Sport

MMA (Mixed Martial Arts)

loky4i4 sri 29.9.2021 19:36
mzopg kaže...

 Znam da boli njega neka stvar, spremiti će on milijune u džep, ali će srozati sve drugo do dna. Tetovirati se i moliti revanš je jadno, a nije da lajavac nije imao priliku.

 Šta će srozati, jadan je ufc što nije plaćao svoje borce pa oni moraju iskorištavati svaku priliku. Uostalom tetovirao na prst jer ti tetovaže na prstu većinom nestanu u roku 6-8mj. 

mzopg sri 29.9.2021 20:58
loky4i4 kaže...
mzopg kaže...

 Znam da boli njega neka stvar, spremiti će on milijune u džep, ali će srozati sve drugo do dna. Tetovirati se i moliti revanš je jadno, a nije da lajavac nije imao priliku.

 Šta će srozati, jadan je ufc što nije plaćao svoje borce pa oni moraju iskorištavati svaku priliku. Uostalom tetovirao na prst jer ti tetovaže na prstu većinom nestanu u roku 6-8mj. 

Prilike se mogu iskoristiti i bez da se toliko sramotiš, prvo nemile prijetnje razbiti će ga i bla bla bla i onda uđe u ring protiv amatera i ne uspije pobijediti i onda moli revanš i spreman je napraviti ne znam što samo da ga dobije, jadno.

I drugi su iskoristili priliku i uzeli novce sa strane pa se nisu toliko blamirali.

 

Ali dobio je lijepi odgovor od jutjubera i neka je. 

volegradele čet 30.9.2021 11:12

Pa taj mec je namjesten,taj retard od youtubera ne moze realno Wodleya dobit,tu su samo radi para i jos retardiranijih folowera koji placaju za to,uvreda svim borilackim sportovima!
Danas je PR vazniji od same borbe!

mzopg uto 19.10.2021 16:56

Ovaj put se slažem s DC-em, pa je*ote više ne smiješ motivirati borca da ga malo trgneš odmah se dignu razne udruge za zaštitu nečega... stvarno pretjeruju, prozivaju ga za zlostavljanje ?!?!? Pa ne bave se ti ljudi uzgojom tratinčica pa da će ih malo oštriji govor psihički uništiti. Gledao sam borbu, nisam čuo ništa pretjerano ili strašno, ali onda kad su krenula prozivanja mislio sam da mi je nešto promaklo pa sam ponovno pogledao i opet ništa, jednostavno ne vidim ništa posebno. U svom sportskom životu sam znao dobiti deset puta žešću jezikovu juhu i to u sportovima koji su daleko od borilačkih.

 

Što mislite?

 

https://fightsite.hr/fightsite/ufc/cormier-frustriran-zbog-isprike-trenera-aspen-ladd-cuo-sam-puno-gore-stvari-od-svojih-trenera-15111224

Hexfire sub 30.10.2021 18:24
mzopg kaže...

UFC 267 napokon u normalno vrijeme. 

 

Uvodni program je počeo u 16:30, a glavni kreće u 20. Ne propustite.

 

 Sad mi je to prerano . Gledat ću sutra ujutro kao i obično. Zgodnije mi je gledati snimku.

 

U slijedećih 7 dana bi trebalo biti stvarno vrhunskih borbi, ne znaš koji event je bolji. 

Shivi sub 30.10.2021 20:35

Na gol.hr zasad nema komentatora, neprocjenjivo... Čak mi malo i fali ono uuuu, ufff, šaka, direkt, udarac nogom, u glavu, u tijelo... vjerojatno "stockholmski" sindrom

Shivi sub 30.10.2021 21:32
loky4i4 kaže...

pa gledaj na crackstreams sa ufc-ovim komentatorima

 Gledao sam prije po streamovima, ali kak castam na tv onda me više iznervira kad krenu štekat nego ova dvojca šta laprdaju, a gol.hr mi se pokazao super, niti jedan trzaj zadnjih par evenata

mzopg ned 31.10.2021 15:02

Solidan event, očekivao sam i više.

 

Borba večeri definitivno Yan - Sandhagen. Izvrsna borba, jedan i drugi su imali svoje trenutke i bilo je dosta gusto, posebno nakon prve dvije runde.

 

Uvodni program jako čudno suđenje borbe dos Santos vs Saint Denis, sudac kao da je bio pod prevelikim pritiskom i donosio je jako čudne odluke, oduzet poen gotovo bez razloga, na inzistiranje borca da ne vidi na lijevo oko sudac uopće ne zove doktora već sudi nastavak borbe, da ne govorim da je imao i više nego dovoljno razloga za prekinuti borbu.

 

Glavni program je malo podbacio, po meni smo imali 1 vrhunsku borbu, 2 dosadne borbe, 2 jako brza submissiona i 1 malo sporiji tako da tu nismo previše akcije vidjeli, ali svaka čast pobjednicima njima je i cilj što brže završiti borbu uz minimalnu štetu.

 

Za 7 dana novi event, mislim da bi trebao bez puno muke nadmašiti ovaj.

Mitohondri ned 31.10.2021 20:27
mzopg kaže...

Solidan event, očekivao sam i više.

 

Borba večeri definitivno Yan - Sandhagen. Izvrsna borba, jedan i drugi su imali svoje trenutke i bilo je dosta gusto, posebno nakon prve dvije runde.

 

Uvodni program jako čudno suđenje borbe dos Santos vs Saint Denis, sudac kao da je bio pod prevelikim pritiskom i donosio je jako čudne odluke, oduzet poen gotovo bez razloga, na inzistiranje borca da ne vidi na lijevo oko sudac uopće ne zove doktora već sudi nastavak borbe, da ne govorim da je imao i više nego dovoljno razloga za prekinuti borbu.

 

Glavni program je malo podbacio, po meni smo imali 1 vrhunsku borbu, 2 dosadne borbe, 2 jako brza submissiona i 1 malo sporiji tako da tu nismo previše akcije vidjeli, ali svaka čast pobjednicima njima je i cilj što brže završiti borbu uz minimalnu štetu.

 

Za 7 dana novi event, mislim da bi trebao bez puno muke nadmašiti ovaj.

 slazem se s tvojim osvrtom, s time sto osobno vise volim grappling borbe i submission finishere, iako su bili jako brzi, osim Glovera

 

cini mi se da ce ljubitelji dobre sore sljedeci viked vise uzivati, imamo 3 borbe gdje su uglavnom protivnici koji preferiraju stand up i udaranje dok neko ne padne 

m77 pon 1.11.2021 00:47

Meni Chimaev izgleda kao goat u nastajanju...ok, dosadašnji protivnici nisu bili svjetski vrh, ali svejedno lakoća kojom dominira i osjećaj da može završiti borbu kad god poželi je zastrašujuća...i drugi su borci znali dominirati, ali ne na način da svakog protivnika učine da izgleda kao 12-godišnje dijete koje nemože lansirati niti jedan udarac.

mzopg pon 1.11.2021 23:30
loky4i4 kaže...

Bravo za Teixeira-u, ali koliko je loša kategorija kad je čovjek od 42g prvak 

 Ne bi ja baš toliko podcjenjivao Glovera, bez obzira na njegove godine to je borac koji u gotovo 20 godina karijere ima 7 poraza, u zadnjih 15 godina svega 5 poraza i to od top boraca (Anderson, Johnson, Gustafsson, Jones i Davis) od tih 5 poraza 3 su otišla do sudačke odluke. Sad je u nizu od 6 pobjeda, a od 2006 do 2014 je nanizao 20 pobjeda i niz mu je zaustavio tadašnji prvak Jones. Impresivno.

 

Ovo je bila borba u kojoj nisam navijao za niti jednog borca jer su mi jedan i drugi iznimno simpatični i korektni borci koji su pokazali kako se respektira protivnika, u ringu odradi posao, a van njega ponaša normalno i za svaki uzor. Na kraju mi je drago da je Glover uzeo pojas i zasluženo osjetio tu top nagradu jer mu je ovo vjerojatno bila zadnja prilika za napad na pojas. Blachowicz je isto imao zanimljiv put i priču i može biti zadovoljan postignutim, vratio se iz ponora (prvih 6 borbi je imao omjer 2-4) i uzeo pojas.

 

Na presici se pridružio proslavi Gloverovog rođendana i zapjevao Happy Birthday, a dan kasnije mu je donio i poklon. Respekt. 

mmafan čet 4.11.2021 11:55

Ekipa, gdje ste? Dijele nas još 2 dana   do UFC 268. Odlične borbe nas čekaju. Večeras presica, i to će biti zanimljivo. Najviše me zanima glavna borba, i imam osjećaj da bi Covington mogao iznenaditi.

mzopg pet 5.11.2021 12:15
volegradele kaže...
ekstra odvratan lik taj Convigton..nadam se sa ce ga Usman usutkat for good ovaj put!

Jedva cekam nedjelju ujutro da pogledam cili main card!

 Odličan borac, ali kao osoba ostavlja jako loš dojam. Poput McGregora često prelazi granicu nekakvog trash talka i dovodi to sve na jako niski nivo. Gospodski mu je Usman odgovorio na zadnjem sučeljavanju. 

Timo pet 5.11.2021 13:33

to mu je gluma samo, nije ni blizu takva osoba

 

namjerno je postao takav, UFC mu je umalo otkazao ugovor, jer nije privlacio PPV brojke, pa je okrenuo pricu i postao ljiga, i upalilo je i sad ne izlazi iz uloge ni malo

 

pa pogle koji hype je oko njegovih borbi od kada je takav

 

Sonnen mu je kucni prijatelj od malena i on mu je savjetovao da napravi tako nesto samo da ostane u UFC-u 

 

ne zaboravite da je to sve samo show, i da su svi oni tamo samo zbog para, od kad je GSP podigao UFC i otisao, prestalo je to biti ista osim masine za stancanje novaca, sto nije uopce lose 

 

UFC danas je bolji nego ikad prije i samo raste, pa i zbog takvih kao Connor i Colby

mzopg pet 5.11.2021 15:30
Timo kaže...

to mu je gluma samo, nije ni blizu takva osoba

 

namjerno je postao takav, UFC mu je umalo otkazao ugovor, jer nije privlacio PPV brojke, pa je okrenuo pricu i postao ljiga, i upalilo je i sad ne izlazi iz uloge ni malo

 

pa pogle koji hype je oko njegovih borbi od kada je takav

 

Sonnen mu je kucni prijatelj od malena i on mu je savjetovao da napravi tako nesto samo da ostane u UFC-u 

 

ne zaboravite da je to sve samo show, i da su svi oni tamo samo zbog para, od kad je GSP podigao UFC i otisao, prestalo je to biti ista osim masine za stancanje novaca, sto nije uopce lose 

 

UFC danas je bolji nego ikad prije i samo raste, pa i zbog takvih kao Connor i Colby

Sve je to meni jasno, klasični Hollywoodski scenarij, moramo imati dobre i loše momke tako da se stvara antagonizam, ljude hajpa i podiže gledanost. Te borbe gledaju i ljudi koji nisu fanovi jednog ili drugog borca, ali ne mogu smisliti jednog od njih. Međutim uvjeren sam da malo tko tko je inače po prirodi korektan i moralan može odjednom postati seronja, to je jednostavno kontra tvog karaktera.

 

Colby sere po svima i po ljudimo koje uopće ne treba spominjati da bi podizao svoju "popularnost", on to radi jer njemu to godi, našao se u toj ulozi i ona mu nije odbojna. Sonnen je znao pizditi, ali ne sjećam se da je to bilo ovako jadno vrijeđanje kao što sada radi ovaj dvojac. Conor se okolo ljudima prijeti smrću, napada starce po pubovima, DJeve po diskotekama... kakve to više ima veze sa UFC-om? On se više vjerojatno neće niti boriti, što znači da je on jednostavno kao osoba loš.

 

Mislim da je UFC prvenstveno dobar radi svoje vrhunske organizacije. Ova dvojica se bore jednom godišnje, a vrijeme brzo leti. UFC je na kraju krajeva licemjeran, jer će kazniti sportaša koji mu ne donosi gledanost, ali radi iste stvari neće kazniti onog koji je popularan, Jones, Conor...

 

GSP je bio i ostao gospodin i primjer sportaša, nešto što će nekima zauvijek ostati nedostižno, bez obzira na lovu koju zarađuju.

mzopg pet 5.11.2021 15:50

On Tuesday, crypto trading and payments firm Crypto.com revealed the release of the first authorized UFC nonfungible token (NFT). 

According to the news release, the UFC’s new NFT series will include digital collectibles such as fight night paintings, event posters, championship belts, fighter personas and avatars.

On Thursday, the collection of NFTs known as “UFC 268 Packs” will be made available. The upcoming bout “UFC 268: Usman vs. Covington 2” will be represented by this event’s fight posters and belt designs. The NFTs will be accessible for purchase to fans “while supplies last.”

 

https://cointelegraph.com/news/cryptocurrency-trading-platform-crypto-com-to-debut-ufc-nfts

 

https://crypto.com/nft/marketplace?search=ufc

 

Mogla bi biti dobra investicija, da ne bi za 15-20 godina rekli "eh što nisam onda kupio za šaku dolara". 

Mitohondri pet 5.11.2021 20:10

ova konferencija za novinare je bila zabavna

 

shvacam zasto ljudi ne podnose Colbya, medutim meni je stvarno zabavno gledat taj performans, lik je sve bolji i bolji pa cak i kad prelazi granice dobro ukusa za neke

 

marty juiceman, marty fake newsman

 

"I broke your jaw last fight

 

only thing you broke was your dady outta jail"

 

bas mu dobro lezi uloga tipicne americke seljacine

 

totalni shit show 

 

 

mzopg ned 7.11.2021 03:29

Kakvo otvaranje glavnog programa.  

 

Neću spojlati ne brinite.

 

1. borba - kakva rovovska bitka, ludo.

2. borba - opet dobra, prava makljaža, akcija bez prestanka.

3. borba - da nije bilo prve dvije rekao bi dobra, ovako je letvica visoko postavljena, ali isplati se pogledati i ovu. Ova dvojica izgledaju kao da su iz različitih kategorija, razlika je prevelika.

4. borba - napeto, potpuno drugačija od prve borbe, puno tehnikalija i taktiziranja.

5. borba - čeka se, bude li me za*ebavao stream mogao bi rano ujutro ostati bez TV-a. 

 

Do sada su svi borci dali doslovno sve što su mogli do zadnjeg atoma energije i izdržljivosti.