro.

Keops sri 23.1.2013 23:28

Nisam baš dobro pratio, pa ću pitati jel Kopljar opalio ijedan šut sa 9m, znači ono digao se i opalio ?

Drago je napravio veliko sra*e u početku, nije bio namjerno, ali nas je moglo koštati pošto se Duvnjak nije mogao rotirati.

Moram primjetiit Bičanića o kojem nitko ne priča, pa lik je bog, što im je radio.

 

 

btw. sudci nisu definitivno bili na strani Francuza, vjerujte mi.

ph3nom_gamer sri 23.1.2013 23:39

Bilo bi fora finale sa Slovenijom, haha. Ali dobro, idemo sada Dance poslati kući.

Dečkima stvarno svaka čast! Francuska je baš igrala na silu a to protiv ovakve Hrvatske nemože proći.

 

Vjerojatno je i Karabatić uplatio na naše {#}

Obi Wan čet 24.1.2013 19:50
hitmanovich kaže...
Obi Wan kaže...

kakav je onaj kopljar degen majko mila moja...

do jučer je i duvnjak bio degen...tanka je linija između degena i cara{#}

 

uvik je on bija seljav. nikad mi se nije svidao...