Jack Sparrow sri 30.11.2016 13:52

Pa šta nije klub osnovan prije 7 godina i onda krenuo od zadnje lige. Od onda su svake godine bili prvi i išli ligu više, a ove sezone došli u bundesligu i sad su tu prvi.

Klub je već prije postojao ja mislim, ali je bankrotirao dok ga je ovaj preuzeo i mjenjao ime. 

Meni čudno to sve s obzirom da Bayern troši daleko više od njih na transfere.

playjob ned 26.2.2017 13:53

Malo da aktiviram temu, upravo sam procitao vijest na engleskom portalu Bleacher Report koji navodi da je Chelsea pristao prodati Diega Costu kineskom Tianjin Quanjianu za rekordnih 127 milijuna funti... mislim da je ovim potezom nogomet i sluzbeno oso u kuratz......

Miro pon 24.7.2017 13:30

Srijeda, 26. srpnja

Rijeka - RBS 18:45 (HTV 2)

Četvrtak, 27. srpnja

PSV - Osijek 19:00 (HNTV)
Brondby - Hajduk 20:00 (HTV 2)
Dinamo - Odd 20.45 (HTV 1)

Hexfire sub 26.10.2019 19:32
antimadridista kaže...

 Ništa mi ovdje nije jasno. Na koju foru su ovi iz Belupa mislili da su zabili gol? 

 

 Već dugo nisam vidio nešto smješnije na nogometnim terenima. Možda im je izgledalo kao da je golman izbacio loptu van nakon što je već prošla crtu, a nisu shvatili da je udarila stativu? Nemam baš neko logično objašnjenje. 

hardrock uto 23.11.2021 20:25

Pozdrav, zanima me dal postoji alternativa za TV programe nešto tipa maxTV? Moze bit da se placa mjesečno...

U mom slucaju imam opticki net - Magic net a oni tek rade na programima tj TV usluzi..

Mozda nisam pogodio temu pa neka me neko usmjeri..

Hvala i lp.

Kolacic pet 1.7.2022 18:54

Hrvatska pobijedi u utakmici. Dragi i draga slave,poljube se zavrse u zatvoru. Najgluplji primjer.

Navijaci hoce li uopce itko ici? Veselja,tugovanja,alkohol,pjesma,zagrljeni i kad se gubi i kad se pobjeduje. 

Svasta moze se dogoditi. 

cvaja997 pet 29.7.2022 00:01

Pa kako. Osijek i Rijeka, s tim da Rijeka i nije imala neke šanse. Usput, Gzira United je u Srbiji napravila dar-mar. Hajduk će odigrat dostojanstveno. I opet Dinamo ostaje jedini u Europi.