Sport

Kutak za ljubitelje Formule 1

viksaur ned 24.10.2021 23:56
formula1live kaže...

Solidna utrka, ali režiser je danas bio katastrofa. Toliko pretjecanja i on ih više od pola ne pokaže, niti u snimci

Po meni režiser je danas bio više nego solidan, bazirao se ne samo na borbi za prvo mjesto nego je prikazivao i borbu u sredini i na dnu poredka. Šta je po meni vrh za razliku od predhodnih sezona gdje bi se većinom pratila samo borba za prvo mjesto i tu i tamo ubačena koja snimka pretjecanja/borbe.

Maddog_HR pon 25.10.2021 08:10

Odlicna utrka overall.

Super voznja Hamiltona, ali ga je opet strateg zajebao. Ne znam zasto nisu pokrivali i isli odmah sljedeci krug nakon Maxa u box.

A i jos jednom je pokazao da je velik vozac, u interviewu je prvo cestitao Maxu na pobjedi.

I opet agresivan potez Maxa na startu sa guranjem Hamiltona van, samo mu se odbilo od glavu jer je izgubio mjesto.

Valentin17 pon 25.10.2021 10:22

Meni je bilo baš zanimljivo vidjeti borbe Ferrarijevih, Mclarenovih vozača, borbu sa strategijom za prvo mjesto,

Lewisovo hvatanje Maxa na kraju, borbe Alonsa, Raikonnena, Vettela pa čak i Bottasa.

Po meni mrak utrka, ali ljudi se razlikuju pa tako se razlikuju i mišljenja.

Maddog_HR pon 25.10.2021 10:29

Slažem se, super utrka, hrpa pretjecanja - odlican fight McLarena i Ferrarija, Alpina i Alfe. Opet odlična vožnja Vettela.

 

I Hamiltonova voznja do krajnjih granica da stigne Maxa, 2 puta.

 

Ja sam uživao, sad vec tradicionalno je COTA jedna od atraktivnijih utrka, sa hrpom pretjecanja i fightova.

RuskeGTT pon 25.10.2021 17:57

nabijem fino nak. ove kasno vecernje utrke...subotu u 23 jedva docekao budan Q, zaspao nakon Q1...a jucer spremno docekao utrku, zaspao nakon mozda 30 krugova...

ne od dosade, stvarno je bila ok utrka do tad, staza mi predobra...nego jednostavno zamor nakon cijelodnevnog rada...

radije pogledam highlightse navecer, nego cijelu utrku ostat budan je nemoguce...

Envy pon 25.10.2021 18:42
Envy kaže...
Dardevil kaže...

Max nam je malo nervozan, izgleda 

Opustit će se kada sutra razense Mercedes, izgleda  

Rekao sam vam. Upravo pogledao utrku, jer sinoć nisam mogao zbog toga što sam kasno došao kući a i nisam niti znao rezultat.

Komentatori su očajni. 

AFARON pon 25.10.2021 18:49
Envy kaže...
Envy kaže...
Dardevil kaže...

Max nam je malo nervozan, izgleda 

Opustit će se kada sutra razense Mercedes, izgleda  

Rekao sam vam. Upravo pogledao utrku, jer sinoć nisam mogao zbog toga što sam kasno došao kući a i nisam niti znao rezultat.

Komentatori su očajni. 

 

Ranzijeo ga je tako što je molio boga da utrka što prije završi dok nije izgubio poziciju.

RuskeGTT pon 25.10.2021 19:56
Del_Boy97 kaže...

jebote pa ti si vječno nesretan, samo žugaš ko žena neka

 o cemu ti? samo sam se pozalio na kasni termin utrke posto mi zao sta sam zaspao oba dana, a bilo zanimljivo...

ivanoile pon 25.10.2021 20:13
AFARON kaže...

Rekao sam vam. Upravo pogledao utrku, jer sinoć nisam mogao zbog toga što sam kasno došao kući a i nisam niti znao rezultat.

Komentatori su očajni. 

 

Ranzijeo ga je tako što je molio boga da utrka što prije završi dok nije izgubio poziciju.

 A Hamilton nije znao koliko krugova se vozi? Pricas kao da je utrka zavrsila 5 krugova ranije zbog Maxa. Mercedes je tocno znao da ima 56 krugova, njihova je krivica sto su opet napravili stratesku gresku. A Max sa svojim godinama pokazuje apsolutnu zrelost, s obzirom na pritisak koji nosi sa 24 godine.

 

 

 

AFARON pon 25.10.2021 21:33
ivanoile kaže...
AFARON kaže...

Rekao sam vam. Upravo pogledao utrku, jer sinoć nisam mogao zbog toga što sam kasno došao kući a i nisam niti znao rezultat.

Komentatori su očajni. 

 

Ranzijeo ga je tako što je molio boga da utrka što prije završi dok nije izgubio poziciju.

 A Hamilton nije znao koliko krugova se vozi? Pricas kao da je utrka zavrsila 5 krugova ranije zbog Maxa. Mercedes je tocno znao da ima 56 krugova, njihova je krivica sto su opet napravili stratesku gresku. A Max sa svojim godinama pokazuje apsolutnu zrelost, s obzirom na pritisak koji nosi sa 24 godine.

 

 

 

 Naravno, samo sam komentirao "raznijeo ga" opis.

Gnjavator uto 26.10.2021 09:18
ivanoile kaže...
AFARON kaže...

Rekao sam vam. Upravo pogledao utrku, jer sinoć nisam mogao zbog toga što sam kasno došao kući a i nisam niti znao rezultat.

Komentatori su očajni. 

 

Ranzijeo ga je tako što je molio boga da utrka što prije završi dok nije izgubio poziciju.

 A Hamilton nije znao koliko krugova se vozi? Pricas kao da je utrka zavrsila 5 krugova ranije zbog Maxa. Mercedes je tocno znao da ima 56 krugova, njihova je krivica sto su opet napravili stratesku gresku. A Max sa svojim godinama pokazuje apsolutnu zrelost, s obzirom na pritisak koji nosi sa 24 godine.

 

Max me onako malo podsjeća na Alonsa kad je poslo Schumija u mirovinu... mlad a konstantan...

formula1live uto 26.10.2021 17:07

Mercedes, kako su i sami rekli, jedino je mogao pobjediti redbull da su išli prije njih na prvo zaustavljanje u boks. Red bull ih je iznenadio strategijom ranog zaustavljanja u boks, a i sami su rekli u RedBullu da su bili na granici s gumama

Envy pet 29.10.2021 20:23
AFARON kaže...
* * *

 

Ranzijeo ga je tako što je molio boga da utrka što prije završi dok nije izgubio poziciju.

A je li Hamilton molio boga da sa tri kotača prošle godine završi utrku? Da je bilo još 1 ili 2 max kruga završio bi parkiran kraj neke ograde.

Sve je ovo sport. Tko gubi - ima pravo da se ljuti.

Envy ned 7.11.2021 11:23

Meni se čini kao da je Botas pišten sa lanca, pokazuje svoj pravi potencijal.
Start će večeras biti brutalan. Tko živ a tko mrtav iza onog 1,2 km dugog pravca.

dad0r ned 7.11.2021 13:58
x18x05x kaže...

Šta mislite da se uvedu kazne za vozače zbog nazivanja drugih vozača idiotima i drugim pogrdnim riječima?

 

Sve je to u žaru borbe, ne bi trebalo jos jače propagirati snowflake mentalitet i da su svi žrtve  ima toga i previse u danasnje vrijeme.

x18x05x ned 7.11.2021 14:36
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Šta mislite da se uvedu kazne za vozače zbog nazivanja drugih vozača idiotima i drugim pogrdnim riječima?

 

Sve je to u žaru borbe, ne bi trebalo jos jače propagirati snowflake mentalitet i da su svi žrtve  ima toga i previse u danasnje vrijeme.

 Jasno da ima, al opet svog kolegu nazivati Idiotom. Drugom pokazivati srednji prst, za mene je to onak za žestoku kaznu.

AFARON ned 7.11.2021 15:03
x18x05x kaže...
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Šta mislite da se uvedu kazne za vozače zbog nazivanja drugih vozača idiotima i drugim pogrdnim riječima?

 

Sve je to u žaru borbe, ne bi trebalo jos jače propagirati snowflake mentalitet i da su svi žrtve  ima toga i previse u danasnje vrijeme.

 Jasno da ima, al opet svog kolegu nazivati Idiotom. Drugom pokazivati srednji prst, za mene je to onak za žestoku kaznu.

 

To sve ide uz showbiz, doprinosi uzbuđenju...nema potrebe da se sterilizira. Jer van bolida su svi kolko tolko pristojni, kada se glave ohlade.

x18x05x ned 7.11.2021 15:19
AFARON kaže...
x18x05x kaže...
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Šta mislite da se uvedu kazne za vozače zbog nazivanja drugih vozača idiotima i drugim pogrdnim riječima?

 

Sve je to u žaru borbe, ne bi trebalo jos jače propagirati snowflake mentalitet i da su svi žrtve  ima toga i previse u danasnje vrijeme.

 Jasno da ima, al opet svog kolegu nazivati Idiotom. Drugom pokazivati srednji prst, za mene je to onak za žestoku kaznu.

 

To sve ide uz showbiz, doprinosi uzbuđenju...nema potrebe da se sterilizira. Jer van bolida su svi kolko tolko pristojni, kada se glave ohlade.

 E to, j bi mu sve da mene nazove idiotom.

formula1live ned 7.11.2021 17:14
Envy kaže...

Meni se čini kao da je Botas pišten sa lanca, pokazuje svoj pravi potencijal.
Start će večeras biti brutalan. Tko živ a tko mrtav iza onog 1,2 km dugog pravca.

 Pa najvjerojatnije će Bottas i Perez dobiti timske odredbe da moraju pomoći Hailtonu/Verstappenu, tako da ne vjerujem da će netko od njih pobjediti. Ako "prežive" prvi krug najvjerojatnije će se borba za pobjedu voditi između Verstappena i Hamiltona.

rooswelt1991 ned 7.11.2021 17:55

Malo je teško to procijenit. Kad netko napravi baš žešću glupost, pa ga netko nazove idiotom, onda nebi kažnjavao.

Ali poslušajte kakve stvari govori Yuki, pa klinac tek došao u f1, svi ga šamaruju, i on ne poštuje apsolutno nikoga.

Ne sječam se kad mi je netko tako brzo postao toliko antipatičan.

Deranje na svoje u boksu preko radia, psovke prema svima, optuživanje svog tima da daje Gaslyu bolji bolid i da ne nabrajam više. I to sve preko Team radia da svi čuju.

Gadno do bola.

 

S druge strane, nekad neke psovke "imaju smisla", to jest, razumljivo je zašto ih govore. Ignoriranje plavih zastava, smetanje u brzom krugu itd...

formula1live ned 7.11.2021 19:30

Hamilton je dao izjavu da će on i Bottas krenuti u utrku kao tim i da žele zadržati 1-2 nakon prvog zavoja. Budemo sad malo zli i proglasiti ovu izjavu Hamiltona kao sigurno Bottas-ovo puštanje Hamiltona da uzme prvo mjesto? 

 

Šalu na stranu, ali ako će ići agresivno u zadržavanje prvog i drugog mjesta možda vidimo neki sudar s obzirom na duljinu startno ciljne ravnine. Tu onda doslovno može bilo tko od njih 4 završiti vani

 

PS: normalno je da u žaru borbe i adrenalina netko izjavi neki neprimjeran komentar, ali nitko od njih nije takav van staze. ako će bilo tko od njih biti takva mimoza da se odmah uvrijedi kod ovakve situacije onda je stvarno jadan. Drugo bi bilo da napadaju i vrijeđaju jedan drugoga dan, dva nakon utrke