Sport

HNK Hajduk Split

Tvpronlem pon 6.3.2023 10:02
BlueMax kaže...
Možda se informiramo iz različitih izvora.
I atmosfera je vrhunska?
Ko je odgovoran za ovo što se događa na terenu i u svlačionici?

 tko je spominjao atmosferu?

ova sezona je završena prije 4 kola, hajduk je 2. a nerealna ocekivanja mase su samo to, ocekivanja mase koja ne razumi nista
Ostaje nam taj kup i tu jedino imamo sansu jer u 1. utakmici je sve moguce.

Ova preostala kola triba iskoristit za gradit momcad i uigravat za iducu sezonu, eventualno stavit koga u izlog, nikad bolja prilka zbog ocajnog (isto kao i nas) osijeka 

 

Za ovo su odgovorne lose financije (stabilne al za ozbiljan nogomet skromne), slab prijelazni rok i jako puno problema sa ozljedama.....
Al sveukupno klub je na dobrom putu, škola napokon ima perspektivu, financije su se stabilizirale, dica rade strašan posao, a klub je 2. i konkurira za taj kup. Do ima 3 godine situacija je bila puno gadnija. Ljudi ne moze se priko noci bit sampion 

BlueMax pon 6.3.2023 11:13

Hajduk je 2. jer su svi ostali katastrofa. Po osvojenim bodovima nakon pauze i transfera je sedmi. Financije su takve kakve su zaslugom Marina Brbića. Prijelazni rok je odgovornost uprave a uprava je odgovornost onoga ko je postavlja. Mladi su napravili dobar posao a već se govori o odlasku onoga ko je za to zaslužan. Ko bi bio odgovoran da su ispali zato jer su ostali bez tri bitna igrača (Capan, Prpić, Pušktas) koji su poslani na sramoćenje u Zagreb? Takvu odluku samo totalni idiot može donijeti. Krasan je osječaj kad vidiš da na 4:0 u 60 minuti ti protivnik više ne želi zabijati jer mu te žao.  Ko je odgovoran za to da se dite od jedvo napunjenih 16 godina gura u prvi sastav kako bi ga se prodalo a rezultat će bit srozavanje cijene ili ozljeda.

Loše financije mogu biti opravdanje za poraz od Dinama ali ne mogu za poraze od ekipa s puno gorim financijama.

Konkurira za kup? Da, to je veliki uspjeh do kojega su došli krvavim bitkama protiv Tehničara, Mladost Ždralova i devastiranog Osijeka. To je uspjeh i nešto za hvaliti se? Još najbolje da su i tu ispali.

Pitaj nekoga kakva je atmosfera u svlačionici.

 

Ako te baš zanima, i osobno sam se potrudio da se sramotna odluka o zabrani kupovine karata ukine. I to preko sponzora. Žicanje članova među turistima je dno dna. Najbolje da sad u Kini i Indiji daju 1 € svakome ko se učlani pa će brojka od milijardu članova biti blizu. Stid me na što sliči moj (ne vaš) Hajduk danas.

 

Tvpronlem pon 6.3.2023 12:17
BlueMax kaže...

Hajduk je 2. jer su svi ostali katastrofa. Po osvojenim bodovima nakon pauze i transfera je sedmi. Financije su takve kakve su zaslugom Marina Brbića. Prijelazni rok je odgovornost uprave a uprava je odgovornost onoga ko je postavlja. Mladi su napravili dobar posao a već se govori o odlasku onoga ko je za to zaslužan. Ko bi bio odgovoran da su ispali zato jer su ostali bez tri bitna igrača (Capan, Prpić, Pušktas) koji su poslani na sramoćenje u Zagreb? Takvu odluku samo totalni idiot može donijeti. Krasan je osječaj kad vidiš da na 4:0 u 60 minuti ti protivnik više ne želi zabijati jer mu te žao.  Ko je odgovoran za to da se dite od jedvo napunjenih 16 godina gura u prvi sastav kako bi ga se prodalo a rezultat će bit srozavanje cijene ili ozljeda.

Loše financije mogu biti opravdanje za poraz od Dinama ali ne mogu za poraze od ekipa s puno gorim financijama.

Konkurira za kup? Da, to je veliki uspjeh do kojega su došli krvavim bitkama protiv Tehničara, Mladost Ždralova i devastiranog Osijeka. To je uspjeh i nešto za hvaliti se? Još najbolje da su i tu ispali.

Pitaj nekoga kakva je atmosfera u svlačionici.

 

Ako te baš zanima, i osobno sam se potrudio da se sramotna odluka o zabrani kupovine karata ukine. I to preko sponzora. Žicanje članova među turistima je dno dna. Najbolje da sad u Kini i Indiji daju 1 € svakome ko se učlani pa će brojka od milijardu članova biti blizu. Stid me na što sliči moj (ne vaš) Hajduk danas.

 

 ti se osobno potrudio 

blagoslovljeni internet

dobar sam sa nekoliko igraca, a na slikama sa pira od jednog od njih me mos nac. tako da znam iz prve ruke kakvo je stanje sa klubom 

BlueMax pon 6.3.2023 12:28

Potrudio se jesam, ne kažem da je moj angažman bio presudan ali pritisci su išli s puno strana.

Komentiraš nebitno, preskačeš bitno. Valjda euforija jer smo još u igri za kup? 

sardax pon 6.3.2023 13:55
Tvpronlem kaže...
BlueMax kaže...
Možda se informiramo iz različitih izvora.
I atmosfera je vrhunska?
Ko je odgovoran za ovo što se događa na terenu i u svlačionici?

 tko je spominjao atmosferu?

ova sezona je završena prije 4 kola, hajduk je 2. a nerealna ocekivanja mase su samo to, ocekivanja mase koja ne razumi nista
Ostaje nam taj kup i tu jedino imamo sansu jer u 1. utakmici je sve moguce.

Ova preostala kola triba iskoristit za gradit momcad i uigravat za iducu sezonu, eventualno stavit koga u izlog, nikad bolja prilka zbog ocajnog (isto kao i nas) osijeka 

 

Za ovo su odgovorne lose financije (stabilne al za ozbiljan nogomet skromne), slab prijelazni rok i jako puno problema sa ozljedama.....
Al sveukupno klub je na dobrom putu, škola napokon ima perspektivu, financije su se stabilizirale, dica rade strašan posao, a klub je 2. i konkurira za taj kup. Do ima 3 godine situacija je bila puno gadnija. Ljudi ne moze se priko noci bit sampion 

 

Financije? Možeš ih poboljšat ili prodajom igrača ili nastupima u Europi. Dok imamo ovakvu usranu ligu di samo jedan klub ispada, a ne dva (po meni direktno), o čemu  mi pričamo. Na pola sezone znaš tko ispada, tko je u sigurnoj zoni i tko je za Evropu inače, pa se tu i motivi gube. 
Kup je kup i treba ga osvojiti, to sada mora biti imperativ, a Leko neka radi sada na taktici i igri, pa neka javi šta mu fali za iduću sezonu. 

 

BlueMax kaže...

Hajduk je 2. jer su svi ostali katastrofa. Po osvojenim bodovima nakon pauze i transfera je sedmi. Financije su takve kakve su zaslugom Marina Brbića. Prijelazni rok je odgovornost uprave a uprava je odgovornost onoga ko je postavlja. Mladi su napravili dobar posao a već se govori o odlasku onoga ko je za to zaslužan. Ko bi bio odgovoran da su ispali zato jer su ostali bez tri bitna igrača (Capan, Prpić, Pušktas) koji su poslani na sramoćenje u Zagreb? Takvu odluku samo totalni idiot može donijeti. Krasan je osječaj kad vidiš da na 4:0 u 60 minuti ti protivnik više ne želi zabijati jer mu te žao.  Ko je odgovoran za to da se dite od jedvo napunjenih 16 godina gura u prvi sastav kako bi ga se prodalo a rezultat će bit srozavanje cijene ili ozljeda.

Loše financije mogu biti opravdanje za poraz od Dinama ali ne mogu za poraze od ekipa s puno gorim financijama.

Konkurira za kup? Da, to je veliki uspjeh do kojega su došli krvavim bitkama protiv Tehničara, Mladost Ždralova i devastiranog Osijeka. To je uspjeh i nešto za hvaliti se? Još najbolje da su i tu ispali.

Pitaj nekoga kakva je atmosfera u svlačionici.

 

Ako te baš zanima, i osobno sam se potrudio da se sramotna odluka o zabrani kupovine karata ukine. I to preko sponzora. Žicanje članova među turistima je dno dna. Najbolje da sad u Kini i Indiji daju 1 € svakome ko se učlani pa će brojka od milijardu članova biti blizu. Stid me na što sliči moj (ne vaš) Hajduk danas.

 

 

Ta ideja o član = karta uopće nije loša, dapače, jer kako vidimo, nije baš 10.000 ljudi, nije niti jedan, ostao vanka na ove 3 utakmice. 

E sada, tu odluku treba samo preinačit. Članovi isključivo kupuju karte do dana utakmice. Na dan utakmice sve preostale karte su u slobodnoj prodaji, ali 30% skuplje. To je win win situacija svima! 

BlueMax pon 6.3.2023 16:02
sardax kaže...

 

 

Ta ideja o član = karta uopće nije loša, dapače, jer kako vidimo, nije baš 10.000 ljudi, nije niti jedan, ostao vanka na ove 3 utakmice. 

E sada, tu odluku treba samo preinačit. Članovi isključivo kupuju karte do dana utakmice. Na dan utakmice sve preostale karte su u slobodnoj prodaji, ali 30% skuplje. To je win win situacija svima! 

 Pa nije niko baš toliki idiot da ode na utakmicu, ne može kupit kartu, pa ostane vanka. Ostali su ljudi doma.

Ne mora bit na dan utakmice. Karte normalno u prodaju a nečlanovima 30% skuplje, s tim se slažem i to je normalno. Ma nek stave duplu cijenu. Ali ne da mi neko kaže da ne mogu ić na stadion ako ne želim bit član udruge, a istovremeno se ta udruga stalno poziva na demokraciju. Ko da možeš ić u općinu tražit neki papir, ali ako si član HDZ-a i objašnjava mi to ko da nije zabrana jer se u HDZ mogu učlanit bez problema, jeftinije nego u Hajduka.

 

Leko ne može radit na taktici koju želi jer ga igrači ne podržavaju, a ne podržava ga ni javnost tako da je samo pitanje kad će ga prestat podržavat i uprava jer je njima glavni cilj uvlačenje u guzicu javnosti. Ja sam uvik za to da se, kad si ga već doveo za trenera, čoviku daju odriješene ruke vezano uz taktiku i sastavljanje momčadi. Njegova je odgovornost. A ne da je na kraju kriv Leko a uprava određivala taktiku i momčad a igrači ne slušaju trenera.

 

BlueMax pon 6.3.2023 19:10

Jedan problem je zabrana, drugi problem je pitanje kome je u interesu da Hajduk svaku utakmicu proda makar i 10 karata manje. Protiv Lokomotive je bilo 13 500 gledatelja. Da je bilo 100 gledatelja više, a to bi bili oni sa zapada i istoka, bilo bi 7-8000 kn više u kasi. Bilo bi za platit kaznu za baklju jednog debila koji trubi da voli Hajduka a sve čini protiv njega.
Ko svoj interes gura ispred toga. Jakobušić je reka da je došlo do podjele među navijačima. I je, nisu to pojedinačni slučajevi jer onda odluka ne bi bila povučena. Večina onih s kojima sam razgovara je protiv, a uglavnom su članovi. I ja sam još uvik član. Zbog povlačenja ove odluke ću vjerojatno i produžit. Da je odluka ostala sigurno ne bi.

Zaporožac čet 16.3.2023 21:58

Potjerati sve ove preplaćene lijenčuge iz prve ekipe, i sljedeće godine krenuti s potpuno mladom ekipom..(navedeni)

Neka prve dvije godine budu peti, šesti, treću godinu ćemo biti prvaci...

antimadridista pet 17.3.2023 09:15
Zaporožac kaže...

Potjerati sve ove preplaćene lijenčuge iz prve ekipe, i sljedeće godine krenuti s potpuno mladom ekipom..(navedeni)

Neka prve dvije godine budu peti, šesti, treću godinu ćemo biti prvaci...

 Da mi je dobiti jednu kunu svaku put kad sam ovako nešto pročitao, danas bi valjda bio milijunaš. Ali ne ide to tako jednostavno kako se predstavlja. Nogomet u mlađim uzrastima i seniorski nogomet su dva različita svijeta. Recimo samo za primjer, u mlađim uzrastima ako si fizički dominantniji od nekog drugog klinca, automatski si u ogromnoj prednosti. I onda taj isti igrač dođe u seniorski nogomet gdje tu prednost više nema i onda ga nema nigdje. Primjer su ti afričke zemlje koje dominiraju u tim natjecanjima za mlade, a seniori su nigdje  Da ne govorim da je pritisak veći itd. Nakon svih tih stvari koje igraju ulogu, ostane ti par mladih igrača koji će možda uspjeti u prvoj ekipi. Ni najbolje škole tipa Ajax ili Barcelona ne proizvode prvotimce na traci, nego ih većina završi po manjim klubovima. A rijetki su oni koji se probiju do vrha.

 

Ne kažem da Hajduk ne treba dati šansu toj djeci, ali se pretjeruje kad se govori da treba sad cijelu prvu momčad maknuti i staviti sve njih da igraju. Nije to baš tako jednostavno.

BlueMax pet 17.3.2023 09:41

To je jedan razlog zašto Hajduk prvu momčad ne može temeljiti na juniorima, a drugi razlog je financijski. Juniori danas imaju ogromne cijene. Pogotovo nakon ovog uspjeha u LP. Hajduk nema novca za zadržati ih. Svi oni ili nemaju profesionalne ugovore ili imaju od godinu, maksimalno dvije, jedino Vušković ima tri. Kad im pristupe bogati klubovi Hajduk ima dvije opcije. Prodati ih ili ih pustiti besplatno nakon isteka.

Pogledajte Borrusijinu U-19 momčad. Pola ih nije Nijemaca. Klub ih dovodi za osigurati budućnost, a samo 2-3 će jednog dana zaigrati za prvu momčad. Paralelno im Njemačka daje državljanstvo, jer ko zna, možda jednog dana budu dobri za reprezentaciju. Ne može se Hajduk protiv toga boriti. Ne može se nositi ni s Dinamom pa svako malo neki od najvećih talenata potpišu za Dinamo. 

 

PzKpfw čet 25.5.2023 11:12

Sramotno ponoašanje ML. To nije dostojno jednog junaka ili barem onoga to pretedira za to. 

 

Pogledajte ponašenje, recimo Arijana Ademija. Kapetana Dinama.

To su istinski junaci, te se svatko sa njima može poistovjetiti.

 

BTW, Kvarner i Istra, imaju svoje klubove, te nemali i nezamarivi broj Dinamovaca.

Zaporožac čet 25.5.2023 12:40
PzKpfw kaže...

Sramotno ponoašanje ML. To nije dostojno jednog junaka ili barem onoga to pretedira za to. 

 

Pogledajte ponašenje, recimo Arijana Ademija. Kapetana Dinama.

To su istinski junaci, te se svatko sa njima može poistovjetiti.

 

BTW, Kvarner i Istra, imaju svoje klubove, te nemali i nezamarivi broj Dinamovaca.

 Čaj, more, breskva, automobil...

BlueMax čet 25.5.2023 13:09

Livaja nikad nije ni slovio za pretjerano pametnog. Ako su i imali kakve ambicije za dogodine osvojit prvenstvo, sad to možemo zaboravit. Jedino ako dovedu nekoliko pravih pojačanja jer kako ovaj Hajduk igra bez Livaje, to smo nažalost vidili.

Tvpronlem čet 25.5.2023 14:16
BlueMax kaže...

Livaja nikad nije ni slovio za pretjerano pametnog. Ako su i imali kakve ambicije za dogodine osvojit prvenstvo, sad to možemo zaboravit. Jedino ako dovedu nekoliko pravih pojačanja jer kako ovaj Hajduk igra bez Livaje, to smo nažalost vidili.

 ti stvarno mislis da ce on zbog pisme dobiti pretjeranu kaznu?

dobit ce novcanu kaznu i to je to, nije se nikad dogodilo da se dobije utakmice ne igranja pa nece ni sad

Dodinho čet 25.5.2023 14:35

Livaja je brončani reprezentativac, jedan od najboljih igrača HNL-a, skoro pa stalni član prvih 11 vatrenih i ovo što je izveo je budalaština na kvadrat. Znao sam da ste najgori/najsalty luzeri u HNL-u, ali bome ste i katastrofa u pobjedi.

 

I da, zbilja ćemo uspoređivati Drpića i Livaju?

Zaporožac čet 25.5.2023 14:36
  

Nogometna Hrvatska bruji o sinoćnjem incidentu s Markom Livajom u glavnoj ulozi. Hajduk je, podsjetimo, osvojio Kup Hrvatske pobjedom nad Šibenikom (2:0) na riječkoj Rujevici. Livaja je zabio gol za konačan rezultat iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade pa provocirao šibenske navijače na sjevernoj tribini pokazujući dva prsta. Simboliziralo je to ispadanje Narančastih u drugu ligu.

Nije to bilo sve, jer Livaja je nakon dodjele pehara i medalja s megafonom u ruci pred navijačima pjevao pogrdnu pjesmu za Šibenik. O frezama, traktorima, seoskim putevima i šibenskim p**kama već su napisani brojni članci, a sada se pažnja seli prema odluci Disciplinske komisije HNS-a. Kazna, budući da se radi o ponovljenom slučaju, neće biti blaga.

Livaja je prije godinu i pol dana nakon jedne pobjede Hajduka nad Dinamom u Zagrebu pjevao: "Mrzim Dinamo, srpsko ime to". Za taj je incident bio kažnjen s 35 tisuća kuna, i to prema članku 84. Disciplinskog pravilnika HNS-a. Isti takav članak za recidivizam ima i žešću propisanu kaznu.

Članak 84. izgleda ovako:

1) Nogometni djelatnici na koje se odnosi Kodeks o ponašanju nogometnih djelatnika koji prekrše neku od odredbi Kodeksa, a to ne predstavlja neki drugi prekršaj opisan u ovom Pravilniku kaznit će se:

- igrač - novčanom kaznom ili zabranom igranja do šest utakmica

VEZANE VIJESTI
29180383
NEMA OPROSTA
Umjesto slavlja - freze, traktori i kazne: HNS pokrenuo disciplinski postupak protiv Marka Livaje
FEŠTE ZA KRAJ
Rekordan vikend za kraj HNL sezone: tri kluba igrat će pred ispunjenim tribinama
- djelatnik - novčanom kaznom ili zabranom obavljanja funkcije do šest mjeseci

2) U ponovljenom ili težem slučaju bit će kažnjen:

- igrač - zabranom igranja na tri do dvanaest utakmica,

- djelatnik – novčanom kaznom i zabranom obavljanja funkcija do šest mjeseci.

Prevedeno, s obzirom na to da je Livaja već napravio jedan takav incident, na njega se odnosi broj 2), a on ne podrazumijeva novčanu kaznu, već samo suspenziju od tri do dvanaest utakmica. Hajduk bi bez njega mogao biti sve do jeseni...

 

 

 

Sportske novosti - Livaja će biti drakonski kažnjen? Pravilnik je jasan, Hajduk bi njegovu nepromišljenost mogao skupo platiti (jutarnji.hr)

BlueMax čet 25.5.2023 14:47
Tvpronlem kaže...
BlueMax kaže...

Livaja nikad nije ni slovio za pretjerano pametnog. Ako su i imali kakve ambicije za dogodine osvojit prvenstvo, sad to možemo zaboravit. Jedino ako dovedu nekoliko pravih pojačanja jer kako ovaj Hajduk igra bez Livaje, to smo nažalost vidili.

 ti stvarno mislis da ce on zbog pisme dobiti pretjeranu kaznu?

dobit ce novcanu kaznu i to je to, nije se nikad dogodilo da se dobije utakmice ne igranja pa nece ni sad

 Normalno da će HNS iskoristit priliku da zapapri Hajduku koju im je Livaja sam dao. Najgore je to što mu nije prvi put.

antimadridista kaže...

Kad Dino Drpić skine hlače i pokaže guzicu navijačima Hajduka, onda je to urnebesno i dobar purgerski humor koji se slavi godinama. Al nedaj Bože da Marko Livaja zapjeva sa navijačima.

 Neusporedivo. Dino Drpić je idiot bez mozga (ja je doveo da je jebu, ovaj je oženio :)) ali velika je razlika kad se nešto dogodi između igrača dva kluba i između igrača i publike. Osim toga, kad je Drpić to napravio igrala se privatna Mamićeva liga tako da dobro da nije nagradu dobio.

Tvpronlem čet 25.5.2023 14:52
Zaporožac kaže...
  

Nogometna Hrvatska bruji o sinoćnjem incidentu s Markom Livajom u glavnoj ulozi. Hajduk je, podsjetimo, osvojio Kup Hrvatske pobjedom nad Šibenikom (2:0) na riječkoj Rujevici. Livaja je zabio gol za konačan rezultat iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade pa provocirao šibenske navijače na sjevernoj tribini pokazujući dva prsta. Simboliziralo je to ispadanje Narančastih u drugu ligu.

Nije to bilo sve, jer Livaja je nakon dodjele pehara i medalja s megafonom u ruci pred navijačima pjevao pogrdnu pjesmu za Šibenik. O frezama, traktorima, seoskim putevima i šibenskim p**kama već su napisani brojni članci, a sada se pažnja seli prema odluci Disciplinske komisije HNS-a. Kazna, budući da se radi o ponovljenom slučaju, neće biti blaga.

Livaja je prije godinu i pol dana nakon jedne pobjede Hajduka nad Dinamom u Zagrebu pjevao: "Mrzim Dinamo, srpsko ime to". Za taj je incident bio kažnjen s 35 tisuća kuna, i to prema članku 84. Disciplinskog pravilnika HNS-a. Isti takav članak za recidivizam ima i žešću propisanu kaznu.

Članak 84. izgleda ovako:

1) Nogometni djelatnici na koje se odnosi Kodeks o ponašanju nogometnih djelatnika koji prekrše neku od odredbi Kodeksa, a to ne predstavlja neki drugi prekršaj opisan u ovom Pravilniku kaznit će se:

- igrač - novčanom kaznom ili zabranom igranja do šest utakmica

VEZANE VIJESTI
29180383
NEMA OPROSTA
Umjesto slavlja - freze, traktori i kazne: HNS pokrenuo disciplinski postupak protiv Marka Livaje
FEŠTE ZA KRAJ
Rekordan vikend za kraj HNL sezone: tri kluba igrat će pred ispunjenim tribinama
- djelatnik - novčanom kaznom ili zabranom obavljanja funkcije do šest mjeseci

2) U ponovljenom ili težem slučaju bit će kažnjen:

- igrač - zabranom igranja na tri do dvanaest utakmica,

- djelatnik – novčanom kaznom i zabranom obavljanja funkcija do šest mjeseci.

Prevedeno, s obzirom na to da je Livaja već napravio jedan takav incident, na njega se odnosi broj 2), a on ne podrazumijeva novčanu kaznu, već samo suspenziju od tri do dvanaest utakmica. Hajduk bi bez njega mogao biti sve do jeseni...

 

 

 

Sportske novosti - Livaja će biti drakonski kažnjen? Pravilnik je jasan, Hajduk bi njegovu nepromišljenost mogao skupo platiti (jutarnji.hr)

 prema tom istom glupom pravilniku takoder stoji zastara, a posto je livajin prekrsaj stariji od godinu dana, ovo mu se ponovno racuna kao 1. prekrsaj

 

takoder su i na sportskim terenima zabranjene bengalke i ostala pirotehnika, pa se ne sicam da je itko dobia kaznu/zabranu sa dinamovog slavlja od prije nekoliko godina....i ok sam sa tim

BlueMax kaže...
Tvpronlem kaže...
BlueMax kaže...

Livaja nikad nije ni slovio za pretjerano pametnog. Ako su i imali kakve ambicije za dogodine osvojit prvenstvo, sad to možemo zaboravit. Jedino ako dovedu nekoliko pravih pojačanja jer kako ovaj Hajduk igra bez Livaje, to smo nažalost vidili.

 ti stvarno mislis da ce on zbog pisme dobiti pretjeranu kaznu?

dobit ce novcanu kaznu i to je to, nije se nikad dogodilo da se dobije utakmice ne igranja pa nece ni sad

 Normalno da će HNS iskoristit priliku da zapapri Hajduku koju im je Livaja sam dao. Najgore je to što mu nije prvi put.

antimadridista kaže...

Kad Dino Drpić skine hlače i pokaže guzicu navijačima Hajduka, onda je to urnebesno i dobar purgerski humor koji se slavi godinama. Al nedaj Bože da Marko Livaja zapjeva sa navijačima.

 Neusporedivo. Dino Drpić je idiot bez mozga (ja je doveo da je jebu, ovaj je oženio :)) ali velika je razlika kad se nešto dogodi između igrača dva kluba i između igrača i publike. Osim toga, kad je Drpić to napravio igrala se privatna Mamićeva liga tako da dobro da nije nagradu dobio.

 ma hns prije svega zeli mir u kuci....ako i zeli zapaprit, nece na ovako glasan nacin 

 

 

osobno sam za takva podjebavanja i ostala sranja, to je dio nogometnog folklora....ne zelim gledat beskrvne curice kako tece po terenu ljube se grle i ispricavaju na faulu. zelim gledat i kako se publika pali i žesti, kako je nogometasi provociraju i ona njih. To sve daje šarm nogometu. Prijateljske utakmice igram sridom na svojom ekipom.

a i ove hns-ove kazne ili bilo cije druge, nogometas neka radi bilo što u svoje slobodno vrime, u tih 90 minuta ga mozes kaznit, nakon toga samo sud RH

BlueMax čet 25.5.2023 15:29

Da oni žele mir u kući ne bi nakon utakmice u gostima Hajduk dobivao kazne jer su njegovi navijači zapalili bengalku a nakon utakmice na Poljudu kad gostujući navijači zapale bengalku opet kaznu dobio Hajduk jer je organizator utakmice. Dvostruka mjerila postoje od Tuđmana, samo su sad malo manje izražena.

Livaja ima dovoljno godina i iskustva da mu se ovakve stvari ne bi smile događati. Samo je triba cilo vrime držat dva prsta u zraku i niko mu ništa za to ne bi moga a ovi bi patili.

Tvpronlem čet 25.5.2023 16:00
BlueMax kaže...

Da oni žele mir u kući ne bi nakon utakmice u gostima Hajduk dobivao kazne jer su njegovi navijači zapalili bengalku a nakon utakmice na Poljudu kad gostujući navijači zapale bengalku opet kaznu dobio Hajduk jer je organizator utakmice. Dvostruka mjerila postoje od Tuđmana, samo su sad malo manje izražena.

Livaja ima dovoljno godina i iskustva da mu se ovakve stvari ne bi smile događati. Samo je triba cilo vrime držat dva prsta u zraku i niko mu ništa za to ne bi moga a ovi bi patili.

 Slazem se sa tobom o dvostrukim mjerilima

torcida je svima trn u oku jer je to zapravo jedina skupina u ciloj drzavi koja ne posustaje, na krilima toga i hajduk nekad bude prcevit.

al oni zele prividan mir, a kad mogu supcinski ti ga potiho zabit bez puno pompe

 

al kamo srice da je svaki nogometas takav prcevit, sve bi bilo zanimljivije.... a ove lignjave price di se od nogometasa ocekuje da su primjer drustva, moralne vertikale i takva sranja su najdebilnija stvar ikad. Oni su vecinom polupismeni ljudi koji su zbog karijere zrtvovali edukaciju, s druge strane nisu odabrali da budu ikom uzori niti ista, njih narod ne bira nego rade svoj posa ka i svi mi, stoga se mogu ponasat kako oce 

BlueMax čet 25.5.2023 16:20

Hajduk je jedan od rijetkih klubova u modernom nogometu čiji su igrači velikom većinom i navijači kluba za koji igraju. U prvoj postavi Dinama trenutno ima jedan ili ni jedan igrač kojemu je životni san igrat za Dinamo. Ovo što mi imamo je super pokretačka sila samo nekad izmakne kontroli. Livaja mora bit pametniji.