Sport

MMA (Mixed Martial Arts)

Spaz pon 22.6.2009 23:49

Evo pokrećem temu za sve ljubitelje mješanih borilačkih vještina.

Ovdje možete vodoti rasprave o UFC-u Dreamu ,Afflictionu itd....

Evo da započnem UFC 100:Lesnar vs Mir. Iako ne volim Lesnara mislim da nema šanse da ga Mir dobije

osim ako ne izvuče neko čudo kao prošli put.Inače Mir mu je napravio polugu na nozi kad je Lesnar

prvi put nastupio u UFC-u.Sad ovaj trai osvetu!A lik je pre ogoman i nevjerojatno brz za svoju

veličinu i kilažu!!!Mislim da je dosta napredovao i  ne vidim ga sljedećih nekoliko borbi da gubi....

makaweli pon 22.6.2009 23:53

Jao konačno tema krojena po mome ukusu :P. Konačno sam se i ja odlučio početi trenirati MMA, sada skupljam pare za rukavice i vreću za vježbanje kod kuće. Inače Pride ne volim gledat previše jer mi je nekako preslab turnir. Više volim gledat UFC i MMA borbe u kavezima. Quentin Rampage Jackson mi je najdraži borac, zatim Kevin Randleman i Kimbo Slice. :)

Spaz uto 23.6.2009 19:20

Ja treniram već oko dvije i pol godine....

Prvo sam kao klinac krenuo sa kickboxom pa prešao na muai thai...

a onda kad sam prvi put gledao mma puko samskroz na to LOL:-)

Inače Pride je bivša organizacija koju je prije dvije godine kupio UFC

i gotovo svi borci iz Amerike i još dosta iz drugih zemalja su prešli u UFC.

Inače Rampage se prvo borio u Prideu pa prešao u UFC...A u ringu sad imaš

Dream i Affliction a obje su Japanske organizacije...Meni je isto draži UFC zbog veće slobode u borbi.

Imam rukavice i vreću od UFC-a (naručio preko neta) sad ću si uzet grapling lutku i veliki podložak

za viježbanje....Rampage je odličan a Kimbo ima tek 3 profesionalne borbe a prije toga je bio ulični

borac i još se mora dokazati.Sad je u novoj sezoni ultimate fightera pa ćemo vidjeti....

Drago mi je da ima još lju di koji vole ovaj sport.

makaweli uto 23.6.2009 21:17
Spaz kaže...

Ja treniram već oko dvije i pol godine....

Prvo sam kao klinac krenuo sa kickboxom pa prešao na muai thai...

a onda kad sam prvi put gledao mma puko samskroz na to LOL:-)

Inače Pride je bivša organizacija koju je prije dvije godine kupio UFC

i gotovo svi borci iz Amerike i još dosta iz drugih zemalja su prešli u UFC.

Inače Rampage se prvo borio u Prideu pa prešao u UFC...A u ringu sad imaš

Dream i Affliction a obje su Japanske organizacije...Meni je isto draži UFC zbog veće slobode u borbi.

Imam rukavice i vreću od UFC-a (naručio preko neta) sad ću si uzet grapling lutku i veliki podložak

za viježbanje....Rampage je odličan a Kimbo ima tek 3 profesionalne borbe a prije toga je bio ulični

borac i još se mora dokazati.Sad je u novoj sezoni ultimate fightera pa ćemo vidjeti....

Drago mi je da ima još lju di koji vole ovaj sport.

I ja planiram sad uzet u Pro Fight Storu ili Pride Shopu uzeti MMA rukavice i kasnije vreću pa da malo vježbam i kod kuće :P

Znam da je Rampage bio u Prideu, gledao sam one borbe protiv Wanderlei Silve, njih dvojica stvarno imaju povijest i izražen rivalizam :)

Kimba sam gledao na Youtubeu kao uličnog borca, velik je snažan ali i dosta brz za svoju masu, no nije me previše impresionirao u prvim borbama u MMa-u. Puno je još toga pred njim :)

Pero Dinamit uto 23.6.2009 21:27

Uuuu eo i ja volim mma, k-1 i slično...

Ima puno odličnih boraca, ponajviše u poluteškoj klasi (205)... Shogun, Griffin, Rampage, Machida, Thiago Silva... ima ih još mnogo.

Samo da UFC100 bude odličan, da borbe ne traju dugo.

Nadam se da će Mir pobijediti Brocka, ne sviđa mi se taj medo hehe!

I da će GSP razbiti Alvesa, kao i Bisping Hendersona... Osmijeh

makaweli uto 23.6.2009 21:34
Pero Dinamit kaže...

Uuuu eo i ja volim mma, k-1 i slično...

Ima puno odličnih boraca, ponajviše u poluteškoj klasi (205)... Shogun, Griffin, Rampage, Machida, Thiago Silva... ima ih još mnogo.

Samo da UFC100 bude odličan, da borbe ne traju dugo.

Nadam se da će Mir pobijediti Brocka, ne sviđa mi se taj medo hehe!

I da će GSP razbiti Alvesa, kao i Bisping Hendersona... Osmijeh

Ta klasa je i najjača, Rampage Jackson,Machida, Randleman, Tito Ortiz, Chuck Lidell, Randy Couture , Rua, ma ima ih pun k dobrih boraca... Jedva čekam UFC 100 :) ;)

Spaz uto 23.6.2009 23:34
Pero Dinamit kaže...

Uuuu eo i ja volim mma, k-1 i slično...

Ima puno odličnih boraca, ponajviše u poluteškoj klasi (205)... Shogun, Griffin, Rampage, Machida, Thiago Silva... ima ih još mnogo.

Samo da UFC100 bude odličan, da borbe ne traju dugo.

Nadam se da će Mir pobijediti Brocka, ne sviđa mi se taj medo hehe!

I da će GSP razbiti Alvesa, kao i Bisping Hendersona... Osmijeh

Slažem se s tobom u svemu.Mislim da Lesnar nije trebao dobiti priliku za naslov jer mu je to bio tek četvrti nastup.

Navijam za Mira ali nekako mislim da će ipak Lesnar dobiti jer je jednostavno pre velik i pre jak.

Bisping vs Henderson ne bih komentirao jer su obojica dobri :Bisping je bolji u stand upu a Henderson na parteru.

Vidjet ćemo kako će to završiti.Volio ba da GSP razbije Alvesa i mislim da i hoće jer ima daleko više iskustva.....

Ali Alves stvarno nije normalan lik mlati ko blesavSmijeh

Jeli tko gledao Fedor vs Sylvia? 36 sekundi BRUTALNO!!!!!!

a tek sa Arlovskim......Arlovski praši Fedora i stjera ga u kut ovaj se odbije od ogradu a Arlovski

pokuša koljenom u skoku i na pola puta paf eto ga na podu....taj Fedor je stvarno pre dobar.....

Pero Dinamit sri 24.6.2009 10:29

Ma lud je Fedor hehe! Ali taj Sylvia je loš, sad ga je i ovaj neki bivši boksač ili neki lik zbombao za 9 sekundi hehe! A Arlovski je trenutno nezaposlen, ovi iz Afflictiona mu nisu produžili ugovor jer je i poslije Fedora još jednom nokautiran...

Ja jedva čekam da vidim Shoguna, u UFC103 mislim da se bori protiv Machide, bit će to dobra borba.

A što se tiče Brocka, taj lik nije ni na steroidima ni ništa, kaže da je već testiran preko 60 puta, još dok je bio i hrvač, zatim u kečerima i sad u UFC-u, nekada i prije i poslije borbe ga testiraju i već je lud od toga da ga stalno pitaju ta to. Snažan je jako jako ali mislim da bi ga Mir trebao dobiti ako se bude borio kao i protiv Minotaura kada ga je pobijedio tehničkim nokautom.

Danny_HR sri 24.6.2009 10:52
Spaz kaže...

Inače Pride je bivša organizacija koju je prije dvije godine kupio UFC

i gotovo svi borci iz Amerike i još dosta iz drugih zemalja su prešli u UFC.

Inače Rampage se prvo borio u Prideu pa prešao u UFC...

Pogrešno, PRIDE je propao zbog raznih malverzacija. Nikada ga nije kupio UFC. Kupili su ga ljudi koji su imali udio u tvrtki koja je posjedovala UFC.

Ljudi iz PRIDE organizacije osnovali su DREAM.

Spaz kaže...

A u ringu sad imaš

Dream i Affliction a obje su Japanske organizacije...

Affliction je Američka organizacija.

 

Spaz kaže...

Meni je isto draži UFC zbog veće slobode u borbi.

Ovo je pak relativno.

U UFC ima udaraca laktovima u DREAMU nema, ali u DREAMU ima udaraca nogom dok je protivnik na podu a u UFC nema. Čak ni koljenima u glavu. Tako da je sloboda u borbi podjednaka.

 

Pero Dinamit kaže...

Ali taj Sylvia je loš, sad ga je i ovaj neki bivši boksač ili neki lik zbombao za 9 sekundi hehe!

Sylvia definitivno nije loš. On je legenda UFC-a. A ovaj "neki" lik je bivši legendarni prvak u teškoj kategoriji. Da bilo koga onako udari nebi taj ostao na nogama.

 

 

Pero Dinamit kaže...

A što se tiče Brocka, taj lik nije ni na steroidima ni ništa, kaže da je već testiran preko 60 puta, još dok je bio i hrvač, zatim u kečerima i sad u UFC-u, nekada i prije i poslije borbe ga testiraju i već je lud od toga da ga stalno pitaju ta to. Snažan je jako jako ali mislim da bi ga Mir trebao dobiti ako se bude borio kao i protiv Minotaura kada ga je pobijedio tehničkim nokautom.


Slažem se da je Mir favorit za ovo. Mir je kultni borac, dok je Brock još neiskusan. Vidjeti ćemo, ali vjerujem da će ovo biti dobar meč.

 

 

Inače obožavam MMA, stalno pratim sve organizacije i definitivno vidim ovo kao borilački sport sa najvećom popularnošću trenutno.

Stimulans sri 24.6.2009 11:20
Spaz kaže...

a tek sa Arlovskim......Arlovski praši Fedora i stjera ga u kut ovaj se odbije od ogradu a Arlovski

pokuša koljenom u skoku i na pola puta paf eto ga na podu....taj Fedor je stvarno pre dobar.....

Zaintrigirala me ta borba pa sam ju morao pogledat (Knockout). Strašan udarac! Takvi su mi najbolji! Ono pomisliš WTF! Toliko su udarci brzi da se gotovo i ne vide. Sva sreća pa slow motion malo izvlači stvar.

 

Nego jel imate još dobrih mečeva za preporučiti? (Volim gledati borbe ali sad kad bi tražio pitaj boga na kakve bi sve naletio).

makaweli pet 26.6.2009 00:13
Spaz kaže...

jeli tko gledao ženski mma?Gina Carani nevjerojatno!!!!!!!!!!!

Žemska je bomba a mlati ko blesava!!!!

LOL, ev taman gledam, iss nije normalna ženska :D :D

Danny_HR pet 26.6.2009 10:56
Spaz kaže...

jeli tko gledao ženski mma?Gina Carani nevjerojatno!!!!!!!!!!!

Žemska je bomba a mlati ko blesava!!!!


Dobra je dobra...

 

I u borbi i ovako...

 

:)

 

Gledao sam dva tri meča i stvarno je ok. :)

 

 

Sljedeći joj je meč protiv Christine Cyborg Santos.

 

To će bit moćan meč.

 

Danny_HR sri 1.7.2009 08:27

Jel gledao netko Sappa i Lashleya?

Dobra kratka borba.
Jadan Bob je opet dobio po njonji. Ovaj Lashley je furija je*o te. Stvarno je pametan i dobar borac. Ima svijetlu budućnost po meni budući da je relativno nov u ovom sportu.

A Pedro Rizzo i Yvel... WOW kakav knock out!!!

(inače, obje borbe su odrađene na eventu koji se zvao Ultimate Chaos, pa pronađite i pogledajte ako vas zanima)

Stimulans čet 2.7.2009 01:44

Rizzo vs Yvel - strašan meč! Obožavam takve situacije kad borac pop*zdi u parteru, i onako isfrustriran dobije priliku u stand-up borbi te krene svom žestinom na protivnika. Jedan od jačih završetaka koje sam vidio. A za Sappa što reć? Previše mase za taj sport (kao i Hong Man Choi) - ogromni ljudi ne mogu biti toliko brzi a to je često ključ uspjeha...

 

Eto da potkrijepim ovo zadnje...

 

Bob Sapp V Hong Man Choi - obavezno pogledati borbu.

 

To je meni više izgledalo kao bok u teškoj kategoriji i to u zadnjoj rundi a ova dvojica gorostasa su lipsala već u prvoj rundi (posebice zadnja minuta). Ma... jedan veliki LOL i ništa više.

Spaz pet 10.7.2009 11:56

Baš pogledao na cagepotato i potrgao sam se od smjeha kad sam gledao intervju sa Rampage Jacksonom.

Lik je lud 100 gradi!!!!!!!Pogledajte kako šuta novinara jer je izgubio s njegovim likom u igri ufc 2009....

makaweli pet 10.7.2009 11:58
Spaz kaže...

Baš pogledao na cagepotato i potrgao sam se od smjeha kad sam gledao intervju sa Rampage Jacksonom.

Lik je lud 100 gradi!!!!!!!Pogledajte kako šuta novinara jer je izgubio s njegovim likom u igri ufc 2009....

Haahha.. joj Rampage mi je jedan od najdražih boraca :) U svim sportovima volim jake i eksplozivne likove,a on je tu vrh! :) Koji kralj :)

Majko mila pogledajte ovo!!

Spaz pet 10.7.2009 14:02

Pre bolesno!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baš sam tražio i nikad nisam našao nekoga da prakticira capoeiru u mma...

Hvala na linku.....Odličan knockout!!!!!!!!!!!!!!