Sport

Kutak za ljubitelje Formule 1

Maddog_HR ned 26.9.2021 15:56

Izvrsna utrka.

Bravo za Lewisa. Kao sto sam uzivao gledajuci najvece vozace prije njega, uistinu uzivam gledajuci njega, vjerojatno najboljeg vozaca svih vremena. 100 pobjeda je velicanstven uspjeh.

Bravo i za Maxa, odlicna voznja. I napokon cista utrka u kojoj nije nikog agresivno izgurao sa staze.

Zao mi je Norrisa. Decko je zasluzio postolje, ali sam si je kriv.

A Bottas...nekad se pitam sta on radi u F1. S ovim bolidom on ne uspijeva biti kompetitivan. Potonut ce sljedece godine u Alfi.

formula1live ned 26.9.2021 15:59
Maddog_HR kaže...
Izvrsna utrka.

Bravo za Lewisa. Kao sto sam uzivao gledajuci najvece vozace prije njega, uistinu uzivam gledajuci njega, vjerojatno najboljeg vozaca svih vremena. 100 pobjeda je velicanstven uspjeh.

Bravo i za Maxa, odlicna voznja. I napokon cista utrka u kojoj nije nikog agresivno izgurao sa staze.

Zao mi je Norrisa. Decko je zasluzio postolje, ali sam si je kriv.

A Bottas...nekad se pitam sta on radi u F1. S ovim bolidom on ne uspijeva biti kompetitivan. Potonut ce sljedece godine u Alfi.

 S obzirom na brzinu koju je imao na kvalifikacijama, nekako sam u dojmu da je ušao bez volje u utrku jer mu je ekipa promjenila motor. Došao je do 5 mjesta kako su rekli prije utrke ali uz puno sreće

Jack Sparrow ned 26.9.2021 17:00
Valentin17 kaže...
Widowmaker kaže...

Nije on kriv, kriva je ekipa koja ga nije pozvala po Intere.

Meni se čini da su oni njega zvali, ali je on odlučio ostati na stazi.

 da zvali su ga pa im je rekao "Shut up" lol

 

Sam si je kriv, mlad i naivan. Nadam se da je naučio iz ovoga.

A Lewis pak stari iskusni lisac iskoristio situaciju i natjerao ovoga na tavku grešku. Da je Lando išao kad su ga zvali, bi pobjedio, ako ne barem bi bio na postolju.


Max pak je sa zadnjeg na drugo mjesto. 

toxic ned 26.9.2021 17:04
Valentin17 kaže...
Widowmaker kaže...

Nije on kriv, kriva je ekipa koja ga nije pozvala po Intere.

Meni se čini da su oni njega zvali, ali je on odlučio ostati na stazi.

 Upravo tako, par puta su ga zvali i frajer je rekao prvo da sute a druga dva puta da je odlucio nastavit ovako i bum...

volegradele ned 26.9.2021 20:11

Mislim da bi ga Ham stigao i da je otisao u box..nebitno sad..Vers pokazao jebena muda i dosao do 2 mjesta,nije moglo bolje proc!
Drago mi je za Sainza sto je uhvatio postolje..steta za LeClerca..odlicna utrka!!

Ps
Bottas..11 mjesta up..sto bi htjeli..prvo..

gkelekov pon 27.9.2021 14:16
Jack Sparrow kaže...
Valentin17 kaže...
Widowmaker kaže...

Nije on kriv, kriva je ekipa koja ga nije pozvala po Intere.

Meni se čini da su oni njega zvali, ali je on odlučio ostati na stazi.

 da zvali su ga pa im je rekao "Shut up" lol

 

Sam si je kriv, mlad i naivan. Nadam se da je naučio iz ovoga.

A Lewis pak stari iskusni lisac iskoristio situaciju i natjerao ovoga na tavku grešku. Da je Lando išao kad su ga zvali, bi pobjedio, ako ne barem bi bio na postolju.


Max pak je sa zadnjeg na drugo mjesto. 

Nije Lewis ništa iskoristio, već mu je box naredio da ide po inter gume. (tako je sam rekao novinarima, čak i da je on sam htio ostati do kraja, jer jena mjestima je staza bila skorz suha)

Šteta što u McLarenu nisu identično naredili Norrisu... Bila bi zanimljiva borba za prvo mjesto, tih par krugova na skliskoj stazi...


RuskeGTT pon 27.9.2021 18:26

pogledao prvih 15 krugova, pa radi posla sam morao prekinut gledanje, pa sam stigao na kraj taman na intervju otvoriti, kad sam ugledao hamiltona na mikrofonu i iza njega na ekranu 100 race wins, odmah sam isti tren ugasio stream

loky4i4 pon 27.9.2021 21:09
gkelekov kaže...

Nije Lewis ništa iskoristio, već mu je box naredio da ide po inter gume. (tako je sam rekao novinarima, čak i da je on sam htio ostati do kraja, jer jena mjestima je staza bila skorz suha)

Šteta što u McLarenu nisu identično naredili Norrisu... Bila bi zanimljiva borba za prvo mjesto, tih par krugova na skliskoj stazi...

 Kad je Lewis rekao da bi još ostao rekli su da će kiša pojačati i da uđe u box, mogao se napraviti grbav kao i Norris, jednostavno je prihvatio da ovi ipak vide radar i znaju više od njega.

Envy ned 3.10.2021 09:24
RuskeGTT kaže...

pogledao prvih 15 krugova, pa radi posla sam morao prekinut gledanje, pa sam stigao na kraj taman na intervju otvoriti, kad sam ugledao hamiltona na mikrofonu i iza njega na ekranu 100 race wins, odmah sam isti tren ugasio stream

Ja sam slučajno na EON-u stisnu na 5-tom krugu statistiku (a vratio sam navečer jer sam u toku dana bio na izletu) koja je naravno pokazivala kraj... i kada sam sam vidio HAM-a na 1. mjestu a MAX-a na 2. isti osjećaj sam imao. Samo muku u želudcu.

Ne znam zašto toliko TD-ova i slično na neko subjektivno mišljenje.

Volio sam HAM-a kada sam rekao da su crnci sportski tipovi (Pele u nogometu, Jordan u košarci, Tiger i golfu i sada za čudo jedno HAM u F1) ali pola od tih pobjeda je - smijurija.

Ali dobili smo ono što smo tražili ili se nadam da će tako biti... borba do pobjede u zadnjoj utrci.

Mada komentatori govore da sve skoro sledeće utrke odgovaraju Red Bullu nekako sumnjam u to.. ovo je sezona kakvu nismo ni u snu očekivali.

Envy ned 3.10.2021 10:00
RuskeGTT kaže...

prva nedjelja slobodna nakon 2 mjeseca i nema trke. odlicno

Ista stvar, još mi djevojka hoće na nekakav izlet udaljen 2 sata vožnje a još uvijek spava. Ja k'o sova ustao čitam Nenadove tekstove jutros o Glicerinu a ona i dalje spava.

I sada kada ću izlet da nabijem nogom - nema utrke. Možda MotoGP treba da pogledam. 

miki1981 ned 3.10.2021 11:34
Envy kaže...
RuskeGTT kaže...

prva nedjelja slobodna nakon 2 mjeseca i nema trke. odlicno

Ista stvar, još mi djevojka hoće na nekakav izlet udaljen 2 sata vožnje a još uvijek spava. Ja k'o sova ustao čitam Nenadove tekstove jutros o Glicerinu a ona i dalje spava.

I sada kada ću izlet da nabijem nogom - nema utrke. Možda MotoGP treba da pogledam. 

 MotoGP je navečer

ivanoile čet 7.10.2021 14:43

Fernando je opet javno istupio: "Fernando Alonso believes the FIA uses "different rules for different drivers" in F1: "Let's see the next one that crosses the white line on pit entry, let's see what nationality he is and which penalty he will get".

 

 

Ali opet ce ovdje neki reci da se ne ide na ruku UK vozacima  (iako npr. Alonso koji je u F1 20 godina indirektno to kaze.)

x18x05x čet 7.10.2021 15:08

Puno toga bi se dalo popraviti u F1. No, čekamo iduću sezonu i da vidimo šta bude.

Ja očekujem barem 3 momčadi da se bore za naslov i što više drugačiji pobjednika.

Envy pet 8.10.2021 19:04
x18x05x kaže...

Puno toga bi se dalo popraviti u F1. No, čekamo iduću sezonu i da vidimo šta bude.

Ja očekujem barem 3 momčadi da se bore za naslov i što više drugačiji pobjednika.

Kud ćeš sledeću pa ova još nije ni do svog vrhunca stigla.. mislim imamo trenutno u 2 boda (ako se ne varam) borbu za titulu :-D

Yeah, bilo bi bolje da se bore ne samo 3 nego barem 5 momčadi za titulu.. ali što je tu je.