Sport

Hrvatska nogometna reprezentacija

morbida sri 14.10.2020 23:21
fighterZu kaže...

Francuzi odigrali onoliko koliko je potrebno, standardna priča za njih. Još samo da se makne Vida na klupu i napokon ćemo početi dobivati i ove Francuze. Lik ima toliko loše kretnje i postavljanje u zadnje vrijeme da je Mile Škorić za njega jaguar. Vlašić je uz Modrića trenutno najbolji igrač i svaka mu čast na putu koji je odabrao za svoju karijeru i nadam se da će tako nastaviti.

 Vida asistirao Francuzima za prvi gol , a ne mogu shvatiti kod drugog gola zašto tako daleko stoji od Mbappéa ... 

ministar sri 14.10.2020 23:40
morbida kaže...
fighterZu kaže...

Francuzi odigrali onoliko koliko je potrebno, standardna priča za njih. Još samo da se makne Vida na klupu i napokon ćemo početi dobivati i ove Francuze. Lik ima toliko loše kretnje i postavljanje u zadnje vrijeme da je Mile Škorić za njega jaguar. Vlašić je uz Modrića trenutno najbolji igrač i svaka mu čast na putu koji je odabrao za svoju karijeru i nadam se da će tako nastaviti.

 Vida asistirao Francuzima za prvi gol , a ne mogu shvatiti kod drugog gola zašto tako daleko stoji od Mbappéa ... 

drži se epidemioloških mjera 

morbida uto 17.11.2020 22:35

Drugi gol Portugala čista ruka , a treći gol je bio prekršaj na Lovrenu jer je Portugalac opizdio Lovrena po nozi kada mu išao uzet loptu ... Mi doma sa svakome možemo igrat , a u gostima smo katastrofa , u ovoj ligi nacija smo dobili Vlašića , on je budućnost reprezentacija , mislim da ćemo biti dobri na euru.

cvaja997 uto 17.11.2020 22:39

6 utakmica, 5 poraza. Bit će borba za prolaz skupine. Obrana ne postoji, nema taktike, čista panika. Znaš da se ne znaš branit i protiv švedske izađeš u zatvorenijoj postavi. 

Jack Sparrow sri 18.11.2020 00:29
cvaja997 kaže...

6 utakmica, 5 poraza. Bit će borba za prolaz skupine. Obrana ne postoji, nema taktike, čista panika. Znaš da se ne znaš branit i protiv švedske izađeš u zatvorenijoj postavi. 

 Borba za prolazak koje skupine?

morbida sri 18.11.2020 03:02
Jack Sparrow kaže...
cvaja997 kaže...

6 utakmica, 5 poraza. Bit će borba za prolaz skupine. Obrana ne postoji, nema taktike, čista panika. Znaš da se ne znaš branit i protiv švedske izađeš u zatvorenijoj postavi. 

 Borba za prolazak koje skupine?

 Vjerovatno misli na europsko prvenstvo , ali ja mislim da bi trebali proći skupini bez problema , trebali bi dobit Škotsku i Češku , bar se nadam , obrana nam je loša , ali ako Lovren uđe u formu koju je imao za vrijeme sp-a onda nebi trebalo biti problema , još će se Vrsaljko vratiti , a drugi stoper po meni bi mogao igrati Perić iz Dinama i još Bradarić na lijevom bočnom . Što se tiče napada mislim da ni tu neće biti problema kada se Kramarić vrati , a nadam se da će Vlašić nastaviti igrati dobro ko što sada igra .

BlackMoon sri 18.11.2020 05:07

Za treći gol isključivo krivac Livaković. Na onakve lopte ne ide se kao pička, već muški. Ako treba razgrnuti i svoje i protivničke igrače i to hvatati. Još s onom visinom...

Jack Sparrow sri 18.11.2020 09:52

Ma naši i nemaju baš sreće. Jucer gol rukom, pa crveni su greške. Onda na kraju nesretni sudar Lovrena i Livalovića, dešava se ni ne možeš kriviti nikoga ovdje.

Plus što su nam ozljeđeni bitni igrači, te covid, pa pauza radi kartona. Taman nas sve zadesilo, pogotovo iza. Jucer ni zamjenu na stoperu nismo imali radi toga. Vida covid, a Calera-Car kartoni.

 

Za euro će se valjda oporaviti pa će biti u punoj snazi i trebalo bi to izgledati bolje. Rebić, Kramarić, Brozović, Vrsaljko, Vida, Uremović, Ćaleta-Car, Jedvaj. A i Pjaca se izgleda oporavio i počeo opet igrati.

Bit će naši dobro, ovdje nam falilo previše tih iskusnih igrača i nositelja igre. Ovi mladi i novi ipak trebaju još dobiti isustva, ali dobro će im doći i ova škola. Jer dobro su se dežali s Protugalom. Nije problem kad fali 2-3 ali tu je falilo pola tima.

1950Killer sri 18.11.2020 09:52
BlackMoon kaže...

Za treći gol isključivo krivac Livaković. Na onakve lopte ne ide se kao pička, već muški. Ako treba razgrnuti i svoje i protivničke igrače i to hvatati. Još s onom visinom...

 ona lopta se ne mora hvatat, dovoljno ju boksat.

sve u svemu momci su se trudili, realno bili su bolji

fer-de-lance sri 18.11.2020 09:57

Bar se sad vidi koga treba izbacit iz repke: Vida, Lovren, Jedvaj, Ćaleta-Car, Petković, Kovačić, Badelj i onda imaju neke šanse.

Navedeni imaju veću perspektivu u građevini kao statičari...

 

Edit: e da, Vrsaljko se ne mora ni oporavljat, niti ikad bude, em je loš bek, em je alibi igrač, a ovak mu je super, cijelu karijeru "ozlijeđen" a para kapa; pala mu sjekira u med 

vrinho sri 18.11.2020 09:59

Godina za zaborav, bar je bilo utakmica za eksperimente i isprobavanje dosta novih igrača a dosta ih je iskočilo i koji budu temelj momčadi u narednim godinama. Ali meni je napozitivnija stvar ove godine nedavna vijest da igrači više ne žele igrati na Strašimiru, moram ga tak nazvati jer je to pravi naziv za stadion radi kojeg samo čudom još nitko nije završio na kolicima ili završio 2 metra pod zemljom. Krpanje te rupe bez dna više nema smisla više od desetljeća. Sramota za državu, grad Zagreb a i Dinamo da je to bio nacionalni stadion.

1950Killer sri 18.11.2020 09:59
fer-de-lance kaže...

Bar se sad vidi koga treba izbacit iz repke: Vida, Lovren, Ćaleta-Car, Petković, Kovačić, Badelj i onda imaju neke šanse.

Navedeni imaju veću perspektivu u građevini kao statičari...

 

 i koga dovest?

sad napisi tocnu zamjenu po igracu da je to bolje od njih

fer-de-lance sri 18.11.2020 10:02

Doslovno bilo koga, samo da ima elana da ne stoji samo i promatra kak lopta i igrači prolaze kraj njega, pusti ih da prođu i zabiju i onda glumi da su svi drugi krivi osim njega.

Jedini je Vida bio drugačiji, pravi borac, ali kad je vidio da i ostali ne igraju onda je i on zaključio da je debil i bolje samo stajat i gledat...

 

Kolacic sri 18.11.2020 10:09
Spacecraft kaže...
Nisu oni tolko losi kolko im se ne da igrat.

 Nisi gledao utakmicu. Bila je uredu bili smo bolji ali kak kazu lopta je okrugla. 

Protiv svedske je bilo katastrofa cista,sastala se pijana ekipa i 74.kvartovske lige. 

Protiv turske je bilo zabavno,obadvije momcadi su se trudile,bilo je i smjeha zbog greski Koje su radili. Vida sjebao.

Nekako su uplaseni igraci kao da se ne usude udariti loptu. Znamo da mozemo zabiti i sa 16+m.

Jack Sparrow sri 18.11.2020 10:11
fer-de-lance kaže...

Bar se sad vidi koga treba izbacit iz repke: Vida, Lovren, Jedvaj, Ćaleta-Car, Petković, Kovačić, Badelj i onda imaju neke šanse.

Navedeni imaju veću perspektivu u građevini kao statičari...

 

Edit: e da, Vrsaljko se ne mora ni oporavljat, niti ikad bude, em je loš bek, em je alibi igrač, a ovak mu je super, cijelu karijeru "ozlijeđen" a para kapa; pala mu sjekira u med 

 Zašto bi njih trebalo izbaciti? 

 

I od kad je Vrsljako alibi bek? Lik je imao ozljeđen ligament, pa nije operirao na vrijeme pa pukao i sad je to odradio. Da si ga gledao u Interu kad je bio zdrav vidio bi da je daleko od alibi beka. A i na SP je bio jedan od boljih. 

 

Ćaleta-Car, Lovren, Petković, Jedvaj su dobri u svojim klubovima. Problem više dolazi do kako je repka postavljena. Jucer kad kovacic nije igrao obranu, nego je ima iza sebe Roga, odmah je igrao bolje. jer je igrao prirodnu poziciju kao u klubu, i gle odmah zabio.

Vida nikad ni nije bio predobar. Za SP ga taman forma uhvatila. Badelj isto tako. Ostali koje si spomenuo su dobri, nebi ih izbacivao.

 

Pa ovih par utakmica je dokaz da neki mladi još uvijek ne mogu nositi repku. Do tada neka dobivaju lagano iskustvo koje treba. Aj napiši točne zamjene kad si već spomenuo, nema bilo koga jer onda možeš igrati i ti.

fer-de-lance sri 18.11.2020 10:31

Ne, Vrsaljko baš je alibi bek.

Pametan je lik, a kad odigra dobro to mu je taktički, da produži ugovor pa se "ozlijedi".

Taj lik ima valjda 30 godina a još nije odigrao troznamenkasti broj utakmica (računajući junior i kadet kategorije).

Znam, vjerovatno ima istu ozljedu cijelo vrijeme i ne bude se oporavio, i ne kažem ja ništa protiv njega kao igrača, kao bek je odličan, samo je malo presumnjivo da je cijeli život ozlijeđen, ali nije ni bitno, ni jedan izbornik ga nikad nije ni računao pod igrača jer zna situaciju i to je ok, zdravlje je uvijek na prvom mjestu.

 

Dok Ć-C, Lovren i Jedvaj su em zbunjole, em neangažirani (pogotovo Lovren).

Pogledaj si zadnjih sto golova koje je repka primila i vidio budeš svaki put istu stvar: stoper vidi kaj se bude dogodilo, i može spriječiti, ali samo gleda i misli si: pa nije moj posao i pusti da zabiju.

I onda poslije maše rukama da su svi drugi krivi.

Kovačić da, ako ga pusti po strani da ima slobodu ok je, ali zapravo ga nigdje nema kak spada, nije napadač ko Pašalić,  a defenzivno je nula,  jedino kaj zna odigrat dupli pas s modrićem pa gurnut nekome naprijed -APP.

Vida - očito nisi gledao kad je bio mlad u Osijeku, tu baš vidiš kad je igrač borac, ali ga sad boli k za sve kad vidi da kak i drugi tak i on...

Badelj je super kad igramo s dva zadnja vezna (jer to nije njegova pozicija, ali kad ima Brozovića uz sebe odličan je), a prema naprijed rijetko bljesne, premda u prosjeku jako dobar igrač, ali ga vrijeme pregazilo i nema više mjesta za njega.

Rog je zapravo jučer puno bolje od njega odigrao tu poziciju, to sve govori.

 

A za zamjene si dobro pretpodtavio - nema ih, i tu je problem.

Dok se ostale repke zapravo jačaju mlađim igračim, mi jednostavno nemamo zamjene, i onda se bira manje zlo, pa su i rezultati takvi kakvi i jesu (ispali bi i iz B skupine da smo ispali u nju).

Uglavnom, Pongračić i Uremović mogu biti stoperi, i Škorić može ostati, a izbora drugog ni nemamo (Gvardiol možda jednog dana, Perić teško ikad, a ostatak lige isto u banani, a vani malo imamo obrambenih, eventualno Pavlović koji jako dobro igra i iskusan je).

Možda netko bljesne u budućnosti pa dobiju rješenje, ali sumnjam.

A ostatak ekipe čist ok, sve se da iskombinirat s postojećim igračima.

 

Jack Sparrow sri 18.11.2020 10:44
fer-de-lance kaže...

Ne, Vrsaljko baš je alibi bek.

Pametan je lik, a kad odigra dobro to mu je taktički, da produži ugovor pa se "ozlijedi".

Taj lik ima valjda 30 godina a još nije odigrao troznamenkasti broj utakmica (računajući junior i kadet kategorije).

Znam, vjerovatno ima istu ozljedu cijelo vrijeme i ne bude se oporavio, i ne kažem ja ništa protiv njega kao igrača, kao bek je odličan, samo je malo presumnjivo da je cijeli život ozlijeđen, ali nije ni bitno, ni jedan izbornik ga nikad nije ni računao pod igrača jer zna situaciju i to je ok, zdravlje je uvijek na prvom mjestu.

 

Dok Ć-C, Lovren i Jedvaj su em zbunjole, em neangažirani (pogotovo Lovren).

Pogledaj si zadnjih sto golova koje je repka primila i vidio budeš svaki put istu stvar: stoper vidi kaj se bude dogodilo, i može spriječiti, ali samo gleda i misli si: pa nije moj posao i pusti da zabiju.

I onda poslije maše rukama da su svi drugi krivi.

Kovačić da, ako ga pusti po strani da ima slobodu ok je, ali zapravo ga nigdje nema kak spada, nije napadač ko Pašalić,  a defenzivno je nula,  jedino kaj zna odigrat dupli pas s modrićem pa gurnut nekome naprijed -APP.

Vida - očito nisi gledao kad je bio mlad u Osijeku, tu baš vidiš kad je igrač borac, ali ga sad boli k za sve kad vidi da kak i drugi tak i on...

Badelj je super kad igramo s dva zadnja vezna (jer to nije njegova pozicija, ali kad ima Brozovića uz sebe odličan je), a prema naprijed rijetko bljesne, premda u prosjeku jako dobar igrač, ali ga vrijeme pregazilo i nema više mjesta za njega.

Rog je zapravo jučer puno bolje od njega odigrao tu poziciju, to sve govori.

 

A za zamjene si dobro pretpodtavio - nema ih, i tu je problem.

Dok se ostale repke zapravo jačaju mlađim igračim, mi jednostavno nemamo zamjene, i onda se bira manje zlo, pa su i rezultati takvi kakvi i jesu (ispali bi i iz B skupine da smo ispali u nju).

Uglavnom, Pongračić i Uremović mogu biti stoperi, i Škorić može ostati, a izbora drugog ni nemamo (Gvardiol možda jednog dana, Perić teško ikad, a ostatak lige isto u banani, a vani malo imamo obrambenih, eventualno Pavlović koji jako dobro igra i iskusan je).

Možda netko bljesne u budućnosti pa dobiju rješenje, ali sumnjam.

A ostatak ekipe čist ok, sve se da iskombinirat s postojećim igračima.

 

 Unatoč manama koje navodiš dobrih zamjena nema. Samo krpanje sa igračima sa HNL, a to je daleko od onog iskustva koje se traži.

Zamjena nema ovo je najbolje što imamo trenutno. Da rade greške, ali nema boljeg, samo na gore bi otišli. Ovi mladi igrač, zamjene prvo neka očvrsnu, pa će igrati. Nama fali balans u ekipi zato primamo tolko golova. Mnoge ekipe su lošije od nas ali su čvrste jer imaju tak neki balans različitih igrača. To je posao Dalića da nađe prefektan izbor igrača, a to je teško jer ne igraju često skupa. Nadajmo se da će biti bolje do eura i da će svi ovi ostati zdravi.

Do onda neka ovi mladi skupljaju utakmice da dobe iskustvo koje im treba.

fer-de-lance sri 18.11.2020 10:52
Jack Sparrow kaže...

 Unatoč manama koje navodiš dobrih zamjena nema. Samo krpanje sa igračima sa HNL, a to je daleko od onog iskustva koje se traži.

Zamjena nema ovo je najbolje što imamo trenutno. Da rade greške, ali nema boljeg, samo na gore bi otišli. Ovi mladi igrač, zamjene prvo neka očvrsnu, pa će igrati. Nama fali balans u ekipi zato primamo tolko golova. Mnoge ekipe su lošije od nas ali su čvrste jer imaju tak neki balans različitih igrača. To je posao Dalića da nađe prefektan izbor igrača, a to je teško jer ne igraju često skupa. Nadajmo se da će biti bolje do eura i da će svi ovi ostati zdravi.

Do onda neka ovi mladi skupljaju utakmice da dobe iskustvo koje im treba.

Zato bi baš na njegovu mjestu i riskirao s mladima, nauštrb rezultata.

Onda bi se možda i stariji trznuli kad bi vidjeli kakvi su retardi.

Pogledaj si samo Andoru, Lihtenštajn, Litvu, Moldaviju itd., igrači bez ikakve kvalitete ali se bore i ispadnu bolji čak i od naših "zvijezda", koliko god bili limitirani bar  se ne sramote.

A ne ovi naši kreteni, a zapravo tu i je problem, u klubovima dobiju milijune pa im ni nije sila u repki se truditi, a prodali su se već u velike klubove pa im nije ni sila se pokazat jer im je i ovak dobro.

I tu baš i je problem, da se mene pita uopće bi zabranio seniorske repke, do 23 maksimalno i to je to.

Iznad toga su već igrači s jakim ugovorima i boli ih k za sve, i zato to i je takav cirkus.

 

Jack Sparrow sri 18.11.2020 11:00
fer-de-lance kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Unatoč manama koje navodiš dobrih zamjena nema. Samo krpanje sa igračima sa HNL, a to je daleko od onog iskustva koje se traži.

Zamjena nema ovo je najbolje što imamo trenutno. Da rade greške, ali nema boljeg, samo na gore bi otišli. Ovi mladi igrač, zamjene prvo neka očvrsnu, pa će igrati. Nama fali balans u ekipi zato primamo tolko golova. Mnoge ekipe su lošije od nas ali su čvrste jer imaju tak neki balans različitih igrača. To je posao Dalića da nađe prefektan izbor igrača, a to je teško jer ne igraju često skupa. Nadajmo se da će biti bolje do eura i da će svi ovi ostati zdravi.

Do onda neka ovi mladi skupljaju utakmice da dobe iskustvo koje im treba.

Zato bi baš na njegovu mjestu i riskirao s mladima, nauštrb rezultata.

Onda bi se možda i stariji trznuli kad bi vidjeli kakvi su retardi.

Pogledaj si samo Andoru, Lihtenštajn, Litvu, Moldaviju itd., igrači bez ikakve kvalitete ali se bore i ispadnu bolji čak i od naših "zvijezda", koliko god bili limitirani bar  se ne sramote.

A ne ovi naši kreteni, a zapravo tu i je problem, u klubovima dobiju milijune pa im ni nije sila u repki se truditi, a prodali su se već u velike klubove pa im nije ni sila se pokazat jer im je i ovak dobro.

I tu baš i je problem, da se mene pita uopće bi zabranio seniorske repke, do 23 maksimalno i to je to.

Iznad toga su već igrači s jakim ugovorima i boli ih k za sve, i zato to i je takav cirkus.

 

 te repke igraju u nižim ligama nacije gdje je kvaliteta niža, a osim toga oni se bore na snagu i trku jer jedino to i imaju. Nemaju tehničke kvalitete da bi pokazali, pa igraju na svoju snagu.

Jucer su se pošteno borili, nisu protiv Šveđana prvo poluvijeme ali drugo jesu. To kao što sa svim ekipama, zapao ih loš dan. Jucer pak nesreca.

1950Killer sri 18.11.2020 11:01

Ja koliko sam skuzio, dalic i eksperimentira i pokusava nac savrsenu formulu iz onih sastojaka sta ima. iz utakmice u utakmicu to ide lagano nabolje, nemoze se rec, naravno ne moze doc i zamjenit svih 11 igraca odjednom. relano ovo je idealno natjecanje za isprobavanje postave...

fer-de-lance sri 18.11.2020 11:05

To je istina, i kaj se toga tiče, vezni red i napad imamo, i imamo sto kombinacija koje funkcioniraju prema naprijed.

Jedini je problem kad treba igrati s defenzivnim veznim (imamo samo brozovića), a bekove sad konačno imamo (desno smo mali tanki), ali dtoperi fale, i to je to.

Ali baš tu i je razlika između top repki i ovih koje strahuju od bilo koga (naši npr.).

 

E da, imamo možda i najboljeg golmana na svijetu trenutno, to je isto plus.

 

fer-de-lance sri 18.11.2020 11:08
Jack Sparrow kaže...

 te repke igraju u nižim ligama nacije gdje je kvaliteta niža, a osim toga oni se bore na snagu i trku jer jedino to i imaju. Nemaju tehničke kvalitete da bi pokazali, pa igraju na svoju snagu.

Jucer su se pošteno borili, nisu protiv Šveđana prvo poluvijeme ali drugo jesu. To kao što sa svim ekipama, zapao ih loš dan. Jucer pak nesreca.

 E, pa baš tu i je problem, sam si sve rekao.

Ovi koji ne znaju se bore i trče, a ovi koji znaju se ne bore i ne trče zato kaj misle da su kaj ja znam kaj.

Sve je stvar mentaliteta, treba ih isprebijat palicama pa nek si razmisle kak igraju.

BTW, pogledaj kod Hajduka koliko to dobro funkcionira, imaju najlošiju repku , čak su i lokalni klubovi po selima puno jači od njih, a li se hajdukovci boje za život ako izađu na rivu i onda na terenu daju i više od svoga maksimuma.

Naravno, u repki to ne možeš, jer bi jednostavno svi pobjegli, ali...

 

vrinho sri 18.11.2020 11:14
Kolacic kaže...

Sto sa stadionom?

Se gradi novi? 

Prekjučer je skoro cijela emisija Stadion bila posvećena tome. Samo neki planovi koje slušamo već 10 godina.... Između redaka i ukratko, ne može se nitko dogovoriti jer svi traže da nešto strpaju u džep, tak to funkcionira u lijepoj našoj, najbitniji osobni interesi a to što ćeš ti ili ja pokisnuti na tekmi je nebitno. Evo Mađari rade stadion u Osijeku jer smo mi ''nesposobni''. Baš je jedan izjavio u emisiji da u Poljskoj samo 3 prvoligaša nemaju novi stadion, a nemaju jer su još u izgradnji.

antimadridista sri 18.11.2020 11:19
vrinho kaže...
Kolacic kaže...

Sto sa stadionom?

Se gradi novi? 

Prekjučer je skoro cijela emisija Stadion bila posvećena tome. Samo neki planovi koje slušamo već 10 godina.... Između redaka i ukratko, ne može se nitko dogovoriti jer svi traže da nešto strpaju u džep, tak to funkcionira u lijepoj našoj, najbitniji osobni interesi a to što ćeš ti ili ja pokisnuti na tekmi je nebitno. Evo Mađari rade stadion u Osijeku jer smo mi ''nesposobni''. Baš je jedan izjavio u emisiji da u Poljskoj samo 3 prvoligaša nemaju novi stadion, a nemaju jer su još u izgradnji.

 Najjače mi je kako se iz HNS-a na čelu sa mafijašem Šukerom stalno hvale kako plivaju u parama dok cijela država propada, a onda kad se postavi pitanje o stadionu kažu "neka ga gradi država". 

vrinho sri 18.11.2020 11:22

Već bi ga stranci napravili ali čim vide koliko ljudi treba podmazati pobjegnu glavom bez obzira zato me čudi ovo u Osijeku, možda ima nade... Meni nije jasno kako im nije nimalo neugodno, jedino objašnjenje je da su baš stoka.

wyks sri 18.11.2020 11:47

Kovacic je problem generacije.

 

Kad je Bilic uveo Modrica i Rakitica, oni su stiglu u ekipu Kovaca, Srne i Pletikose, igraca koji su vec imali 70+ nastupa za repku i jos dva ciklusa ispred sebe. Mandzukic je imao Olica, tu su bili jos i neki igraci koji bi uletili u repku po potrebi.

 

Danas nam se okosnica Rakitic-Modric mjenja za - koga? Brozovic je jedini standardni igrac reprezentacije, uz Perisica i hmmmm, Lovrena.

 

Zaboravlja se da je i psihicka strana igraca ocito bitna, a Modric je karakter koji fali i u nekim jacim repkama. Nama ostaje Brozovic koji moze jako lako skrenuti u promasaj Milana - jer se to dogodilo i drugim igracima koji su se previse zabavljali. I ostajemo na Kovacicu koji je nasao savrseni klub - Lapardov eksperimentalni Chelsea u kojem uz ostatak talentirane balavurdije i moze odigrati dvije alibi sezone - jer se eto, "trazi ekipa", "trazi se trener", "sjesti ce to na mjesto". U zadnjih 20 godina nijedan trener Chelsea nije imao laksi posao od Lamparda, a to nije dobro za Kovacica. Iz kluba u kojem nikada nece biti krivac - jer se ne bore za titulu, dolazi u repku gdje bi trebao nosii igru - a u oba tima igra sa novim igracima jer oba trenera previse rotiraju.

 

I taj vabank nogomet kojeg igra Chelsea - 12 poraza u ligi, 69/54 gol razlika i nekom pukom srecom osvojeno mjesto za LP - vidi se trag i na Kovacicu, poneki bljesak prema naprijed, ali ni blizu kontrole utakmice koju ima Modric. 

 

Okosnica Brozovic, Kovacic, Vlasic na papiru izgleda dobro, ali dogadja se, i dogoditi ce se isti scenarij na kojem gubimo utakmice od Moskve - Rebic, Perisic i napadac ostanu previsoko, Kovacic se izgubi, a Vlasic je blizi protivnickom golu. Nama se 4-2-3-1 prebrzo pretvori u 4-1-4-1 a kad se izgubi lopta, nema tranzicije u obranu.

 

Ostane rupa i tu nam obrana prepliva maraton u dvorsnim bazenu.