Sport

Profesionalni MMA

Pero Dinamit sub 17.9.2022 10:04

Ja bi na tajland, tamo je veci broj boraca, trenera, imaju tu "kulturu" borbi. I ne bi imao distrakcija na kraju krajeva.

Kod nas je samo AKA od boljih, mozda da prvo tamo odes ako vec nisi pa vidi kako ce biti.

Nego, jesi dobar sta?

Sretno!

Zaporožac sub 17.9.2022 11:24
domi321 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

zadnjih godinu dana sam se ozbiljno posvetio MMA i boksu, odradivao dva puta treninge dnevno te se ubiti zadnjih godinu dana moj zivot samo svodio na sport.

Prosao sam dosta trenera gdje sam bio na privatnim satima te sam od svakog pomalo upio tehniku i znanje.

 

Prije nego li se iskusim u pro mma zelim se jos razviti u ovom sportu...

 

Prodao sam auto te sam si kroz ovih godinu dana uspio usparati oko 20k eura(vjerujem sasvim dovoljno za ono sto ja zelim)

 

Moja zelja je raziviti jos bolju tehniku na thailand kampu ili u brazilu, trenirati 24/7 gdje ne moram ukombinirati posao i treninge vec se posvetiti skroz maksimalno.

 

Ne znam da li sam izabrao dobar forum za pitanje no mozda netko od sportista u ovom sportu moze pomoci.

 

Da li je pametnije te novce potrositi na godinu dana zivota u kampu namjenjen samo za MMA ili probati pronaci trenera ovdje u hrvatskoj koji se zeli posvetiti full meni(naravno uz to da ga platim)

 

Sto je po vama pametnije?

 Samo značenje kratice MMA u sportu znači; mješovite borilačke vještine, pa tu spada i boks, te ga ne trebaš posebnoi zdvajati iz MMA.

 

Ne znam u kojem klubu si trenirao, no moraš ići normalnim putem, ma kakav Tajland i ostalo bacanje novaca. 

Iz kojega si grada ?

 

 

Prijavi se ovdje , dođi na probni trening, to je the best akademija. American Top Team Zagreb.