Sport

Kutak za ljubitelje Formule 1

Vandit ned 9.8.2020 13:12
x18x05x kaže...

Danas bude zanimljivo zbog guma, pobjednik bi trebao biti nepredvidiv.

 

 

 Jedino ako se Mercedesi slupaju u prvom krugu. 

 

Btw, uvijek sam smatrao da je Stroll vozačka prevara, Hulk mi je dokazao sam da u pravu. Znači lik je prije mjesec dana gledao F1 na tv-u, dođe kao zamjena, u bolidu provede zanemarivo malo vremena i onda dobije Strolla u kvalifikacijama. 

formula1live ned 9.8.2020 14:30

Ovo si napisao kao da je prvi puta sjeo u bolid. Pa Hulkenberg je dio Racing Pointa (treći vozač) i pozna bolid kao i prva dva vozača. Istina je da je pokazao impresivnu vožnju u kvalifikacijama, sad se mora još pokazati u utrci. Ako bude i tamo tako dobar, ne vidim razloga zašto uopće gledaju na Vettela za sljedeću sezonu, ako već ne žele Pereza. Ima Hulkenberg istu kilometražu u bolidu (ako ne i više) kao i prva dva vozača

Posmatrač ned 9.8.2020 14:47
Vandit kaže...
x18x05x kaže...

Danas bude zanimljivo zbog guma, pobjednik bi trebao biti nepredvidiv.

 

 

 Jedino ako se Mercedesi slupaju u prvom krugu. 

 

Btw, uvijek sam smatrao da je Stroll vozačka prevara, Hulk mi je dokazao sam da u pravu. Znači lik je prije mjesec dana gledao F1 na tv-u, dođe kao zamjena, u bolidu provede zanemarivo malo vremena i onda dobije Strolla u kvalifikacijama. 

 Prije 10 dana...

x18x05x ned 9.8.2020 14:51
Posmatrač kaže...
x18x05x kaže...

Danas bude zanimljivo zbog guma, pobjednik bi trebao biti nepredvidiv.

 

 

 Mislis? Koliko bi ulozio da hamilton nece biti prvi?

 Nebi ništa ulagao, samo zbog guma bude zanimljivo.

formula1live ned 9.8.2020 15:01

Zbog guma bude zanimljivo ali mislim da nitko ne može pobjediti mercedes. Neće istu grešku kod guma kao prošli put napravit dvaput, pa nisu ferrari . Redbull će možda biti koji krug prvi, ali nemaju brzinu da naprave prednost

 

EDIT: hmm... ipak možda Verstappen?

dad0r ned 9.8.2020 16:37

Verstappen je super odvozil ali i mala skola strategije red bulla, zasluzeno #1.

 

Pa ja sam mislil da je LH bolji od Schumi-a i Senne zajedno pa kak sad to samo drugo mjesto?

formula1live ned 9.8.2020 16:38

Fenomenalna utrka. Verstappen pobijedio zasluženo bez pomoći safety cara. LeClerc pokazao da zna odvoziti taktički. Vettel... 

 

PS: kada su Verstappenu rekli da ide maksimalno, da ne treba ništa paziti na bolidu,uff... da tako mogu svi voziti cijelu utrku

dad0r ned 9.8.2020 17:04
x18x05x kaže...

Kolika je kazna za ono što je Hamilton napravio na ulazu u Box? Očito je prebrzo ušao i prešao preko one crte.

 

Ako se pita FIA to se uopce nije dogodilo a kamoli da bi bilo kazne.

x18x05x ned 9.8.2020 17:05
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Kolika je kazna za ono što je Hamilton napravio na ulazu u Box? Očito je prebrzo ušao i prešao preko one crte.

 

Ako se pita FIA to se uopce nije dogodilo a kamoli da bi bilo kazne.

 Pa očito baš, ništa nisu rekli. 

x18x05x ned 9.8.2020 18:13
deepshitcro kaže...
Lewis je ispitivao preko team radia je li presao crtu sa vecom brzinom, i stalo je na tome... :D
Mislim da bi i sa 5 sec kazne opet bio drugi, tako da mozda zanemare. :D

 Nije to za 5 sek. Možda za 10+..

miki_the_pirat ned 9.8.2020 18:53
x18x05x kaže...
deepshitcro kaže...
Lewis je ispitivao preko team radia je li presao crtu sa vecom brzinom, i stalo je na tome... :D
Mislim da bi i sa 5 sec kazne opet bio drugi, tako da mozda zanemare. :D

 Nije to za 5 sek. Možda za 10+..

To je čisti drive through penalty... ako je bio prebrz... ali nikad nećemo znati, jer naravno nije niti istraživano... kao ni Botasov jump start... jbg sve senzore na Ferrariju potrošili pa su sad u deficitu.

dad0r ned 9.8.2020 19:11
deepshitcro kaže...
Lewis je ispitivao preko team radia je li presao crtu sa vecom brzinom, i stalo je na tome... :D
Mislim da bi i sa 5 sec kazne opet bio drugi, tako da mozda zanemare. :D

 

Ma nije bitno tih 5 sec, bitno je da FIA pocinje malo konstantnije i pravednije gledati na sve jer ovak ispadaju ko hrpa nesposobnih prdonja koja favorizira jedan team kaj ubiti i jesu vise manje.

dad0r ned 9.8.2020 19:14
formula1live kaže...

Fenomenalna utrka. Verstappen pobijedio zasluženo bez pomoći safety cara. LeClerc pokazao da zna odvoziti taktički. Vettel... 

 

PS: kada su Verstappenu rekli da ide maksimalno, da ne treba ništa paziti na bolidu,uff... da tako mogu svi voziti cijelu utrku

 

Mislim da je Vettlu pun kurac Ferraria i jedva ceka da se makne s te kante kaj se vidi po govoru tijela i po voznjama, nije profesionalno ali ga razumijem.

 

Samo Ferrari moze imati Rakionnena,Alonsa i Vettela u bolidu bez da su sposobni napraviti bolid da konkurira za naslov , a dok imaju dobar bolid onda su im strategije tragikomicne.

ivanoile ned 9.8.2020 19:44
dad0r kaže...

 

Mislim da je Vettlu pun kurac Ferraria i jedva ceka da se makne s te kante kaj se vidi po govoru tijela i po voznjama, nije profesionalno ali ga razumijem.

 

Samo Ferrari moze imati Rakionnena,Alonsa i Vettela u bolidu bez da su sposobni napraviti bolid da konkurira za naslov , a dok imaju dobar bolid onda su im strategije tragikomicne.

 Vettel je danas prilicno odbrusio stratege u Ferrariju.

 

Ali vidi se i Vettel i Sainz ove godine nisu na svome nivou, Norris je razguzio Sainza do sad ove sezone, kao i Leclerc Vettela.

Vandit ned 9.8.2020 19:52

Ruku na srce Saintz ove godine i nema baš sreće. Ali sve u svemu super utrka. Iako nisam veliki Maxov fan mora mu se skinuti kapa što se želi utrkivati i natjecati. Sumnjam da bi bio prvi da nije odjebao pit wall kada su mu prvi puta rekli da uspori. U pravu je, što mogu izgubiti? Bili su napokon blizu Merecedesa i tu se onda baca na glavu. Svaka mu čast. 

 

Svaka čast i Leclercu. Super vozi s obzirom kakvu kramu ima. Vettela mi je žao. S jedne strane si je sam kriv za nastalu situaciju, a s druge strane uopće nema podršku tima, ali ni najmanju. 

 

Iduća je Španjolska, to je super staza. Trebalo bi biti zanimljivo. 

RuskeGTT ned 9.8.2020 20:46

Najzanimljivija trka ove god? A sta je 1.austrija? Ovo je skoro kao procesija, jedino taktika je spasila trku, a ostalo je za rezat zile kako ovan mercedes je naporan...

I zasto je hulk isao u box nije mi jasno, ocito tata stroll je imao tu ruke

Mitch ned 9.8.2020 20:51

Slazem se, tromi start i da nije bilo ovih pit stopova u prvih 14 krugova ne bi imao sta za gledat danas. Eventualno onaj potez kako Max prelazi po vanjskoj strani nakon DRSa

x18x05x pon 10.8.2020 12:55
RuskeGTT kaže...

Najzanimljivija trka ove god? A sta je 1.austrija? Ovo je skoro kao procesija, jedino taktika je spasila trku, a ostalo je za rezat zile kako ovan mercedes je naporan...

I zasto je hulk isao u box nije mi jasno, ocito tata stroll je imao tu ruke

 Nikom nije jasno, bezveze čovjeku utrku sjebali. Još ga na najsporije gume stave.

x18x05x pon 10.8.2020 16:53
clutch kaže...
x18x05x kaže...
RuskeGTT kaže...

Najzanimljivija trka ove god? A sta je 1.austrija? Ovo je skoro kao procesija, jedino taktika je spasila trku, a ostalo je za rezat zile kako ovan mercedes je naporan...

I zasto je hulk isao u box nije mi jasno, ocito tata stroll je imao tu ruke

 Nikom nije jasno, bezveze čovjeku utrku sjebali. Još ga na najsporije gume stave.

 https://twitter.com/RacingPointF1/status/1292472874217897986?s=19

 Pa to niko ne puši.