Sport

Real Madrid C.F.

rooswelt1991 sub 10.4.2021 21:53

Plus stativa skoro bilo 3:0.

 

Šteta za lucasa, mislim da bi njegova ozljeda mogla biti kobna za završnicu sezone.

 

Očigledno je da Braca nije očekivala 5 nazad kod reala, ovaj Valverde igra odlično. Vini ubija, Benz klasika.

sstrmi sub 10.4.2021 23:43

Daleko je ono od penala, lopta na crti 7m od gola. Iako je na kraju stigao s loptom opet nije ništa napravio, a realno to penal ni nije. 

Ljudi moji kako modric igra, a kroz 5 mjeseci ce imati 36

mazy651 ned 11.4.2021 03:46

Kakvo plakanje navijača iz suprotnog tabora, bitno da su kolo protiv valladolida mudro šutjeli i pravdali se kako su sudačke greške moguće. Što se tiče penala, kontakt lagani je postojao, ali pošto je ovaj teatraln pad odglumio naravno da nije suđen penal. Sve u svemu brutalan el classico. Prvenstvo se zakompliciralo do kraja i sada ćemo vidjeti kako će Atleti nastupati. 

Hexfire ned 11.4.2021 06:33

Odlično, Vasquez je dosta toga poremetio sa svojim izlaskom. Jedino što je Modrić morao odigrati obje tekme 90 minuta, a ne znam možemo li bez njega protiv Lpoola. Valjda ima snage za barem još 60 na tom nivou.

michael pon 12.4.2021 11:41

Nisam bas siguran kakva su tocno pravila pa me zanima da li netko zna.

Cini mi se da je Real imao samo 8 igraca na klupi, od toga 2 golmana. Na drugoj strani Barcelona je imala 12. Koliko vidim Real je prijavion 23 igraca za sezonu (manje nego prosle godine), zadnju utakmicu 11 na terenu, 8 na klupi i 4 ozljedena, sto cini 23.

 

Koliko igraca se mora imat za utakmicu? Koliko za ligu prvaka?

Da li se igraci mogu uzet is B momcadi ili iskljucivo oni koji su prijavljeni?

Hexfire pon 12.4.2021 12:17

Ne znam točno ima li ikakav minimum, ali uvijek možeš povući igrače iz B ekipe. Mislim čak da mlađi od 21 ne trebaju uopće biti unaprijed registrirani za LP, a naknadno možeš registrirati nekog novog u slučaju dulje ozljede igrača.

michael pon 12.4.2021 16:31

Osobno znam za kosarku jer sam to duze trenirao, inace postoji minimum koliko igraca moras imat.

 

Onda mozda malo cudno sto nikog nije povukao is B momcadi? I za te igrace vrijedi da smiju izac ne utakmicu jedino ako 2 ili 3 dana prije nisu igrali (ne sjecam se kako to praivlo tocno ide)?

sstrmi čet 6.5.2021 09:21

Od LP ništa,  ali realno i polufinale je uspjeh s ovom momčadi punoj ozljeda. Treba svježe krvi u momčadi. Sada pokušati uhvatiti ligu, iako je i to realno nemoguće. 

 

Hexfire čet 6.5.2021 11:26

S obzirom na sve još je sezona ok. Polufinale LP i nadam se barem drugi u ligi. Teško da možemo dobiti sve do kraja. Bit će dosta toga jasnije nakon ovog vikenda.

Imamo dosta mladih, ali poklopilo se puno stvari ove sezone. Treba nam samo Haaland ili Mbappe u vrhu napada.

Boixus Nois PS čet 6.5.2021 16:43
Hexfire kaže...
S obzirom na sve još je sezona ok. Polufinale LP i nadam se barem drugi u ligi. Teško da možemo dobiti sve do kraja. Bit će dosta toga jasnije nakon ovog vikenda.

Imamo dosta mladih, ali poklopilo se puno stvari ove sezone. Treba nam samo Haaland ili Mbappe u vrhu napada.

 Treba puno vise od toga, ocito je da Real u dvomecu nije stvorio 3 sanse.

Hexfire čet 6.5.2021 17:17
Boixus Nois PS kaže...

 Treba puno vise od toga, ocito je da Real u dvomecu nije stvorio 3 sanse.

 Ne znam baš da treba. Vratiti će se Ceballos i Odegaard. Militao se odlično razvija, Mendy se pokazao pouzdan, Vinicius će još malo stasati, Hazard nadam se biti na razini igrača od 100m, Valverde i Carvajal zdravi. Ako Guardiola uzme LP s Cityem napokon će se dokazati kao trener pa možda njemu dati šansu da radi u pravom klubu. Budućnost ne izgleda baš tako loše na papiru. Pitanje je samo u kakvom je stanju blagajna.

cvaja997 čet 6.5.2021 20:04

Jučer je Chelsea rasturio. Lopta nije htjela u gol, ali su pokazali kakva su sila od kluba! Totalno druga momčad od kad sam ih ja pratio, finale LP protiv Bayerna 2011/2012 kad su osvojili. Da, davno je to bilo, puno se izdogađalo, nogomet se drugačije igra, ali tada dobit Bayern... Realovi igrači nisu mogli trčat. Tempo je stravičan, rotacije su bile male, igrača nije bilo radi ozljeda da se rotiraju. Iskreno, kapa do poda da su sa ovakvom igrom dogurali do polufinala LP, nisu se osramotili i još su u igri za LA ligu, iako ni od toga nažalost ništa ove godine... Pokazali su momčadski duh i iskustvo. 
Edit: zabrijao da su dobili Barcu 2008,/2009. Ne, nisu.

Boixus Nois PS čet 6.5.2021 20:58
Hexfire kaže...
Boixus Nois PS kaže...

 Treba puno vise od toga, ocito je da Real u dvomecu nije stvorio 3 sanse.

 Ne znam baš da treba. Vratiti će se Ceballos i Odegaard. Militao se odlično razvija, Mendy se pokazao pouzdan, Vinicius će još malo stasati, Hazard nadam se biti na razini igrača od 100m, Valverde i Carvajal zdravi. Ako Guardiola uzme LP s Cityem napokon će se dokazati kao trener pa možda njemu dati šansu da radi u pravom klubu. Budućnost ne izgleda baš tako loše na papiru. Pitanje je samo u kakvom je stanju blagajna.

 A ne znam koliko su dobri Ceballos i Odegard, u propalom klubu se ne isitcu previse.

 

Militao je odlican , treba popraviti dugu loptu. 

Vidjet cemo , za real je steta sto je prodao Hakmija i lijevog beka u tottenham, mogao je imati rijesenu cijelu obranu.

 

Valverde je odlican, ali ocito je od stakla.

 

Nadajmo se Mbappe u Real, Haaland u Barcu.

Hexfire sub 8.5.2021 21:06

Dalje ovisimo sami o sebi pa šta bude. Ne bih stavio ruku u vatru da možemo dobiti sve 4 u nizu, ali pruža nam se šansa za koju smo prije par mjeseci mislili da je odavno prošla.