Sport

Kutak za ljubitelje Formule 1

GranDaddo pon 6.2.2023 15:55

S obzirom da je livery drukčiji samo u nekim detaljima sponzora, ima li koristi od ovih season kick offa? 

RB, Williams... bezveze. 

 

Jel to Ford jeftino kupio Hondin know-how preko RB?

 

Znam da timove ne možeš natjerati da prikažu bolide s kojima će se pojaviti na treninzima, kao što je recimo Mercedes napravi opet onakvu promjenu prošle godine, ili da timovi prikažu samo 3d rendere ili ulože par sto "baksa" na novu foliju... Ne vidim poantu za fanove. 

miki_the_pirat sub 11.2.2023 17:02
Doktor Rambaudi kaže...
Di uzimate F1 pro ? I po kojoj cijeni ?

https://f1tv.formula1.com/
8€ mjesečno, ili 65€ godišnje ali obično bude i neki popust za godišnju pretplatu prije početka sezone.

x18x05x kaže...
Doktor Rambaudi kaže...
Di uzimate F1 pro ? I po kojoj cijeni ?

 Ja bi uzeo da je dostupno u DE. 

 Zar nije?

x18x05x sub 11.2.2023 17:41
miki_the_pirat kaže...
Doktor Rambaudi kaže...
Di uzimate F1 pro ? I po kojoj cijeni ?

https://f1tv.formula1.com/
8€ mjesečno, ili 65€ godišnje ali obično bude i neki popust za godišnju pretplatu prije početka sezone.

x18x05x kaže...
Doktor Rambaudi kaže...
Di uzimate F1 pro ? I po kojoj cijeni ?

 Ja bi uzeo da je dostupno u DE. 

 Zar nije?

 Nije dostupno za DE. Glupost na kvadrat. 

loky4i4 sub 11.2.2023 18:14
itomic009 kaže...


8€ mjesečno, ili 65€ godišnje ali obično bude i neki popust za godišnju pretplatu prije početka sezone.

 Ajd javite u temi ako naletite na neki popust. 

 sad je 52eura preko mobilne app, ali ja još čekam možda bude veći popust

kratos091 sub 11.2.2023 20:25

A ne znam, ja sam nekako navikao na domaće komentatore. Iako da, nisu neki, pogotovo onaj glavni... Srpski su mi bili puno bolji, dok sam gledao preko  liste.

Imaš na čemu god. Ja imam na LG TV-u (WebOs), ima aplikacija za mob, može se i na kompu gledati.

x18x05x sub 11.2.2023 20:36
kratos091 kaže...

A ne znam, ja sam nekako navikao na domaće komentatore. Iako da, nisu neki, pogotovo onaj glavni... Srpski su mi bili puno bolji, dok sam gledao preko  liste.

Imaš na čemu god. Ja imam na LG TV-u (WebOs), ima aplikacija za mob, može se i na kompu gledati.

 Pogledao baš maloprije. Za dijasporu je Nettv Plus. Ok app ali kvaliteta kanala je dosta loša i naravno da nema SK 4K.

Grozni_Zabac sub 11.2.2023 21:25
miki_the_pirat kaže...

Ne mili mi se gledati na mute... ako me razumiješ.

 Hahaha, zena i ja imamo pracenje koliko ce gluposti u minuti izgovoriti, koliko ce biti najduza zakasnjela reakcija na nesto... Ima i to neku svoju car

miki_the_pirat sub 11.2.2023 22:14

To (nekako) uglavnom uspijem izignorirati... ali me veseli kad gutaju knedle i smišljaju izgovore za hamdiju... nešto kao ovaj post iznad tvoga... nađeš neka zadovoljstva i u stvarima koje te nerviraju.

lange sub 11.2.2023 23:29
Korny1603987 kaže...

Kao osoba koja baš i ne voli Lewisa i njegove propagande nije i milo gledati britanski prijenos. Nešto će biti u domaćem obliku.

 Sto je i normalno da ga britanci hvale.

Sta je napravio napravio je i skidam mu kapu.ako mozda osvoji titulu to je onda TO.

Al mislim da tesko.GR je dobar kao i noris,max,leclerc..

Ipak,godine cine svoje

loky4i4 sub 11.2.2023 23:44
lange kaže...

 Sto je i normalno da ga britanci hvale.

 baš to, ne znam šta tu ljudima nije jasno, da mi imamo svog vozača ili srbi, baš me zanima kak bi onda komentirali (naravno pod uvjetom da je dobar, inače ide pljuvačina)

Korny1603987 ned 12.2.2023 10:53

Svi koji podržavaju britance da guraju i promiču svoga, kao Isusa koji hoda po vodi, moraju shvatiti da ovdje ne komentiram za nekoga tko okrene na britanske kanale i gleda svijet iz kuta Britanaca.

Ovdje pričamo o čovjeku koji kupi originalni F1 paket izravno od FIAe i onda dobije copy paste čistog britanskog skysporta gdje se sve što tvrde britanski stihoklepci smatra nepobitnom činjenicom.

 

Znači međunarodni ljubitelj formule 1 plati da mu britanci bacaju bureke u oči. Gledate i slušate kako su britanski vozači uvijek "dark horses", uvijek žrtve koji su se uzdignuli kao feniks, a ako je kojim slučajem Ferrari brzi onda je to zato što su talijanski prevranti, a ako su spori onda su talijanski klauni. Njemci su dobri dok britanci dobijaju utrke s Mercedesovim motorom, ali inače Schumacher je najgora ljiga svih vremena, a Vettel je simpatičan dok gubi od Isusa Viteza.

 

Ako Vitez izbaci nekog iz utrke to je zato što je tradicionalni britanski kelt, ratnik, koji se nikada ne predaje, a ako Max napravi isto to je zato što je mlad, neobrazovan, što smrdi i zato što mu je tata "woman beater"".

Naravno i Schumacher nikada nije bio toliko dobar, bio je njemački gad koji nije bio sportaš i koji je bio grub prema njihovima naivnim mimozama, a još k tome vozio je Ferrari na čijoj strani je FIA uvijek. S druge strane njihov pulen Vitez Isus vozi za mali Mercedes, njegov tata je radio 2 visoko plaćena posla da može sinu kupiti kartinge, i FIA je na svakom koraku bila protiv Mercedesa. Tužna priča na koju svaki britanski gledatelj rida suze, ali je pomalo nepošteno međunarodne ljubitelje Formule 1 izlagati tim britanskim bljuvotinama.

robogo ned 12.2.2023 11:05
kratos091 kaže...
Sto ima posebno na F1 pro?

Eon je 7€ i ima 4K stream.

EON ima 4K stream OSIM ako je u tijeku npr. neki teniski meč ili nogometna utakmica pri čemu prebace F1 stream na neki od drugih SK kanala, svaki tjedan drugi kanal. Nekad ne prenose slobodne treninge, nekad ne prenose kvalifikacije.

 

Jedan od komentatora (nisam se potrudio zapamtiti mu ime) ima toliko otrcanih i istih fraza da kolega i ja imamo F1 drinking game - npr. svaki puta kada za Leclerca kaže "Monegažanin", pijemo rakiju. Ako se Leclerc ne razbije i ima dobar bolid u zadanoj utrci, napijem se u roku od sat vremena.

 

Nije ni F1 TV neka sreća, pročitao sam hrpu komentara prošle sezone da je bilo pun klinac problema sa streamovima + nije bilo moguće castati video nigdje.