Sport

HNK Hajduk Split

SamoPitam3 pet 27.5.2022 00:49
JohnnyBlaze kaže...

 

 Kako to da se gluposti dogadaju samo van Splita? Jer se sistematski godinama maltretira navijace Hajduka koji u najvecem broju idu na gostovanja, na Poljudu ima poseban sektor za djecu i uvijek su pune tribine roditelja s djecom sto nigdje drugdje nije slucaj. Uzrok tog svega se jako dobro zna, a s posljedicama se treba nosit. 

 Mislim da si i sam dao odgovor, a da ga zapravo nisi ni svjestan. No da se vratim na utakmicu. Hajduk je igrao dobro, onaj drugi zuti je mogao i proci bez tog crvenog. Nakon toga je utakmica bila jad i bijeda. Hajduk se treba pojacati, jer zapravo i nema roster dobrih igraca. Odnosno, cim se jedan od bitnijih ozljedi zamjena mu nije ni sjena.

PzKpfw pet 27.5.2022 01:48

 

Sve je napisano dobro u prethodnim postovima.

Volite sport, volite nogomet, nemojte mrziti i nemojte biti korisne budale za tuđe interese.

 

Raja se međusobno mrzi i ubija između sebe, a drugi broje novac.

Ionako ništa ne možete promijeniti,  a samo sebi možete naštetiti.

Zaporožac pet 27.5.2022 06:45
x18x05x kaže...

Ove tvoje index.hr informacije su teško sranje. Čudno da te se nije blokiralo na ovom forumu. Terorizam, atj lučko, pokušaj ubojstva policajca... Uh.

Zar bi ti sam sebe banirao i da možeš ?

Ne bi, nadam se da ti je jasno.

PzKpfw kaže...

 

 

 

Za ovo kaj se prozivaju neki ljudi, hm, pa da vi kao da ne znate u kakvoj državi živite?

Kome se dižu spomenici? Dobrim ljudima, hm, okay, sretno vam sa njima.

 

Spremio sam tvoje državotvorne umotvorine za ne daj bože kao screenshot.

 

U kakvoj to državi živimo ?

Ako ti se ne sviđa, ruksak na leđa i idi tamo gdje ti je bolje.

 

I tvoj kreten Josip Broz je ubrzo nakon rata napravio sporazum s tadašnjom SR Njemačkom, da ljudi iz Jugoslavije idu raditi u tu istu, po tebi fašističku Njuemačku.

 

I moj pokojnidjed i njegov brat su krvavo zarađivali novce u toj jebenoj Njemačkoj da bi prehranili velike obitelji, jer im tvoj velikan Broz nije mogao osiguratiposao, ali sve je se radilo špotajno, da narod ne vidi da baš ne cveta cveće...

x18x05x pet 27.5.2022 06:55
Zaporožac kaže...
x18x05x kaže...

Ove tvoje index.hr informacije su teško sranje. Čudno da te se nije blokiralo na ovom forumu. Terorizam, atj lučko, pokušaj ubojstva policajca... Uh.

Zar bi ti sam sebe banirao i da možeš ?

Ne bi, nadam se da ti je jasno.

PzKpfw kaže...

 

 

 

Za ovo kaj se prozivaju neki ljudi, hm, pa da vi kao da ne znate u kakvoj državi živite?

Kome se dižu spomenici? Dobrim ljudima, hm, okay, sretno vam sa njima.

 

Spremio sam tvoje državotvorne umotvorine za ne daj bože kao screenshot.

 

U kakvoj to državi živimo ?

Ako ti se ne sviđa, ruksak na leđa i idi tamo gdje ti je bolje.

 

I tvoj kreten Josip Broz je ubrzo nakon rata napravio sporazum s tadašnjom SR Njemačkom, da ljudi iz Jugoslavije idu raditi u tu istu, po tebi fašističku Njuemačku.

 

I moj pokojnidjed i njegov brat su krvavo zarađivali novce u toj jebenoj Njemačkoj da bi prehranili velike obitelji, jer im tvoj velikan Broz nije mogao osiguratiposao, ali sve je se radilo špotajno, da narod ne vidi da baš ne cveta cveće...

 Kad vidim koliko je nebuloza na forumu, dođe mi da se obrišem al ne ide.

BlueMax pet 27.5.2022 07:38

Drugi žuti je povlačenje igrača koji je izvan terena i na granici je izravnog crvenog. Rijeka je i prije tog isključenja bila totalno podređena momčad i jedino pitanje je bilo s kolikom razlikom će izgubiti.
Rijekini igrači, velika većina, ne vole klub za koji igraju i jedino na što su mislili je kako se ne ozlijediti prije prelaznog perioda. Zalaganje = nula.
Mogu oni sad napadati trenera ali ako se igrači ne zalažu, trener je nemoćan. Hajduk je složio momčad od igrača koji bi sve dali za Hajduk i to je prvi razlog zašto su osvojili kup i došli u situaciju da se bore za prvenstvo.

Tvpronlem pet 27.5.2022 14:03
Chayy kaže...

Na stranu moje misljenje oko nogometa, navijaca i klubova, sama cinjenica da u 21. st. svaku utakmicu mora cuvati kordon policije i na koju te strah otici sa djecom da ih dozivotno ne osakati baklja, boca, kamen i sl. je PORAZNA!

 

Apsolutno najstroza kazna svakom i najmanjem izgredniku + rad za opce dobro + zabrana gledatelja na stadionima nekoliko iducih utakmica za oba kluba. Sve dok ne postane ono sto mora biti normalno, a to je:

 

- 0 (NULA) policijskog osiguranja na bilo kojoj utakmici

0 (NULA) izgreda na bilo kojoj utakmici

- 99% sigurnost roditelja koji djecu dovedu na utakmicu

 

Kakvo divljanje, huliganizam, odredi policije, marice, opsadno stanje..dok god nogomet i navijacko ozracje oko njega ne postane normalno NEMA nikome na stadion, pa makar 10 godina bili prazni..

 

 

 

 
ova teza mi tako ide na živce. doslovno godinama vodim sina sa sobom na utakmice

kakva je to nesigurnost za djecu na utakmicama? koliko je djece ozljeđeno?

to su izjave redikula koji nikad nisu otisli na utakmicu, a kamoli sa djetetom al su uvijek najpametniji u prostroji.....ma zapravo na internetu.

PzKpfw pet 27.5.2022 14:20

 

Tvpronlem 

 

Hm, pa dijete na jedno tekmi čuje i vidi toliko loših stvari, da ono to jednostavno nije dobro, niti prirodno mjesto za njega. 

Objektivno na tekmi je sve umjetno. Kaj misliš da postoji neko zajedništvo. Ne postoji. To je samo utvara da ti uzmu pare.

A, ti sada vidi. Ti dobivaš neki tobožnji osjećaj pripadnosti, a oni broje pare.

 

Nitko se nije na pametnom obogatio.

x18x05x pet 27.5.2022 17:48
PzKpfw kaže...

 

Tvpronlem 

 

Hm, pa dijete na jedno tekmi čuje i vidi toliko loših stvari, da ono to jednostavno nije dobro, niti prirodno mjesto za njega. 

Objektivno na tekmi je sve umjetno. Kaj misliš da postoji neko zajedništvo. Ne postoji. To je samo utvara da ti uzmu pare.

A, ti sada vidi. Ti dobivaš neki tobožnji osjećaj pripadnosti, a oni broje pare.

 

Nitko se nije na pametnom obogatio.

 Jao, Jao. 

cvaja997 pet 27.5.2022 18:11

Nevjerojatna utakmica i zaslužena pobjeda te trofej. Vrijedilo je. Čestitke klubu, igračima i normalnim navijačima. Nitko nije mogao dobit Hajduk u onoj atmosferi. Livaja ostaje tako da će bit zanimljivo.

antimadridista ned 10.7.2022 09:50

Poraz u superkupu jučer. Hajduk je imao inicijativu u prvom poluvremenu i bio bolja ekipa. U drugom raspad sistema. Nije mi jasno zašto je Biuk zamijenjen, njegovim izlaskom raspala se igra. On je bio jedini igrač koji je stvarao probleme 1 na 1. Kasnije na penalima mi nije bilo jasno zašto je Kalinić odlučio da se penali pucaju na sjevernoj strani kod Dinamovih navijača. Nebi li bilo logičnije da je odabrao južni dio gdje su navijači Hajduka?

SamoPitam3 pon 11.7.2022 01:28
antimadridista kaže...

Poraz u superkupu jučer. Hajduk je imao inicijativu u prvom poluvremenu i bio bolja ekipa. U drugom raspad sistema. Nije mi jasno zašto je Biuk zamijenjen, njegovim izlaskom raspala se igra. On je bio jedini igrač koji je stvarao probleme 1 na 1. Kasnije na penalima mi nije bilo jasno zašto je Kalinić odlučio da se penali pucaju na sjevernoj strani kod Dinamovih navijača. Nebi li bilo logičnije da je odabrao južni dio gdje su navijači Hajduka?

 Logiku na stranu. Zeljeli su vjerojatno poniziti Dinamo u samom Zagrebu na taj nacin (da opet napomenem, da ne navijam za nikoga kod nas). I uvaljali im ovi tvoji samo jedan penal... Mada ne vjerujem da bi bilo drugacije i da se pucalo tamo prema jugu. Dinamo je los kod izvodjenja penala, ali Hajduk je jos i gori.

BlueMax pon 11.7.2022 07:41
SamoPitam3 kaže...
antimadridista kaže...

Poraz u superkupu jučer. Hajduk je imao inicijativu u prvom poluvremenu i bio bolja ekipa. U drugom raspad sistema. Nije mi jasno zašto je Biuk zamijenjen, njegovim izlaskom raspala se igra. On je bio jedini igrač koji je stvarao probleme 1 na 1. Kasnije na penalima mi nije bilo jasno zašto je Kalinić odlučio da se penali pucaju na sjevernoj strani kod Dinamovih navijača. Nebi li bilo logičnije da je odabrao južni dio gdje su navijači Hajduka?

 Logiku na stranu. Zeljeli su vjerojatno poniziti Dinamo u samom Zagrebu na taj nacin (da opet napomenem, da ne navijam za nikoga kod nas). I uvaljali im ovi tvoji samo jedan penal... Mada ne vjerujem da bi bilo drugacije i da se pucalo tamo prema jugu. Dinamo je los kod izvodjenja penala, ali Hajduk je jos i gori.

 Ne nego je Kalinić, ko većina vjernika, totalno praznovjeran i zato je izabrao gol na kojem je obranio 10 nemogućih situacija.

 

Biuk je zamijenjen jer je trener tražio svježinu na strani di je Dinamo najlošiji. Sahiti je trenutno fizički najspremniji Hajdukov igrač i odluku o zamjeni nitko ne bi propitkivao da je Hajduk pobijedio. Možda bi pitanje bilo zašto Sahiti nije igrao od početka a onda ga Biuk zamijenio. Tu bi se već moglo govoriti o tome kako je Sahiti u pregovorima o prodaji i ozljeda bi bila katastrofa.

 

BlueMax čet 4.8.2022 23:35

Na početku prošle sezone u Engleskoj, ove godine cila UEFA. Nisu pravila nego naputci za suđenje. Ako se balun odbije u ruku a da to igrač ne može izbjeći, a pri tome ne ide u gol, nije penal.

fer-de-lance pet 5.8.2022 10:11

Šteta da nisu zabili bar 5 komada, ovak nemaju baš neke šanse za prolazak.

Jedino probat odigrat bunker u Portugalu pa kaj bude.

 

P.S. di su sad dinamovci da kmeče kak Livaja ne valja i Petković je najbolji igrač u HNL-u.

Kad im Petković odigra 1% ovoga kaj Livaja odradi na tekmi nek se jave.

 

cvaja997 pet 5.8.2022 10:39

Da igraju upola dobro kao sinoć, prolaze. Napokon utakmica za pamćenje. Livaja je klasa za HNL. Da valja, ne bi bio u HNLu. Isto kao i debeli Bruno. S tim da je debeli puno lošiji igrač. Moram editirat, svaka čast Hajduku, za mene neočekivana dominacija protiv respektabilne ekipe. Samo tako dalje. Dobit drugu, sa jednakim žarom i potuć se sa Villarealom. Jedne godine je i Dinamo bio u sličnoj poziciji, čini mi se da je Sammir igrao u Dinamu. Dobro je tada igrao. Dinamo dobio jednu utakmicu 2:1. Iako ta momčad nema nikakve veze sa ovom, bilo je fantastično.

fer-de-lance pet 5.8.2022 11:15
Netherwind kaže...
Kako nemaju šanse? Nije ovo rukomet da 2 gola prednosti malo znače...

Samo kaj bude u portugalu zamjena uloga.

Zato i kažem, ak ne odigraju bunker portugalci budu 3:0 imali već u 20. minuti.

 

C64 pet 5.8.2022 11:19
fer-de-lance kaže...

Šteta da nisu zabili bar 5 komada, ovak nemaju baš neke šanse za prolazak.

Jedino probat odigrat bunker u Portugalu pa kaj bude.

 

P.S. di su sad dinamovci da kmeče kak Livaja ne valja i Petković je najbolji igrač u HNL-u.

Kad im Petković odigra 1% ovoga kaj Livaja odradi na tekmi nek se jave.

 

 Čestitke Hajduku na odličnoj utakmici i zasluženoj pobjedi.

Nadam se prolasku, a onda protiv Villareala šta bude.

Tko kaža da je Petković najbolji igrač HNL-a? Pogledaj forum od Dinama, pa ćeš vidjeti da se svi slažu da je Petković lošiji od Drmića i da više nije igrač za prvih 11

60nine pet 5.8.2022 12:58

čestitke Hajduku i sretno u uzvratu. Bio je gušt gledat tekmu uz onakvo navijanje.

Hajduk se pokazao kvalitetniji u ovoj tekmi, ovi su praktički zabili iz prvog udarca u okvir tek u 2. poluvremenu.

 

ne sumnjam u prolaz Hajduka... samo pametno

Miro pet 5.8.2022 13:38

Odlična utakmica Hajduka, baš je bilo gušt za pogledati.

 

Iako su od puno slabijih ekipa ispadali nakon +2, ovaj put se to ne smije dogoditi. Baš zato što su prošli "školovanje", a još važnije - imaju dobru ekipu i mogu vjerovati u sebe, nema opravdanja za defetizam i malodušnost.

 

S ovakvom prednošću i dobrom igrom mogu utakmici pristupiti pametno, podrediti ritam sebi i koristiti otvreni prostor, kojeg će biti puno, za ubojite kontre.

 
Baš zato što ne igraju s nekim tamo anonimusima vjerujem da se napokon neće opustiti i da u uzvratu potvrđuju prolaz u PO!

Zaporožac pet 5.8.2022 13:48
C64 kaže...

 Čestitke Hajduku na odličnoj utakmici i zasluženoj pobjedi.

Nadam se prolasku, a onda protiv Villareala šta bude.

Tko kaža da je Petković najbolji igrač HNL-a? Pogledaj forum od Dinama, pa ćeš vidjeti da se svi slažu da je Petković lošiji od Drmića i da više nije igrač za prvih 11

 Čestitam i ja Hajduku na odličoj igri i finoj pobjedi.

 

Što se tiče Petkovića on je vrhunski znalac, Drmić mu nije do pupka, no nešto mu nije u redu s glavom.

Treba mu pravi trener-psiholog.

Ništa on nije lošiji od Livaje, samo to ne pokazuje, kao prije nekoliko godina što je pokazivao.

C64 pet 5.8.2022 14:25
Zaporožac kaže...
 

Što se tiče Petkovića on je vrhunski znalac, Drmić mu nije do pupka, no nešto mu nije u redu s glavom.

Treba mu pravi trener-psiholog.

Ništa on nije lošiji od Livaje, samo to ne pokazuje, kao prije nekoliko godina što je pokazivao.

 Čovjeku očito nije nogomet na prvom mjestu

Ne treba mu psiholog da mu kaže šta su prioriteti. To on mora sam odlučiti. A vrijeme prolazi

x18x05x sri 10.8.2022 20:03

Čestitke Hajduku. Baš Hajdučki su prošli. Ovi Portugalci jadni, bacaju stolice na igrače Hajduka a ovaj sudac ima IQ 27.7. Prekinuti utakmicu i diskvalificirati Portugalce.