Sport

Kutak za ljubitelje Formule 1

Snoozly sub 4.12.2021 19:08

Kakav krug Maxa, išao je na sve ili ništa, imao bi minimalno 0,3 sekunde prednosti da je završio krug. Ovako se mora nadati da nema nikakvih oštećenja na bolidu i da će moći s 3. mjesta završiti barem 2. sutra. 

robogo sub 4.12.2021 19:08

Taj posljednji krug je bio nešto za povijest, strašno kako je letio po stazi. Ali otišao je malo predaleko, dovoljno da ne uspije izvući bolid iz zavoja.

Strava od kruga.

AFARON sub 4.12.2021 20:06
robogo kaže...
Taj posljednji krug je bio nešto za povijest, strašno kako je letio po stazi. Ali otišao je malo predalekl, dovoljno da ne uspije izvući bolid iz zavoja.


 

Da, za povijest glupe vožnje. Pa vidio si u ranijem zavoju je jedva za centimetar izbjegao zid. Svatko može pushati tako ali rizik je preveliki, odnosno potencijalni benefit (prvo vs drugo mjesto) je daleko manjeg utjecaja na ishod trke nego potencijalni gubitak (udaranje u zid).

 

Popustio je pod pritiskom, ali ajde niko nije savrsen..

AFARON sub 4.12.2021 20:16
Joe Cooker kaže...

Ako mu je otisao upravljac sto se zna dogoditi u ovakvim situacijama dobiva se 5 grid penalty, nadam se da je sve u redu.

 

Mjenjač, ne upravljač.

RuskeGTT sub 4.12.2021 20:37

srce mi htjelo izac iz prsa dok sam gledao maxov krug...i onda PAF...kakav krug je bio...ako se ne varam vidio sam 0.4 prije zadnjeg zavoja da mu pise na displayu

da li se zna dal mu otisla getriba?

i zasto mislite da mu propalo sve? pa ako nastavi pokazivat brzinu i u trci, ne vidim nekog veceg problema, osim naravno zidova, ali svatko moze u trci napraviti gresku i zavrsiti u zidu

leclerc je odvozio junacki nakon sta se zasio u fp3

koje su kazne i kome sve odredene vec prije Q?

Joe Cooker sub 4.12.2021 20:43
AFARON kaže...
Joe Cooker kaže...

Ako mu je otisao upravljac sto se zna dogoditi u ovakvim situacijama dobiva se 5 grid penalty, nadam se da je sve u redu.

 

Mjenjač, ne upravljač.

Ma da u pravu si, gearbox a ne sw, nego prednji kotac mu je zablokirao bas cudno, dodao je malo gasa da pokusa izvuci se, nije islo ahh  steta.

Joe Cooker sub 4.12.2021 20:54
Chico12 kaže...

Pitanje je da li Verstappen sutra može držati tempo sa Hamiltonom na tvrdim gumama?

Krecu sa medium, pitanje je kakva ce biti taktika i undercut i koje gume se budu koristile, Mercedes je brzi na tvrdima, na medium bas i ne na ovoj Jeddah stazi.

Prte sub 4.12.2021 21:53
RuskeGTT kaže...

neki stream? sportsurge nema nikakav...prvi put vidim da je prazno pod formula 1...

 Idi na sportsurge .club

I meni je bilo prazno na sportsurge .net

 

Maddog_HR sub 4.12.2021 22:34

Da nije vozio pretjerano agresivno ne bi se zabio. Ali kod njega najcesce nema taktike. Zrtva je svoje nezrelosti i niceg drugog.

Iako ne mislim da ce imati veliki utjecaj na rezultat utrke...naravno ako ne bude sudara, izlijetanja i slicnog. Lako Max moze na 2. cak i prvo mjesto.

JohnnyBlaze ned 5.12.2021 14:46

Kome trebaju one staze gdje mozes izletit 20m pokraj i vratit se normalno? Tako moze i moja baba vozit. Treba stavit pijesak okolo ili ovako da to mora tehnicki bit savrseno. Ipak oni voze f1, a ne karting utrke i tu su zato sto su najbolji. 

Valentin17 ned 5.12.2021 15:04
Ayre kaže...

Prvo prouči što se desilo sa žutim zastavama i Mazepinom.

Za Lewisa sam pogledao, tu je sve čisto. Ali ovo za Bottasa ne kužim nikako, čak nisu ni istraživali incident.