meluka sub 7.11.2009 11:40
Champollion kaže...

Jel to planiraš stavit lovu na Boston pa te zanimaju informacije? Belji se

 

Teško je sad prognozirat iako imaju zvjezdanu momčad, u modernom sportu realnost skoro da i ne postoji.

sa klađenjem sam odavno prestao.....shvatio sam na vrijeme

 

al ne fkt su prejaki kad su rekli da love 72:10 bullsa....mislim to se negovori tako lako

 

meluka sub 7.11.2009 11:48
big_guy kaže...

Celticse su Sunsi pobijediliNamigiva

A ja sam jako razočaran Cavsima,mislim da je 4-3 sramota za njih kad imaju LBJ-a i Shaq a uz njih i WilliamsaNeodlučan

ma nemreš ti suditi tek nakon 7 tekmi kužiš.....ma dobri su biti ce neki play off za njih sigurno.....

 

richardson 34 pt ubio ih je definitivno

3 pt 6/7

stipica_zd ned 8.11.2009 22:58

istina, iako mislim da ce tesko Celticsi srusiti onaj 72-10 rekord Bullsa...ali sve je moguce...

 

tesko orlando, dwight howard je najbolji centar u Nba-u, mislim da ce oni biti u finalu istoka...

meluka ned 8.11.2009 23:05
stipica_zd kaže...

hahahaah, jedva, jedva....

cijelu utakmicu smo vodili i onda na kraju 10-0 serija cibosa...ajmeee, poludio sam

jesi bio na tekmi?

fala bogu da jesam..

joj kako ste ismijavali ove naše wild wolvese ahahah

ovi naši klinci haahahhahahahahahhahaha

meluka ned 8.11.2009 23:06
makaweli kaže...

Ja već 5 godina navijam za Sunse, tako da mi je ova  posljednja pobjeda protiv Celticsa jako draga :)

Amare Stoudamire mi je fav igrač! :)

ee brate ja imam nash dres joooj #13

meluka ned 8.11.2009 23:08

e gledao sam neki dan paula cp3 i priznajem on je definitivno "najboji"

 

ali tako mi se nije dopao taj njegov stil ono on je zvijezda ovo ono al doro ipak to je stvar ukusa

 

 

meluka ned 8.11.2009 23:09
meluka kaže...
makaweli kaže...

Ja već 5 godina navijam za Sunse, tako da mi je ova  posljednja pobjeda protiv Celticsa jako draga :)

Amare Stoudamire mi je fav igrač! :)

ee brate ja imam nash dres joooj #13

ma kiks

meluka ned 8.11.2009 23:18
zero cool kaže...

Ja ću samo na brzinu uletit i reć:

Fisher

Bryant

Artest

Gasol

Bynum

Odom

Vujačić

...

 

I rest my case...

što želić reći?

 

nije mi posve jasno

stipica_zd ned 8.11.2009 23:19
meluka kaže...

e gledao sam neki dan paula cp3 i priznajem on je definitivno "najboji"

 

ali tako mi se nije dopao taj njegov stil ono on je zvijezda ovo ono al doro ipak to je stvar ukusa

 

 

ipak po mom misljenju najbolji play trenutno, bez dvojbe...

meluka pon 9.11.2009 14:50
zero cool kaže...

Naveo sam najvažnije igrače LA Lakersa, zato jer smatram da su najbolji, odnijeli oni ovo prvenstvo ili ne, s njima sam oduvijek...

želiš reći da su ovo najbolji igraći lige???

 

pa neznam baš

meluka pon 9.11.2009 15:01
perosima91 kaže...

C.Anthony sad razvaljuje....volio bih da Denver dođe bar do polufinala.....e a šta je sa Iversonom?? jel on još u  Detroitu?

on ti je otišao u memphis kod gasola i ekipe

btw. najlošiji klub u ligi ove godine

 

a gle ak si ga gledao u zadnje vrijeme nije ti to više onaj nivo na kojem je nekada on igrao

 

dečko je očajan

besla pon 9.11.2009 15:05
perosima91 kaže...

C.Anthony sad razvaljuje....volio bih da Denver dođe bar do polufinala.....e a šta je sa Iversonom?? jel on još u  Detroitu?

Iverson je u Memphisu.Ja sam fan Lakersa uglavnom zobg Bryanta,ali cijela momcad je odlicna i mislim da imaju potencijala za obranit naslov.Jos je u ekipu dosao Ron Artest jedan od najboljih obrambenih igrača lige i sad su jos bolji,no vidit cemo kako ce se on uklopit u Lakerse.Iako je star,D.Fisher je odlican na svojoj poziciji i prosle godine je donio prevagu Lakersima u finalu.Pau Gasol je odlican na svojoj poziciji kao i Bynum.Mislim da Lakersi imaju najvise sanse za osvajanje titule,no ima jos puno dobrih momcadi kao Boston,Denver,Miami,Orlando.Vidit cemo kako ce se situacija razvijat.GO LAKERS!!

meluka pon 9.11.2009 15:11
besla kaže...
perosima91 kaže...

C.Anthony sad razvaljuje....volio bih da Denver dođe bar do polufinala.....e a šta je sa Iversonom?? jel on još u  Detroitu?

Iverson je u Memphisu.Ja sam fan Lakersa uglavnom zobg Bryanta,ali cijela momcad je odlicna i mislim da imaju potencijala za obranit naslov.Jos je u ekipu dosao Ron Artest jedan od najboljih obrambenih igrača lige i sad su jos bolji,no vidit cemo kako ce se on uklopit u Lakerse.Iako je star,D.Fisher je odlican na svojoj poziciji i prosle godine je donio prevagu Lakersima u finalu.Pau Gasol je odlican na svojoj poziciji kao i Bynum.Mislim da Lakersi imaju najvise sanse za osvajanje titule,no ima jos puno dobrih momcadi kao Boston,Denver,Miami,Orlando.Vidit cemo kako ce se situacija razvijat.GO LAKERS!!

ma koji orlando jedino što tamo valja je vince...gle po svim prognozam veci favoriti za prsten su spursi od orlanda

 

jesi vidio sad zadnju tekmu...mislim...

i još ovaj nadrogirani lewis

 

 

 

ma...

besla pon 9.11.2009 15:15
meluka kaže...
besla kaže...
perosima91 kaže...

C.Anthony sad razvaljuje....volio bih da Denver dođe bar do polufinala.....e a šta je sa Iversonom?? jel on još u  Detroitu?

Iverson je u Memphisu.Ja sam fan Lakersa uglavnom zobg Bryanta,ali cijela momcad je odlicna i mislim da imaju potencijala za obranit naslov.Jos je u ekipu dosao Ron Artest jedan od najboljih obrambenih igrača lige i sad su jos bolji,no vidit cemo kako ce se on uklopit u Lakerse.Iako je star,D.Fisher je odlican na svojoj poziciji i prosle godine je donio prevagu Lakersima u finalu.Pau Gasol je odlican na svojoj poziciji kao i Bynum.Mislim da Lakersi imaju najvise sanse za osvajanje titule,no ima jos puno dobrih momcadi kao Boston,Denver,Miami,Orlando.Vidit cemo kako ce se situacija razvijat.GO LAKERS!!

ma koji orlando jedino što tamo valja je vince...gle po svim prognozam veci favoriti za prsten su spursi od orlanda

 

jesi vidio sad zadnju tekmu...mislim...

i još ovaj nadrogirani lewis

 

 

 

ma...

Ne slazem se!Orlando ima dobru momcad Nelson,Lewis,Carter,Howard i jos jedan ne mogu se sjetit.Ne mozes prosudivat kakvi ce bit na pocetku sezone.Prosle godine su dogurali do finala i dokazali su da mogu i sa Lakersima.

stipica_zd pon 9.11.2009 15:17

ma koji orlando jedino što tamo valja je vince...gle po svim prognozam veci favoriti za prsten su spursi od orlanda

 

jesi vidio sad zadnju tekmu...mislim...

i još ovaj nadrogirani lewis

 

 

 

ma...

auuu, nikako ovo nije istina...

meluka pon 9.11.2009 15:18

ma dobri su oni redick  mi je jako dobar isto...ali ove godine je konkurencija prejaka...ali vidjeti cemo sve

 

 

e a kaj fisher zabi par trica i odmah je on donio prevagu? je on iskusan i odlišan šuter ali mislim da je cijela momčad donijela prevagu

meluka pon 9.11.2009 15:21
stipica_zd kaže...

ma koji orlando jedino što tamo valja je vince...gle po svim prognozam veci favoriti za prsten su spursi od orlanda

 

jesi vidio sad zadnju tekmu...mislim...

i još ovaj nadrogirani lewis

 

 

 

ma...

auuu, nikako ovo nije istina...

hahahah...daj vi zadrani ni u europu nemožete hahahaah....

 

gle možda sam ja malo ružno govorio o orlandu...al nemaju iskustva....