Sport

HNK Hajduk Split

BlueMax čet 26.1.2023 13:04
cvaja997 kaže...

Odluka meni osobno nije ni dobra ni losa. Mozda sam naviknut na razne nepravde vec... Al smatram da sa trenutnim kapacitetom Poljuda Hajduk to nece ni osjetit ako izgubi kojeg vjernog pratitelja. Sad koliko je to moralno i jel njih briga... Sto se tice popunjenosti, statistika je jasna. HNK Hajduk Split ima navijaca na utakmici da se smrznes. Nije bitno jel Gorica, Slaven, Dinamo il Rijeka. Uvijek je atmosfera na vrhuncu. Takoder Hajduk ima nekih novcanih problema, ako se moze izvuc totalno na nacin da publika pomogne, to bi bilo remek djelo. Moguce da se prvenstvo zahukta, Dinamo je u rasulu, momcad isto osjeti... Veselim se! 

 Osjetit će se. Neće se nikad znat koliko bi bilo ljudi na utakmici da nije donešena ova odluka no sigurno će se osjetit. Znam puno ljudi koji nisu članovi iz svakakvih svojih razloga a idu na utakmice. Oni koji su članovi najviše su to da bi se pomoglo Hajduku. Na ovaj način mu se ne pomaže i mnogi će razmislit koliko smisla ima biti dio udruge koja odmaže Hajduku. Da su stavili da se pretplata od sljedeće sezone prodaje samo članovima to bi i dalje bilo glupo ali puno bi više smisla imalo nego ovo. Ja sam član i oboje dice su mi članovi a odem na 2-3 utakmice po sezoni. Ja Hajduku manje vridim nego netko ko nije član a ode na 10 utakmica. Ali zato više vridim uduzi, a to me ne zanima. Ako žele pomoć Hajduku nek zabrane ulaz onima koji mu nabijaju kazne i sramote ga di stignu.

Od danas će Hajduk imat tri članarine manje a kako čujem nisam jedini koji tako razmišlja.

Tvpronlem čet 26.1.2023 14:13
BlueMax kaže...
cvaja997 kaže...

Odluka meni osobno nije ni dobra ni losa. Mozda sam naviknut na razne nepravde vec... Al smatram da sa trenutnim kapacitetom Poljuda Hajduk to nece ni osjetit ako izgubi kojeg vjernog pratitelja. Sad koliko je to moralno i jel njih briga... Sto se tice popunjenosti, statistika je jasna. HNK Hajduk Split ima navijaca na utakmici da se smrznes. Nije bitno jel Gorica, Slaven, Dinamo il Rijeka. Uvijek je atmosfera na vrhuncu. Takoder Hajduk ima nekih novcanih problema, ako se moze izvuc totalno na nacin da publika pomogne, to bi bilo remek djelo. Moguce da se prvenstvo zahukta, Dinamo je u rasulu, momcad isto osjeti... Veselim se! 

 Osjetit će se. Neće se nikad znat koliko bi bilo ljudi na utakmici da nije donešena ova odluka no sigurno će se osjetit. Znam puno ljudi koji nisu članovi iz svakakvih svojih razloga a idu na utakmice. Oni koji su članovi najviše su to da bi se pomoglo Hajduku. Na ovaj način mu se ne pomaže i mnogi će razmislit koliko smisla ima biti dio udruge koja odmaže Hajduku. Da su stavili da se pretplata od sljedeće sezone prodaje samo članovima to bi i dalje bilo glupo ali puno bi više smisla imalo nego ovo. Ja sam član i oboje dice su mi članovi a odem na 2-3 utakmice po sezoni. Ja Hajduku manje vridim nego netko ko nije član a ode na 10 utakmica. Ali zato više vridim uduzi, a to me ne zanima. Ako žele pomoć Hajduku nek zabrane ulaz onima koji mu nabijaju kazne i sramote ga di stignu.

Od danas će Hajduk imat tri članarine manje a kako čujem nisam jedini koji tako razmišlja.

 ako ne podržavaš rad udruge uvik možeš kupit (polu)sezonsku pretplatu, za nju ti ne triba članstvo

BlueMax čet 26.1.2023 15:53
Tvpronlem kaže...

 ako ne podržavaš rad udruge uvik možeš kupit (polu)sezonsku pretplatu, za nju ti ne triba članstvo

 Danas ne triba, a sutra? Pretplatnik sam bio dok sam išao na utakmice. Danas više nemam ni vrimena ni energije za ići na utakmice. Da sam iz Splita vjerojatno bi iša više ali meni je to 100km i izgubit cili dan, a i 50 godina je na vratima.

Ovo je čista ucjena a na ucjene ja uvik reagiram isto. Može se Hajduk gledat i na TV. Donacija više nema, članarine više nema. A kako jutros iz prve ruke čujem moga bi zbog ovoga i jedan od najvećih sponzora, pogotovo mlađih uzrasta - la pa pa.

BlueMax čet 26.1.2023 21:31

Popularnost na vrhu? Pa nije Hajduk Justin Bieber. Za vrime Jugoslavije i devedesetih je Poljud bija krcat a danas nije ni sjena toga. To što je danas 20 000 ljudi (prvi ja) u klub učlanilo babe, dicu i pase veze s popularnosti nema. Čovik plaća velike pare ko navijač a traži samo da se njegova reklama vidi na stadionu. Ako će neko određivat ko će tu reklamu moć gledat a ko ne, doviđenja. Znat će se malo više o tome kroz nekoliko dana, ako se ne predomisli. Njegovome ocu koji na Hajduka ide od 1950 ste zabranili ulaz.

Tvpronlem pet 27.1.2023 13:16
BlueMax kaže...

Popularnost na vrhu? Pa nije Hajduk Justin Bieber. Za vrime Jugoslavije i devedesetih je Poljud bija krcat a danas nije ni sjena toga. To što je danas 20 000 ljudi (prvi ja) u klub učlanilo babe, dicu i pase veze s popularnosti nema. Čovik plaća velike pare ko navijač a traži samo da se njegova reklama vidi na stadionu. Ako će neko određivat ko će tu reklamu moć gledat a ko ne, doviđenja. Znat će se malo više o tome kroz nekoliko dana, ako se ne predomisli. Njegovome ocu koji na Hajduka ide od 1950 ste zabranili ulaz.

 mozemo se tako vracat na 1911 ( kad je dinamo osnovan jelte   )

od samostalnosti drzave hajduk biljezi rekorde, pogledaj tv statistiku, hajduk je daleko najgledaniji, medijski najpopracenija momcad.....sta ti mislis da sponzori placaju reklamu tolike svote zbog onih 15ak tisuca sta dodu na stadion gledat uzivo pa da bi otkazivali zbog toga sponzorstvo 

Tvpronlem pet 3.2.2023 15:56
BlueMax kaže...

Popularnost na vrhu? Pa nije Hajduk Justin Bieber. Za vrime Jugoslavije i devedesetih je Poljud bija krcat a danas nije ni sjena toga. To što je danas 20 000 ljudi (prvi ja) u klub učlanilo babe, dicu i pase veze s popularnosti nema. Čovik plaća velike pare ko navijač a traži samo da se njegova reklama vidi na stadionu. Ako će neko određivat ko će tu reklamu moć gledat a ko ne, doviđenja. Znat će se malo više o tome kroz nekoliko dana, ako se ne predomisli. Njegovome ocu koji na Hajduka ide od 1950 ste zabranili ulaz.

 Evo vidim

tvoja prorocanstva su se ostvarila 

 

"....prepoznali vrijednost Hajduka i s Klubom potpisali još novi, znatno veći ugovor unatoč tome što smo imali važeći."

 


https://hajduk.hr/vijest/supersport-postao-financijski-najveci-sponzor-hajduka/15559?fbclid=IwAR345jAGDQ5CN_o7okW1vw-lvh4NZ0ib44Ye7xhSARe1tClUKRJV2VeUrv0

bruno11 pet 3.2.2023 17:02

I kakve veze ima Supersport s onim šta je BlueMax napisa? SS se ukrca na brod prije 2 godine, ovi je tu bar 10 puta duže, i kad je bilo neusporedivo gore stanje nije diga ruke od kluba, a SS će se na prvo sranje povuć. 

Tvpronlem pet 3.2.2023 18:27

Nikad nije reka koji je to sponzor.
I naravno da ima veze, sponzori dolazi, placaju sve vece cifre, sumnjam da bi netko isa ca zbog te odluke.


Pogotovo zbog njegove nebuloze di on misli da sponzori placaju te cifre zbog ljudi koji su fizicki prisutni na stadionu 😂

BlueMax pet 3.2.2023 21:26
Tvpronlem kaže...

 Evo vidim

tvoja prorocanstva su se ostvarila 

 

"....prepoznali vrijednost Hajduka i s Klubom potpisali još novi, znatno veći ugovor unatoč tome što smo imali važeći."

 


https://hajduk.hr/vijest/supersport-postao-financijski-najveci-sponzor-hajduka/15559?fbclid=IwAR345jAGDQ5CN_o7okW1vw-lvh4NZ0ib44Ye7xhSARe1tClUKRJV2VeUrv0

 Nije riječ o tom sponzoru. Ali izgleda da su se i tu stvari primirile.

 

S obzirom na Brunov post očito da zna o kome je riječ.

Tvpronlem pet 3.2.2023 21:57

Nisu nikad ni bile napete

Moras razumit sa sponzore jedino zanima statistika tj. Reach njihovog brenda kroz tu reklamu, a tu je hajduk bez ikakve konkurencije

Osnove marketinga


Ok ima onih debilana cancel culture i to, a to u hrv ne postoji (hvala bogu) niti je ovo stvar koja bi iti u americi prosla tim cancel redikulima. 

BlueMax sub 4.2.2023 00:58
Tvpronlem kaže...

Nisu nikad ni bile napete

Moras razumit sa sponzore jedino zanima statistika tj. Reach njihovog brenda kroz tu reklamu, a tu je hajduk bez ikakve konkurencije

Osnove marketinga


Ok ima onih debilana cancel culture i to, a to u hrv ne postoji (hvala bogu) niti je ovo stvar koja bi iti u americi prosla tim cancel redikulima. 

 Ajde ti meni to lipo objasni a ja s jednim od većih (ajmo reći trenutno među 5 najvećih a bilo je perioda i kad je bio drugi najveći) Hajdukovih sponzora barem jednom tjedno kavu popijem. Čovjeka apsolutno ne zanima reach njegovog branda nego pomaže klubu kojega voli. Pa bar bi ti kao navijač Hajduka triba razumit da su neke stvari oko Hajduka van logike i da Hajduk nije ko svi drugi klubovi.

bruno11 sub 4.2.2023 09:57

Aj ne zajebaji više, pogledaj odakle je BlueMax i sve će ti bit jasno. Ovome sponzoru koji je prije svega Čovik nije bitan reach i marketing kako ti kažeš jer da je bitan gura bi se na dres prve ekipe, ne juniora i kadeta

BlueMax sub 4.2.2023 10:23
Zaporožac ned 5.2.2023 22:04

Nitko više ne piše o Hajdukovoj igri, o našim porazima.

Sad je i jadna Rijeka prohujala Poljudom. 

 

A vi, moji Hajdukovci, češće ste na temi o onom Dinamu, nego na ovoj.

BlueMax ned 5.2.2023 22:55

Poraz očekivan. Novi sustav igre za koji po mom mišljenju igrači nisu sposobni. Prodano par bitnih igrača. Moralo se ali rezultat je ovo što gledamo. Bit će borbe za 2. mjesto. Sreća pa je Rijeka užasno ušla u sezonu a Osijek se oslabio još gore od Hajduka. Leko ima vremena do kvalifikacija za Europu složiti i uigrati ekipu. Ako se ne plasira onda i on i uprava adio.

BlueMax pon 6.2.2023 08:39
C64 kaže...

Prvi penal je tragikomičan

Umjesto da Kalinić dobije žuti za simuliranje, sudac pokaže na bijelu točku.

 Slažem se. Međutim sudački "eksperti" se opet ne slažu (i opet je Strahonja u pravu). Kovačić kaže kako je prvi penal čist a da drugi nije bio. Pa na čemu je taj?!

Prvi penal je simuliranje i žuti, dok je drugi penal čist iako je jasno da to sudac nije mogao vidjeti ali kad se već aktivirao VAR čemu onoliko duga provjera?

 

BlueMax pon 6.2.2023 15:17

Od osamostaljenja Hrvatske:

 

Dinamo 49 trenera

Hajduk 51 trener

 

I nije neka razlika. Ovo su promjene trenera. Ako su npr. Vulić i Katalinić ili Ivanković i Jurčić tri puta sjedali na klupu, broje se kao trojica. S obzirom da je Marijo Tot bio trener 20 dana možete ga brisati pa onda imamo 48.

Razlozi smjene Hajdukovih trenera uglavnom su jasni, sportski neuspjeh. Dinamo je osvojio 23 od 30 prvenstava. 

PzKpfw uto 7.2.2023 09:35

 

Probleme HST, najbolje je objasnio Igor Štimac. Evo, npr. jednog njegovog intervjua.

Dinamo Zagreb jest mjenjao trenere, al' sve je to bilo u svrhu opstanka kluba i u ime rezultata.

A, Dinamo ima rezultat. Deset naslova šampiona zaredom, evropska proljeća, stalno igra Evropu, motor reprezentacije,....

Tak' da nemrete baš uspoređivati "problem" trenere Dinama iz Zagreba, te HST-a.

 

Nije problem HST u trenerima, nego u modelu upravljanja.

Pročitajte linkani intervju od Igor Štimca, pa će vam biti jasnije.