Sport

Kutak za ljubitelje Formule 1

Gnjavator sri 29.7.2020 12:54
dad0r kaže...
formula1live kaže...

Ferrari je izjavio da fanovi ne trebaju očekivati pobjede bar do 2022., kada se nadaju da će se vratiti na vrh i boriti se za njih. Uz to priznali su otvoreno da su napravili velike greške i u aerodinamici i u razvoju motora. Bar nešto. S obzirom da je razvoj zamrznut do 2022 zbog covida, ne nadaju se nikakvom napretku sljedeće godine

 

Samo isprike vec tamo od 2009 godine, bolje im je da se posla prime vise nego ocito je da je potrebna totalna rekonstrukcija momcadi.

 Pa dobro, imo je Ferrari i duže suše... recimo 20 godina prije Schumijeve epohe. A bome je bila i McLaren dominacija krajem 80-ih kada su sa Hondinim motorom sve dotukli, ali su imali dva vrhunska vozača pa je barem zato bilo zanimljivo jer nije bilo momčadskih odredbi...

x18x05x sub 1.8.2020 18:26
Posmatrač kaže...
x18x05x kaže...

Ja se nadam da bude Bottas. Pun mi kufer ovog Ham.

 Onda mozes misliti kako je ostalim vozacima ;)

 Nakon ovog danas viđenog, znam kako im je. Lec se čudio kad je Hamilton odvozio 1.25 vrijeme.. 

Posmatrač sub 1.8.2020 20:03
x18x05x kaže...
Posmatrač kaže...
x18x05x kaže...

Ja se nadam da bude Bottas. Pun mi kufer ovog Ham.

 Onda mozes misliti kako je ostalim vozacima ;)

 Nakon ovog danas viđenog, znam kako im je. Lec se čudio kad je Hamilton odvozio 1.25 vrijeme.. 

 I to na tvrdjim gumama ;)

I u Mercedesovom boxu je vec dosadno. Vise se i ne raduju....

RuskeGTT ned 2.8.2020 09:46

ja danas odlucio ic na more, prvi put ove godine, umjesto da gledam procesiju

dao bog pa ne bude procesija, pa budem cak i pogledao snimku negdje, inace vidim li poredam ham, bot + 15s, xxx + 1min, itd necu ni pogledati

Xboxn00b ned 2.8.2020 16:46

Hamilton najveci sreckovic na svijetu, steta za Maxa sto je hvatao najbrzi krug. Da sam na Vettelovom mjesto umirovio bih se usred sezone jer ovo je zalosno za gledat. Inace jos jedna jako dosadna utrka osim ova zadnja dva kruga.

ministar ned 2.8.2020 22:16
Xboxn00b kaže...

Hamilton najveci sreckovic na svijetu, steta za Maxa sto je hvatao najbrzi krug. Da sam na Vettelovom mjesto umirovio bih se usred sezone jer ovo je zalosno za gledat. Inace jos jedna jako dosadna utrka osim ova zadnja dva kruga.

da, bolje da je ostao vani pa da mu pukne guma.. mozda bi i Bottas onda ulovio bod

Del_Boy97 pon 3.8.2020 10:08
ministar kaže...
Xboxn00b kaže...

Hamilton najveci sreckovic na svijetu, steta za Maxa sto je hvatao najbrzi krug. Da sam na Vettelovom mjesto umirovio bih se usred sezone jer ovo je zalosno za gledat. Inace jos jedna jako dosadna utrka osim ova zadnja dva kruga.

da, bolje da je ostao vani pa da mu pukne guma.. mozda bi i Bottas onda ulovio bod

 a ko kaze da bi njemu pukla? Nije ni leclercu pukla recimo

ministar pon 3.8.2020 10:42
Del_Boy97 kaže...
ministar kaže...
Xboxn00b kaže...

Hamilton najveci sreckovic na svijetu, steta za Maxa sto je hvatao najbrzi krug. Da sam na Vettelovom mjesto umirovio bih se usred sezone jer ovo je zalosno za gledat. Inace jos jedna jako dosadna utrka osim ova zadnja dva kruga.

da, bolje da je ostao vani pa da mu pukne guma.. mozda bi i Bottas onda ulovio bod

 a ko kaze da bi njemu pukla? Nije ni leclercu pukla recimo

s obzirom na brzinu nije ni cudo.. on je sam rekao da je vec 10 krugova prije kraja bilo kriticno s gumama

x18x05x sub 8.8.2020 16:02
ivanoile kaže...

Ne znam za ostale, ali Hulkenberg na P3 me cini sretnijim nego ista ove sezone. Jos samo sutra malo srece 

 Bravo Hulk. Savršen krug za njega. Svi su sretni zbog toga.