Sport

Real Madrid C.F.

cvaja997 pon 30.5.2022 02:36

E ljudi... Ako sam dobro sad pobrojao... Najveći, najskuplji i najbolji (hhahahhah) klubovi na svijetu, PSG, Chelsea, ManC i Liv su primili 17 golova "na sreću" od Real Madrida u 7 odigranih utakmica. Kako žalim što sam običan prosječni krkan i što jučer nisam bio sa njima pogledat onu rapsodiju i još jedan u nizu osvojeni pehar. Toliko ljepote, toliko strasti, moći i dominacije. Pokorena Europo, na koljena pred Kraljevima! Hala Madrid!!

Boixus Nois PS sub 4.6.2022 18:45
cvaja997 kaže...

Ono kad se izgubiš u vremenu i prostoru i počne ti bit svašta drugo na pameti osim vlastitog uspjeha i rada na samom sebi.

 Sve je tocno rekao. 

 

City je najbolja momcad svijeta, Liverpool je bolji od Reala pa i PSG...

 

Ovo titula Reala je nesto slicno kao Chelsea 2010. Za 2 godine nitko nece ni znati tko je osvojio.

thermo sub 4.6.2022 18:54
Boixus Nois PS kaže...
City je najbolja momcad svijeta, Liverpool je bolji od Reala pa i PSG...

 Pa šta City i Liverpool onda nisu osvojili LP ??

Ne kužim kakve su to glupe konstatacije.

 

Boixus Nois PS kaže...
Ovo titula Reala je nesto slicno kao Chelsea 2010. Za 2 godine nitko nece ni znati tko je osvojio.

 Neće se nitko sjećati, a ti se evo sjećaš Chelsea 2010. :facepalm:

 

Zapravo će se ljudi sjećati tko je osvojio, a protiv koga su igrali u finalu će biti nebitno, samo se pobjednici pamte...

BlueMax sub 4.6.2022 21:49
Boixus Nois PS kaže...
cvaja997 kaže...

Ono kad se izgubiš u vremenu i prostoru i počne ti bit svašta drugo na pameti osim vlastitog uspjeha i rada na samom sebi.

 Sve je tocno rekao. 

 

City je najbolja momcad svijeta, Liverpool je bolji od Reala pa i PSG...

 

Ovo titula Reala je nesto slicno kao Chelsea 2010. Za 2 godine nitko nece ni znati tko je osvojio.

Ne tupko, upravo obrnuto. Za 2 godine  svi će znati ko je osvojio Ligu prvaka a nikoga neće biti briga ko je kako igrao. Rijetki od nas će se sjećati tog bezmudog Cityja i Guardiole koji du skinuli gaće na Metropolitanu i samo ih je sreća spasila da ne prime 5 komada.

Joe Cooker sub 4.6.2022 22:13

Real pobijedio 4 kluba koji su bili glavni favoriti na kladionicama za LP, PSG i 3 engleska kluba.

Nikad nitko nije imao teži ždrijeb i osvojio LP, zaslužili su LP.

Sreća prati hrabre,kako u sportu tako i u životu.

Boixus Nois PS ned 5.6.2022 17:52

Vase analize su klasicno gledanje na nogomet nekog fakultetlije koji je prvi put cuo za nogomet 2018. kad je hrvatska dosla u finale SP, i poceo googlati pojmove poput presinga i juego de possesion da se moze praviti pametan na pivi.

 

To je kao da usporedujes Jugo (Real) i Ferrarri(Man City), a glavni argument ti je da je Jugo bolje auto jer ima mjesta za 4 osobe i veci gepek. A sve ostalo nije bitno.

Uhvatite se LOTR knjiga, kupovanja figurica DBZ i ostalog sadrzaja namjenjenog za croatian anime weeb football fanove. 

 

Po vasoj logici, kad je real ispao od treceligasa iz kupa, to znaci da je treceligas bolji od reala?

Cijeli svijet zna da real nije u top 3 ekipe svijeta.

 

Ja se sjecam jer sam nogometni ekspert. 

cvaja997 ned 5.6.2022 23:31
Boixus Nois PS kaže...

 

 

Ja se sjecam jer sam nogometni ekspert. 

 Pfffffffhahahhahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahaha
Tvoja trenutna forumska slika je broj ovogodišnjih osvojenih trofeja tvog božanskog kluba.

toma20 uto 7.6.2022 19:41
Boixus Nois PS kaže...

Vase analize su klasicno gledanje na nogomet nekog fakultetlije koji je prvi put cuo za nogomet 2018. kad je hrvatska dosla u finale SP, i poceo googlati pojmove poput presinga i juego de possesion da se moze praviti pametan na pivi.

 

To je kao da usporedujes Jugo (Real) i Ferrarri(Man City), a glavni argument ti je da je Jugo bolje auto jer ima mjesta za 4 osobe i veci gepek. A sve ostalo nije bitno.

Uhvatite se LOTR knjiga, kupovanja figurica DBZ i ostalog sadrzaja namjenjenog za croatian anime weeb football fanove. 

 

Po vasoj logici, kad je real ispao od treceligasa iz kupa, to znaci da je treceligas bolji od reala?

Cijeli svijet zna da real nije u top 3 ekipe svijeta.

 

Ja se sjecam jer sam nogometni ekspert. 

 jesi popravio zube?

Boixus Nois PS sri 8.6.2022 15:29
toma20 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Vase analize su klasicno gledanje na nogomet nekog fakultetlije koji je prvi put cuo za nogomet 2018. kad je hrvatska dosla u finale SP, i poceo googlati pojmove poput presinga i juego de possesion da se moze praviti pametan na pivi.

 

To je kao da usporedujes Jugo (Real) i Ferrarri(Man City), a glavni argument ti je da je Jugo bolje auto jer ima mjesta za 4 osobe i veci gepek. A sve ostalo nije bitno.

Uhvatite se LOTR knjiga, kupovanja figurica DBZ i ostalog sadrzaja namjenjenog za croatian anime weeb football fanove. 

 

Po vasoj logici, kad je real ispao od treceligasa iz kupa, to znaci da je treceligas bolji od reala?

Cijeli svijet zna da real nije u top 3 ekipe svijeta.

 

Ja se sjecam jer sam nogometni ekspert. 

 jesi popravio zube?

 pogrjesio si covjeka, to je momak iz vaseg tabora pod imenom ks95hr.

Hexfire sub 11.6.2022 22:03

Potvrđen je dolazak Tchouemenija. Oko 100m eura s bonusima. Nisam ga često vidio kako igra, ali svi ga opisuju superlativima. Obratiti ću pažnju sad u ponedjeljak protiv Francuske.

Ne znam bi li taj transfer bio moguć da je došao Mbappe, ali sve mi je manje žao što je ostao u PSG~u. Veća sportska korist nam je trenutno od tri igrača po 100m nego od jednog za 300m.

Hexfire ned 24.7.2022 06:04

Solidno prvo poluvrijeme protiv katalonskih mesara. Gori su od Atletico Madrida. Sramota.

Rudiger će po ovih 45min biti ogromno pojačanje. Od Hazarda sam očekivao malo više, ali teško dolazi do lopte sa ovakvom postavom.

Hexfire čet 11.8.2022 11:03

Prvi trofej je tu. Igra solidna za ovo razdoblje.

 

Ako je komentator dobro rekao, ovo je 98. trofej Reala u povijesti i ove godine bi mogli postati prvi klub u povijesti sa 100 trofeja u vitrinama. Nitko nam nije ni blizu. 

Hexfire čet 11.8.2022 13:04
mrzech kaže...
Hexfire kaže...

Prvi trofej je tu. Igra solidna za ovo razdoblje.

 

Ako je komentator dobro rekao, ovo je 98. trofej Reala u povijesti i ove godine bi mogli postati prvi klub u povijesti sa 100 trofeja u vitrinama. Nitko nam nije ni blizu. 

 https://www.besoccer.com/new/barcelona-or-real-madrid-who-have-more-titles-230661

Barca je osvojila 34 kupa Katalonije u kojem sudjeluju samo Barca i Espanyol. Jaki trofej, nema šta. Rađe se brini hoćete li uspjeti registrirati sve igrače koje ste kupili ove sezone.  Jbt koja ste vi parodija od kluba postali.

Dr.Feel čet 11.8.2022 15:36

Ovi Barcini fanovi su najjači...Ne samo da ne računaju realove trofeje iz 50-ih, nego sam čuo i da im sada smetaju ovi iz početka novog stoljeća jer su kao suci za njih. Ali eto kada treba kup katalonije uračunati onda su prvi. Ne navijam za strane klubove, gledam one koji igraju lijep nogomet(čak sam i barcu pratio redovito barem 5 godina zbog ronaldinha, a onda messija, a real samo kada je cr7 dominirao) tako da nisam pristran, ali šta je preveć je preveć...

mrzech čet 11.8.2022 21:54
Hexfire kaže...

Barca je osvojila 34 kupa Katalonije u kojem sudjeluju samo Barca i Espanyol. Jaki trofej, nema šta. Rađe se brini hoćete li uspjeti registrirati sve igrače koje ste kupili ove sezone.  Jbt koja ste vi parodija od kluba postali.

Ouch...

I onakvi najjadniji prošle sezone su vas razguzili usred Madrida, bojim se što će bit ove sezone. Svi registrirani! Pusa :)

morbida čet 11.8.2022 22:44
mrzech kaže...
Hexfire kaže...

Barca je osvojila 34 kupa Katalonije u kojem sudjeluju samo Barca i Espanyol. Jaki trofej, nema šta. Rađe se brini hoćete li uspjeti registrirati sve igrače koje ste kupili ove sezone.  Jbt koja ste vi parodija od kluba postali.

Ouch...

I onakvi najjadniji prošle sezone su vas razguzili usred Madrida, bojim se što će bit ove sezone. Svi registrirani! Pusa :)

 I tko je na kraju osvojio La Ligu i Ligu Prvaka ? 

cvaja997 čet 11.8.2022 22:52
mrzech kaže...

Ouch...

I onakvi najjadniji prošle sezone su vas razguzili usred Madrida, bojim se što će bit ove sezone. Svi registrirani! Pusa :)

 Broj trofeja Barce prošle godine: 0 
2021–22 season:
La Liga 2nd
Copa del Rey Round of 16
Supercopa de España Semi-finals
UEFA Champions League Group stage

Boixus Nois PS čet 11.8.2022 23:22
Hexfire kaže...
mrzech kaže...
Hexfire kaže...

Prvi trofej je tu. Igra solidna za ovo razdoblje.

 

Ako je komentator dobro rekao, ovo je 98. trofej Reala u povijesti i ove godine bi mogli postati prvi klub u povijesti sa 100 trofeja u vitrinama. Nitko nam nije ni blizu. 

 https://www.besoccer.com/new/barcelona-or-real-madrid-who-have-more-titles-230661

Barca je osvojila 34 kupa Katalonije u kojem sudjeluju samo Barca i Espanyol. Jaki trofej, nema šta. Rađe se brini hoćete li uspjeti registrirati sve igrače koje ste kupili ove sezone.  Jbt koja ste vi parodija od kluba postali.

 Toliko vrijede i Realove lige prvaka jer su igrala 2 kluba tada. Pozz.