Sport

MMA (Mixed Martial Arts)

toxic čet 20.10.2022 18:15
Mitohondri kaže...

jos 2 dana do odlicnog eventa, bas sam pogledao prees conf

 

UAE eventi do sada su bili spektakl, nadam se da ni ovaj nece razocarati

 

predikcija:

 

Islam

Sterling

Yan

Dariush

Katlyn

Belal

Borralho

Krylov

 

ostale nisam nikada gledao za sada

 

 

 

 

 

 Ja ne vidim Islama kao pobjednika a ne bih niti htio da Islam pobjedi.

3dfx sub 22.10.2022 21:58
fromcelltohell kaže...

U najmanju ruku dvojbena sudačka odluka Yan Vs O'Malley.

ma nema dvojbe, Yan je dobio

 

ali eto desi se ponekad da suci vide drugacije, win is win

fromcelltohell sub 22.10.2022 22:03
3dfx kaže...
fromcelltohell kaže...

U najmanju ruku dvojbena sudačka odluka Yan Vs O'Malley.

ma nema dvojbe, Yan je dobio

 

ali eto desi se ponekad da suci vide drugacije, win is win

 Pa zato i velim da je dvojbena odluka sudaca.

Al' eto, mora Dana na bilo koji način gurati UFC cirkus u smjeru koji je zamislio.

Krunoo7 ned 23.10.2022 00:46
fromcelltohell kaže...

U najmanju ruku dvojbena sudačka odluka Yan Vs O'Malley.

 A gle, da je nekim slučajem Sean imao pojas i branio ga od Yana, ja Yanu ne bi dao pojas za ovu borbu.

Ako išta, Sean se pokazao da nije samo hype, ali da ga nije sašio koljenom izgubio bi borbu jer stvarno Dana ne bi nikako mogao opravdat sudačku odluku.

Da je barem bilo 5 rudni, il barem 4, meni je Sean krajem 3. izgledao kao da je na samrti, ali eto, život je kurva.

 

Najviše me brine što je Yan već izgubio 3 meča zaredom, i to na dosta sumnjive okolnosti, ako lik to mentalno izdrži, zaslužuje sve pohvale.

Timo ned 23.10.2022 01:18
Mitohondri kaže...

jos 2 dana do odlicnog eventa, bas sam pogledao prees conf

 

UAE eventi do sada su bili spektakl, nadam se da ni ovaj nece razocarati

 

predikcija:

 

Islam

Sterling

Yan

Dariush

Katlyn

Belal

Borralho

Krylov

 

ostale nisam nikada gledao za sada

 

 

 

 

 

dobra prognoza kolega 6/8 

 

Islam vs Olivera wooooooow, koja kontrola kukovima, i potpuna dominacija na parteru

 

skroz je ugasio Oliveru, uz svoje dobro pozicioniranje, Olivera nije imao ni trnuke prostora niti prilike nesto napraviti, a najbolji je submition ufc borac, nevjerovatan mec

 

Katlyn upotpunosti razocarala, Yan po meni pobjedio, atraktivan i dinamican mec

 

Beneil jebiga prejak i preiskusan za "zelenog",  nije imao sanse, Muhamad bolji i jaci

 

Steta za T.J. ozljedu, ali i da nije imao problem sa ramenom, Sterling bi svejedno dobio

 

ostalo nisam gledao, odlican i zabavan event

volegradele ned 23.10.2022 11:58

Koje razaocaranje kod Oliveira..Islam ga posteno izdominirao…ne vidim nacina na koji ga moze ikad dobit..Islam fizicki,psihiscki,tehnicki mozda najkompletniji borac!
Yan je zasluzio pobjedu..ali lova se mora vrtit..Suger show..bljak!

Mitohondri ned 23.10.2022 19:12

Olivera je previse je bio ofanzivan od pocetka, i potpuno ignorirao obranu, i svakako je podcjenio Islama u stand upu, kao sto je i rekao, trazio je nokuat u prvoj rundi i previse se na to fokusirao

 

Islam je takoder napravio sto Chandler i Justin nisu, kad je Olivera u nokdaunu, ovi ga nisu pratili na pod, vec su mu dali da se digne, naravno iz straha od njegovog graplinga, Islam nije napravio takvu gresku, i osim onog udarca nogom s poda, Olivera nista nije mogao

 

jos je impresivnija pobjeda, u tome sto Olivera nije bio "corav" jer je prije par mjeseci operirao oci i vidi ko sokol 

 

ne znam da li Yana malo kaznjavaju suci, bilo kako bilo borba je bila gusta i kao sto je netko rekao, mogao je i Yan dobiti odluku, ali nije

 

sve u svemu, bio je jako dobar event i odlicne borbe

 

ne znam da li ste vidjeli najavu Gordon Ryan UFC on EPSN grapling match, iznenadilo me to, mislio sam da ima dogovor sa ONE FC 

mmafan ned 13.11.2022 16:42

Odličan event!

 

Žao mi je Edgara, legenda sporta. Šteta što je ovako završilo, ali tako to biva kad dodu mlađi i jači.

 

Drago mi je da se Hooker vratio na pobjedničke staze, drag borac i odličan u stojci. Nek mu daju udarača sljedećeg, pa nek ima dvije pobjede u nizu.

 

Dustin - Chandler - fenomenalna borba, kakav rat. Da je Chandler bio malo pametniji, ostvario bi pobjedu. Ovako, svaka čast Dustinu, protiv Islama ima malu šansu i vjerojatno neće biti prvak, ali fenomenalan borac.

 

Ženske su bile na premotavanje. Sad će opet kineskinja izgubiti pojas od Rose, i tako u krug :D 

 

I glavna borba. Povijest se ponavlja. Kao i u prve dvije borbe, Adesanya bolji, i bum, Periera ima jači udarac i to je to. Vidjelo se koliko su loši u parteru, koliko loši u hrvanju. Tako da, Khamzat ako je pametan treba ići u tu kategoriju, jer bit će prvak. Ovako protiv Colby bit će teže za njega.

 

 

 

 

 

Snoozly pon 14.11.2022 04:17
mmafan kaže...

I glavna borba. Povijest se ponavlja. Kao i u prve dvije borbe, Adesanya bolji, i bum, Periera ima jači udarac i to je to. Vidjelo se koliko su loši u parteru, koliko loši u hrvanju. Tako da, Khamzat ako je pametan treba ići u tu kategoriju, jer bit će prvak. Ovako protiv Colby bit će teže za njega. 

 Nije stvar u tome je li Khazmat pametan, nego može li biti jednako tako dominantan protiv likova poput Pereire ili Coste koji u borbi imaju skoro 100 kg, iako je njegovo hrvanje miljama ispred npr. ove dvojice, velika je to razlika u težini.

Hexfire pet 25.11.2022 12:23
herya kaže...

Ma riga mi se, sad guraju te Dagestance da drže sve pojase !

 Lik ima 9 pobjeda zaredom u UFC LHW diviziji. Nije baš ko da su ga izvadili s dna bačve.

3dfx pet 25.11.2022 14:17
herya kaže...

Ma riga mi se, sad guraju te Dagestance da drže sve pojase !

covjece, sta jos necu cut, mozda bi trebali i ove crnce isto zabranit, i oni imaju previse pojaseva, jel?

 

nemoj gledat, nije to sport za tebe.  

 

GSP ned 11.12.2022 21:18
Petar hw kaže...

ima li nekog ovdje za 1na1 u pare, stavis 1000kn na stol, ja stavim 1000kn i pobjednik nosi sve?

 

krsi li to neki zakon?

 Koliko imas.kg i odakle si

mzopg ned 11.12.2022 22:41
fromcelltohell kaže...

UFC suci su se totalno pogubili, inače solidan event.

 Blachowicz je po meni sigurno uzeo dvije runde i Ankalaev isto tako, a jedna mi je bila jako blizu, osobno sam malo više naginjao da je dam Ankalaevu. Kako je Ankalaev uzeo zadnje dvije stječe se dojam da je bio puno bolji, ali nije.

 

Meni je event bio ok, očekivao sam puno više.

 

Quarantillo - Hernandez

dobra borba, razbio ga je na kraju Quarantillo

 

Curtis - Buckley

ok borba, nije me nešto posebno oduševila, par ozbiljnijih udaraca i kraj. Ovo su likovi koji udaraju jako, ali ne mogu primiti ozbiljan udarac.

 

Shahbayzan - Lungiambula

opet solidna borba, ali ništa da bi rekao vau

 

Rozenstruik - Daukaus

ispala mi kokica na pod, sagnem se pokupiti je, dignem glavu, a borba gotova. toliko o tome.  ovo je onaj lik što je izazivao Stipu? Policajac protiv vatrogasca? LOL

 

Rosas - Perrin

brzinski, nemam tu što puno komentirati kad nisam previše ni vidio u te dvije minute

 

Ponzinibbio - Morono

Morono bolji sve do prekida, a bio je korak do pobjede unatoč tome što je uskočio u zadnji tren bez posebne pripreme za Argentinca. Opet ok borba, ništa spektakularno.

 

Pimblett - Gordon

Ovakvu krađu nisam već duže vidio, po meni je ovdje jedino pitanje bilo je li Gordon uzeo sve tri runde ili samo dvije. I onda ona izjava Paddya na kraju, nadam se da je bio sarkastičan jer ako stvarno misli da je bio uvjerljivo bolji prve dvije runde pa je onda malo prikočio zadnju rundu brzo će se prizemljiti kad mu naleti prvi ozbiljniji protivnik.

 

Blachowicz - Ankalaev

Gusta borba. Vidjelo se da su se pripremali za tri runde, posebno Poljak i to je bio veliki problem. Zadnje dvije runde potpuna dominacija Rusa, ali prve tri su bile guste. Poljak mu je uništio noge. Osobno mislim da je Blachowicz trebao više boksati i manje kalkulirati. Kako god Poljak je na kraju još jednom pokazao da je iznimno korektan i fer borac, nije Izzy bez veze izjavio da ne zna boljeg (kao osobu) borca od kojeg bi volio izgubiti kad su ga pitali je li mu teško pao poraz od Blachowicza.

 

Sad se radujem gledati kako će Cannonier natamburati Stricklanda za tjedan dana.

 

Zanimljivo je da na ovom eventu nismo imali niti jednu žensku borbu.

 

volegradele kaže...
UFC postaje sprdnja sa svojim favoriziranjem određenih boraca..da mi je znat na koji naci je Paddy dobija borbu i to sa sve 3 runde njegove!
Po meni je izgubija sve 3..smijurija

Užasna odluka, na silu žele stvoriti novog Connora. Jebiga, lova je najbitnija, a Paddy je popularan.

volegradele pon 12.12.2022 08:32

Ka samo dobivam averziju prema tome..ja mislim da vecina ljubitelja borilackih borbi razmislja isto..krađu i prevaru niko ne voli..jos je bija bacija glupu bazu prema Roganu..ovi ga samo pogleda!

Hexfire ned 15.1.2023 07:48

Jones vs Gane 04.03.2023. za HW naslov.

Ngannou odlazi iz UFC-a.

Ogroman gubitak za diviziju i UFC. Baš me zanima ostaje li u MMA ili priče o meču sa Furyem imaju stvarno uporište.