Sport

Manchester City FC

Hojs uto 22.5.2012 14:41

Otvaram ovu temu za sve navijače i simpatizere građana u koje i sam spadam još tamo od 2003.!

 

Klub je 3 puta bio prvak, te isto toliko puta viceprvak PL.

U svojoj riznici također posjeduje 5 trofeja FA kupa te trofej Kupa pobjednika kupova.

Tu je još i 10-ak ostalih trofeja.

Hojs uto 22.5.2012 15:11
cecenac kaže...

Sretno sa nalaženjem drugog navijača u hrvatskoj ;)

Iskreno se nadam da će se naći koji navijač MCFC-a da nije počeo navijat otkad su arapi kupili klub.

domba_Os pon 28.5.2012 18:57
Absu kaže...

Vidim imaš od Irelanda majicu, posebno mi je žao bilo što su ga prodali u Villu nakon sjajne 08/09 sezone, 09/10 je grijao klupu pod Manciniem.

Je i meni je žao, imao je odličnu sezonu, i ako se ne varam bio je proglašen najboljim igračem Cityja te sezone. [Baš sam u to vrijeme i bio na zadnjoj domacinskoj tekmi sezona 2007/2008 u Manchesteru protiv Fulhama kad je zavukao golčinu (iako su popušili 2:3 na kraju, vrijedilo je otić :D)] Ali je onda i pao u igri, i nekak se izgubio, da bi na kraju i bio izostavljan iz prvih 11 i konačno prodan :(

Hojs kaže...

Odlično :D. Mogo bi i ja svoje uslikat pa stavim. Inače uskoro planiram obnoviti kolekciju dresova MCFC-a. Ti svoje naručuješ izvana ili?

Samo daj, slikaj :D .. Da sve sam skoro naručivao, neke s ebaya, al većinu sa njihovog službenog shopa (al su me bome oderali na carini svaki put), a nešto sam i kupio tamo kad sam bio.

 

 

 

Zadnjih 5 min

http://www.youtube.com/watch?v=DbymrXHDyIA&feature=related

Pobjedonosni gol

http://www.youtube.com/watch?v=_gDgIKEi8lM

Neki mix video

http://www.youtube.com/watch?v=_84PP23pDl4

Najsvečanji trenutak

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Dsr07ds1JIQ

 

HP4520s pon 28.5.2012 19:20

cestitke cityu , i cestitke meni sto sam taj dan uzivo igrao da ce biti vise od 4,5 gola i uz to i jos 1 par sa 20 kn dosao na 180 {#} , bila je jako lijepa utakmica, sljedece sezone dobivamo jos jedan odlican i dostojan klub za ligu prvaka!

nul-3 pon 28.5.2012 22:21

Možda nisam tolko vjeran navijač kao Domba, ali sam takođe fan.

 

Bodrio sam ih do kraja ove sezone, ekipa je stvarno fantastična. Malo ovaj Balotelli nervira, no dobar je igrač.

 

Neka ima i nas na forumu. :D Nadam se da će biti bolje ove godine u europskim ligama

 

{#}

 

  

Evo nekakav grb našeg comunitya :D

Hojs uto 29.5.2012 07:21

Skupljamo se polako, lijepo :). Inače da se nadovežem na Irelanda, odličan igrač. Nažalost nije se snašao u Villi. Za one koji ne znaju ovu polusezonu prove na posudbi u Newcastle-u, a i za njih je samo dvaput ušao s klupe.

 

edit: kad već spominješ community, ako nas se skupi malo više mogli bi nekakav forum/site napravit pošto vidim da gotovo svi veliki klubovi imaju balkan fan forum.

domba_Os sub 2.6.2012 08:50
Hojs kaže...

Manchester City je zainteresiran za Van Persiea i Ramireza : klik i klik.

Inače Mancini je izjavio da neće dovesti Cavanija zbog njegove cijene naspram Van Persiea.

Ma joj brate, rano mi je za čitat išta. Šarafit će o ""transferima"" cijelo ljeto kontam , a priznajem transfer tek  kad vidim na službenom sajtu. Ono što sam čitao za Džeksona me rastužuje žešće, jer bi pun k htio da ostane, i da dobija puuuno vecu minutažu neg do sad, al ne , talijan gura telija i moš se je... (nadam se da je riječ o glasinama) Inače mi je mancicni za k trener, i ne volim ga al šta moš rec kad je uzeo naslov nakon 44 god, tak da ne znam ko ce ga sad otjerat (iako vjerujem da bi i treneri manjih imena, pa čak i npr kidd i platt isto uzeli naslov da vode city) ... Mislim da je ovo što City sad ima sasvim dovoljno, i previše (šta ce ti veci dokaz nego sam naslov, i to bez teveza skoro pol sezone), i da ne treba razvodnjavat ekipu, imaju sve, čak treba i neke repove riješit.

Mislim znaš i sam :

[ja bi sve ove ** ladno vanka i eventalno doveo još jednog stopera koji melje u rangu kompanyja za 5-10 mil i ćao :D ]

Hojs sub 2.6.2012 09:17
domba_Os kaže...

 

Slažem se potpuno sa ovim za Mancinija. Što se tiće razvodnjavanja kadra, u biti se slažem, ali bih eventualno ostavio Balotellija i Savića (najradije bi ih poslao na posudbu iako bi sa Balotellijem to teže išlo). Dao bih Balotelliju priliku još ove sezone jer igrački je odličan, ali mentalno nažalost ne baš. U slučaju da Džeko ode nebi bilo loše dovesti RVP-a ili nekog takvog te malo pojačati obranu, najviše 1-3 igrača. Također bih se rješio barem jednog ako ne i više od ova 4 golmana.

 

domba_Os uto 14.8.2012 22:41

Šta je ovo .. nema me 2 tjedna i ništ se ne piše :DD ..

 

 ... Novi trofej ljudi > Community Shield  (Vs Chelsea, 3:2 , yaya, tevez, nasri)

 ... Novi igrač >>>  Jack Rodwell

... nije loše , lijepo, lijepo

Hojs čet 16.8.2012 13:20

Išo sam ja 2 puta osvježit temu i napišem velik post pun slika i uvijek mi izbacuje error html neki, ne mogu slike stavit pa izgubio živce :D. Odlično ovo za CS, bio sam malo skeptičan kad sam vidio Rumunja na golu. Inače, mislim da je ovaj Rodwell odličan igrač samo da dobije priliku kod Mancinija.

domba_Os pet 31.8.2012 14:58

OUT
Vladimir Weiss             (ManC to Pescara)

Owen Hargreaves       (released)

Stuart Taylor               (ManC to Reading)

Wayne Bridge             (ManC to Brighton - loan)

Emmanuel Adebayor   (ManC to Spurs)
Adam Johnson            (ManC to S’land

Nigel De Jong             (ManC to AC Milan)

Santa Cruz                 (ManC to Malaga - loan)

Dedryck Boyata          (ManC to Twnte - loan)

 

IN

Jack Rodwell             (Everton to ManC)

Scott Sinclair            (Swansea to ManC) 

Maicon                   (Inter to ManC)

Matija Nastasić        (Fiorentina to ManC)

Javi Garcia                 (Benfica to ManC)

 

Inače, De jong mi je uvijek bio drag zbog svoje požrtvovnosti i borbenosti , želim mu sve najbolje u novom klubu i hvala mu za sve što je napravio u ManC!

Video > Farewell Nigel   ooooh, when De Jong goes sliding in ...... :DD

domba_Os sri 5.9.2012 15:22

Objavljen popis igrača za Ligu Prvaka:

 

Goalkeepers

Joe Hart, Costel Pantilimon, Eirik Holmen Johansen

 

Defenders

Micah Richards, Maicon, Vincent Kompany, Pablo Zabaleta, Joleon Lescott, Gael Clichy, Matija Nastasic,  Aleksandar Kolarov

 

Midfielders

James Milner, Samir Nasri, Javi Garcia, Jack Rodwell, Gareth Barry, David Silva, Yaya Toure, Scott Sinclair

 

Strikers

Edin Dzeko, Sergio Aguero, Carlos Tevez, Mario Balotelli, John Guidetti

Hojs pet 14.9.2012 08:40

Predstavljen je projekt CFA odnosno City football academy. Izgleda fantastično, KLIK 

Inače broj MCFC fanova na facebooku je prešao 3 miliona, zanimljivo, kada sam ja ''lajkao'' bilo ih oko 20 000, šta trojefi i pare rade {#}

cecenac pet 18.1.2013 10:26
Hojs kaže...

Predstavljen je projekt CFA odnosno City football academy. Izgleda fantastično, KLIK 

Inače broj MCFC fanova na facebooku je prešao 3 miliona, zanimljivo, kada sam ja ''lajkao'' bilo ih oko 20 000, šta trojefi i pare rade {#}

Indestructible pet 8.2.2013 22:18
Hojs kaže...

Predstavljen je projekt CFA odnosno City football academy. Izgleda fantastično, KLIK 

Inače broj MCFC fanova na facebooku je prešao 3 miliona, zanimljivo, kada sam ja ''lajkao'' bilo ih oko 20 000, šta trojefi i pare rade {#}

pa niko ne moze na startu imati milione fanova